reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

W Irlandii. Wiem , ze jest zelazo w tych witaminach i z zelazem lepiej nie przesadzic, ale moje kumpele tu biora extra, ale tak jak mowie, nie mialam badan jeszcze, wiec nie wiem, tu dopiero oficjalnie uznali mi ciaze, bo pare dni temu stuknął mi 12tc , wiec nikt mnie nie badal jeszcze, w POlsce to zwykle cała liste badan juz macie za soba w tym czasie...
 
reklama
Amalfi w witaminach dla ciężarówek jest już kwas foliowy i wszystkie potrzebne witaminy. Nie trzeba juz nic więcej łykać aby nie przedobrzyć.

Fasolko moze któraś się zlituje i nam streści forumowe wieści ;-)
 
Amalfi ja nic nie brałam tylko fiolik na początku! Nie jestem zwolenniczką tych wszystkich "witamin" Moja gin mi mówiła tylko tyle ze mam zdrowo się odżywiać i mam synka zdrowego jak widać :-) jeszcze pod koniec ciąży brałam magnez ale to z przypisu lekarza :tak: - dziecku nc nie zabraknie bo z ciebie wyssie :-D



Sil
współczuję ci tej jazdy z Domi... Mój też ostatnio gorzej śpi ale u niego to jest racze kwestia pobudek bo zaraz szybko zasypia...


Nicola spokojnie czekaj! Co ma być to będzie :-)



Necia gratuluję dla męża!!!! Brawo!! :-)



Milia
trzymam kciuki żeby się wszytko ładnie ułożyło i żebyś miała teraz piękny cykl do zagnieżdżenia jajeczek! :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&



Dziurko jeju jaka ty piękna jesteś!! :* pięknie wyglądasz na tej fotce... i tak... ja tez ostatnio wróciłam do starych postów... :tak: aż łezka w oku się kręci! :-)



Miq ależ ty masz fajne pomysły na zdjęcia brzuszków :-D Piękny!!!Zazdraszczam :zawstydzona/y:



Fasolka.... heh tak to jest z ty allegro... ja kupiłam kiedyś sweter na allegro... miał być biały.... dostałam czarny.... pisze do gościówy ze skoro już wyszła taka pomyłka to niech już bedzie ta czarna a ja zamówie u niej coś jeszcze i nie bede już płacić za koszty wysyłki (w koncu i tak ona musiałaby je zapłacić wysyłając mi to co chciałam...) no wiec zamówiłam inną i................ przychodzi do mnie ta pierwsza biała którą zamówiłam!!!! Innymi słowy miałam dwie identyczne tylko w różnych kolorach!! Wściekłam się i o*******iłam dziewczynę... po paru dniach przyszła do mnie ta 2 co ją zamówiłam... i w ten sposób mam 3 swetry w cenie 2... to tyle choć dobrego...



Iwasku
fajnie ze jesteś!! Z niecierpliwością czekam na twój powrót do świata żywych! :-D






Mój mały ostatnio nauczył się wywijać łypkę i mówić "mama" albo "baba" :-D po prostu buzia mu się nie zamyka! (tylko najgorsze jest to ze jak zobaczy aparat to przestaje.... :dry:) to fragment jego monologu :-)



[video=youtube;tdybQX172yE]http://www.youtube.com/watch?v=tdybQX172yE&feature=youtu.be[/video]
 
Ostatnia edycja:
moim zdaniem w witaminach dla ciężarówek ilości są takie że jeśli się bierze jak trzeba to nie zaszkodzą nawet żelazo ale to moje zdanie każda może myśleć inaczej

Iwasku jakoś tak cicho tutaj ostatnio wszystkie siedzą na dworze, tyle co pamiętam żona ma (Dziurka), magdalena mają szał sprzątania, pyscek i miq nas tu słodkościami raczą, miq pojazd dla Lilci już ma, kwiatuszek ma dziś z małżowiną wizytę u lekarza w sprawie armii, ja narażam się teściowej otwierając okno i mój osobisty się obronił dziś nareszcie, sil ma marudkę, lamia wypędzała demony z Ady ;) znaczy się chrzciła fotki z owych czynów w galerii dostępnej u niej na suwaczku. więcej grzechów nie pamiętam proszę o wybaczenie

dziecie me wyprane i zasypia sobie, a ja muszę czekać na małża bo przywiezie mi papierki do roboty na rano gotowe muszą być :baffled: a jutro wieczorem mamy neurologa ciekawam co powie

Fifka super :) naucz zięcia mego mówić Gosia aj laf ju :cool2:
 
Ostatnia edycja:
A właśnie Dziurko widziałam Fotki!!! Supere wyglądasz:D Synuś tez fajny facet rosnie:D

Neciu dziekuję za streszczenie:*
Co do słodkości to cos widziałam...kusicielki jedne! Ja tu kalorie liczę a tu mi machaja sernikami! Pyscku nie zdzwi się jak kiedys znajdziesz mnie na wycieraczce z karteczką"nakarm kropka!
 
reklama
Do góry