reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczyny a od ktorego tyg ciazy zaczełyscie brac jakies witaminy, i jakie? Bo jak pytalam ginki miesiac temu, to mowila zeby nic nie brac jeszcze, a teraz jestem w 12tc z groszem. A nie pojde do niej juz, bo tam musze płacic kupe szmalu za zadanie pytania, a do szpitala dopiero ide na wizyte w listopadzie, bo w Irl chodzi sie ze trzy razy tylko do szpitala na badania i usg
 
reklama
Milia dziękować:)Że ja schudnięta jestem?eee..raczej zmarniała:-p
Kochana,ja Ci powiem,że monitoringów miała kilka...jeden w łódzkiej klinice i to była koszt masakryczny,bo koło tys zł a reszte u zwykłego gina,który miał sprzęt 3d i tu brała ode mnie kobitka po 30 zł za każde podglądnięcie a ile ich było nie pamiętam,ale na pewno więcej niż 10,zaczełyśmy od 4dc bo chciała zobaczyć co zostało po poprzednim cyklu i tak sobie chodziłam do niej do bodajże 27dc...koszt ok 500-600 zł. Ale u mnie to przeboje były.
Wam uda się,zobaczysz..&&&&trzymam mocno:*
Zastanawiasz się nad monitoringiem?

Sil...też Cię kocham za ...wiesz co:-p
Żona szukam szukam...:-)



A i powiem Wam,że tak szukając tej daty oświadczyn mych względem żony mojej Neciuszki czytam posty stare...
I usmiecham się jak czytam o Magdalenie,która w zaparte szła,że Oliwierek będzie:-D
O Sleepy,która też o mężu uparciuchu i Oliwierku się zarzekała:-p
O Żonie mojej,mającej objawy dopiero i marudzącej o kresce bladziosze..
I o sobie,o euforii jak się dowiedziałam,że beta wysoka a potem,że dwójka będzie:tak:
...I o wielu wielu innych sytuacjach...piękna pamiatka to nasze BB:-)
 
amlafi mnie to kazał brać odrazu jak potwierdził ciążę ale co lekarz to podejście

żonaaaaa takie wyznania robisz tu pod moją nieobecność? fd0aa91c334bb307.gif
 
NECIUSZKA naprawde??? To ja lece i jutro cos kupie, bo sie boje o dzidzie, bo czasem tylko jakies gowno zjadam, bo mnie mdli i nie moge patzrec na jedzenie
 
Amlafi folik jest ważny szczególnie na początku,ale za granicą inne podejście mają. ja zjadałam takie kompleksowe dla babeczek w ciąży
 
Amalfi, ja do 12 tygodnia, czyli do genetycznych jadłam folik, a potem witaminy dla kobiet w ciąży i magnez do 30 któregoś tygodnia magnez
 
NECIUSZKA naprawde??? To ja lece i jutro cos kupie, bo sie boje o dzidzie, bo czasem tylko jakies gowno zjadam, bo mnie mdli i nie moge patzrec na jedzenie

Siemano. Gin nie kazał, to nie kupuj, jak nie masz zalecane to tylko możesz krzywdę dziecku zrobić. Mi kazał brać dopiero od 5 miesiąca.
Od 12 żarłam magnez w ilościach maxi bo mnie rwa kulszowa dopadła. No i folik od początku ciąży do 5 miesiąca właśnie, kiedy to zaczęłam brać witaminy. A brałam to http://witalnamama.pl/


Ja dzisiaj jestem wścieknięta. Kupiłam sobie taką koszulę http://allegro.pl/l-xl-dluga-koszula-w-krate-z-podwijanym-rekawem-i2467957224.html w kolorze nr 2, a dostałam nr 11. Jak zgłosiłam reklamacje to się pan powołał na zapis, że
UWAGA !!!
Kolory mogą nieznacznie odbiegać od przedstawionych na zdjęciach !!!
Każda partia materiału jest w innym odcieniu !!!
Nosz cholera, odbiegać to rozumiem, bledsza,mocniejsza coś w ten deseń
ale jak jedna jest czerwona a druga pomarańczowa,toż to przecież nie odbiegnięcie tylko kolor z du.py wzięty wrrrrr.
 
Ostatnia edycja:
Witam:)

Dziureczko tez zrobiłam sobie taki come back :) Świetna sprawa:D
Dziewczynki przepraszam że ostatnio mnie nie ma i nie jestem w stanie nadrabiać ale mam juz dwoje dzieci ( nie licząc tego dużego;) ) Mój chrześniak przez tydzień siedzi u ciotki bo rodzice pracują. Pocieszam sie że jeszcze kilka dni i WYPAD z miasta!

Co tam słychać na naszych stronach?:-)

Mi witaminy kazał brać od 4 m-ca .
 
ZAFASOLKUJESZ ale ginka nie moze tak naprawde mi nic powiedziec, poniewaz nie robila mi zadnych badan oprocz usg. To skad ma wiedziec czy mam cos brac czy nie? Tu wyniki robi sie w szpitalu i dopiero pobrali mi krew w poniedz i mocz, tyle. Wyniki pewnie przyjda poczta albo dowiem sie dopiero w listopadzie albo cholera wie, jak tu jest w tym zrytym kraju.
SILMIRIEL NECIUSZKA ja jednak zakupie witaminy, a kwas jem caly czas, tez nie wiem kiedy odstawic. Popytam tu jeszcze inne dziewczyny ktore maja dzieci
DZieki za odpowiedzi dziewuszki
 
reklama
Cześć Iwasek ja Ci nie odpowiem co tu słychać, bo ja też tu raczej gościem jestem :-).

hmmm Ama nie wiem co Ci powiedzieć. W witaminach dla babek najczęściej jest żelazo, a jak Ty nie potrzebujesz to tylko może z tego lipa wyjść. Nie martw się o dzieciątko, ono wyciągnie z Ciebie wszystko co mu potrzeba. To raczej Tobie może witamin brakować. To taki mały pasożyt jest coś jak jemioła
biggrin.gif

A w jakim Ty kraju jesteś, jeśli można wiedzieć?
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry