reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ja mam mikroskop ale uzywany juz troche sie rokraczyl ale pokazuje mi owu tylko potrzeba conajmniej cykl zeby sie nauczyc rozpoznawac paprotki

zaleta to ze mozna robic kilka razy dziennie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziura...ja wiem, ze trzymasz &&&...bardzo mnie to buduje i w ogole daje sile do walki o wszystko...szkoda tylko, ze tak to sie przedluza wszystko i meczy mnie tylko...:-(
powiedz mi kochana jak to jest z tym monitoringiem...duzo sie placi za taka wizyte? trwa to chwile chyba tylko? bo ja wlasnie od poniedzialku musze miec monitoring a nigdy tego nie mialam...ehhh...kurde o wszystko tak trzeba walczyc:dry:
P.S. uhuhu... niezly przystojniacha ci rosnie w domu...dziewczyny beda go oblepiac niedlugo a matka bedzie sie tylko wkurzac!
a ty jak schudlas...dawno cie nie widzialam i teraz normalnie jestem w szoku:szok:

Żonko...czy ja wspominalam, ze Amelcia piekna jest? nawet taka upaprana w tej zupci:tak:

Sil...ale ta twoja mala smieszna jest, to zdjecie niesamowite na udku mamusi:tak: wzielabym i schrupala tylko ta buzke:-D:-p :*

kwiatuszekq...kochanie ja zaciskam mocno kciukasy na ciebie i za meza &&& bedzie super!! na pewno, czekamy na same dobre wiesci!:tak:
 
nicola, jakoś 3 dni po owu jeszcze robiłam, tak dla pewności
Neciuszka nic a nic chłodniej nie jest, ponoć jutro ma trochę spaść temp
 
nie wiem sprobuje jeszcze na mikroskopie jak do pazdziernika nic nie wyjdzie ide na diglebniejsze badania milego dnia ja znikam bo do pracy czas isc :)
 
Necia, Milia (jak miło, że jesteś) oddam Wam tą moją śmieszko - marudę, bo inaczej zwariuję. Nic jej nie pasuje, no ale cóż, przetrwam. Wstaje mi zbój o 12 i nic nie pomaga. O 4 znowu musiała z tatą pogadać, ale zjadła i zasnęła na szczęście. Tylko ja już nie mam sił jej karmić i chyba przestanę bo już nie wiem co robić, żeby ona pospała choc do tej 2
 
tradycyjnie środowe brzuszkowo;-)
 

Załączniki

  • 29 tc.jpg
    29 tc.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 20
  • DSC_0108.jpg
    DSC_0108.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 27
miq jaka słodziasta kokardka :-) buzi w brzuszek :*

sil no to daj będą dwie marudy mojej coś nie pasuje dawno brzuszek jej nie dokuczał chyba

mila męczące to przedłużanie i czekanie ale potem musi być QPA szczęścia :-D
 
reklama
my się pobujać na huśtawce w ogródku byłyśmy :-)

pisał kolega od h&m nie zna jeszcze daty tej promocji w piątek pracuje jak coś się dowie da mi znać :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry