reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Eve zanim te pasożyty przenikną pezez łożysko do maluszka mija kilka tygodni ale nie wiadomo odkiedy to masz,ale może być tak że stan masz podwyższony bo masz przeciwciała ale musiałabyś być na to wcześniej leczona.Tutaj konieczne są antybiotyki dlatego ważna jest szybka reakcja

Co do farbowania to lepiej unikać,nawet idąc do fryzjera na zwykłe podcięcie powinni nam zapewnić wentylowane miejsce zdala od smrodu farb i innej chemii,ale nie dajmy się zwariować,u mnie właśnie maluje się sufit i nie mam zamiaru z tego powodu uciekać z domu
 
reklama
Dzieki za odpowiedzi, cholerka, gdybym wiedziala, ze zdarzy mi sie cud, to bym sie najpierw przefarowala na ciemny kolor, i nie mialabym teraz kilometrowego odrostu. Co ja mam teraz zrobic?
 
Ja bym poszła do jakiegoś salonu i zapytała czy jest jakaś alternatywa dla ciężarówek albo faktycznie zostaje jakaś delikatna farba
 
Zapytam, zaraz zadzwonie tam moze, ale to nie bedzie mi sie dlugo trzymac, jak poloze słabą farbe na rozjasnione , pozbawione pigmentu włosy, to utrzyma mi sie kolor moooooze ze 2tyg, wiec nie wiem czy jest sens za to placic
 
amlafi ja mam rozjaśniane włosy i w ciąży robiłam z tym że fryzjerka moja używa farb bez amoniaku, pomieszczenie odpowiednio wentylowane było i nic się nie działo. Może umów się z rana jako pierwsza wtedy wiesz nie ma takiego natężenia tego wszystkiego w salonie itp. nie polecam robienia na takie włosy farby samej chyba że na ciemno chcesz bo ja wybrałam jakiś tam blond to potem płakałam bo wyszły mi dziwacznego koloru bo nie było rozjaśniacza w farbie i kolor po 2 tygodniach nawet ten się sprał wyglądało to koszmarnie

lilly nie wyjedziemy nigdzie to chociaż tyle pojadę sobie do mamy, męża i tak nie ma teraz ciągle bo mają dużo zleceń :-)

miq ale jak będzie gotowe to się fotkami podzielisz cooooo?

ogarnęłam co nieco może z wieczora okno umyje jak sobie słońce pójdzie bo dwa mi zostały jeszcze narazie znów parówka u nas w pokoju 30 stopni jest :baffled:
 
Neciuszka no ja chcialam na ciemno, ale pasemek troche zrobic, u fryzjera oczywiscie. Ale skoro mozna bez amoniaku, to zobacze co mi tu powiedza. Juz sama nie wiem co robic. Ja wolałabym zostac przy blond, a jak sie nie bedzie dało, to ciemne połoze, trudno
 
reklama
Dzień doobry! :*
Ja już od rana pościerałam kurze w chałupce, poodkurzałam, pościerałam podłogi, posprzątałam łazienkę i kuchnie, potem uspałam małego i w tym czasie jak sobie drzemał jeszcze umyłam okna, popakowałam gondole, wanienkę której już nie używamy, wyprałam i powiesiłam pranie od Bartka, wyparzyłam butelki i zaraz zabieram się za robienie naleśników z serem :-p

Sory, że tak tylko o sobie ale w sumie czytałam Was już rano i chyba nie było żadnych wydarzeń do skomentowania :-p

Ah! Eve zapomniałabym! No ja właśnie wczoraj pisałam, że koleżanka też jest w trakcie przebywania toxo ale ona już III trymestr... a to jest tak, że im wcześniej się zarazisz to ryzyko zakażenia dziecka jest mniejsza ale jak się już zarazi to niestety powikłania są poważniejsze... :-( powinnaś natychmiast iść do ginekologa bo dostaniesz antybiotyk, który jak najszybciej powinnaś zacząć przyjmować żeby pozbyć się tego paskudztwa z organizmu, może się uda za nim zarazi się dzieciątko! Trzymam kciuki :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry