reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Helloł laseczki u mnie deszczowo dzis
Dziekuje za słowa otuchy i tulaski ale az tak sie nie zalamalam @ juz sie przyzwyczailam ze przylazi wredota co miesiac
dzis rejestruje m do androloga na kontrole po poludniu mam dzwonic

Neciuszka co do zakupów na allegro ja czesto kupuje i jestem zadowolona oststnio kupilam legginsy o takie i to tanie
WIOSENNE LEGGINSY jak SPODNIE LEGINSY BEZ KLINU (2419050669) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
LEGGINSY RYBACZKI OZDOBNA KOKARDA (2450386551) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. super sa i jak szyte na mnie:)

kurcze brzuch mnie boli na dodatek wczoraj dopadla mnie biegunka bo z czeresniami presadzilam hehe na to truskawkowy coctail i jeszcze lody :)


Kurcze poskladalam kilka cv do sklepow ktore beda otwierac w okolicy ale ciagle buduja mam nadzieje ze cos sie ruszy bo z kasa krucho u nas
 
reklama
lilly doczekać się nie mogę bo nie dość że odpocznę to spotkam się ze znajomymi, już mi zapowiedziała że powinnam odpocząć i jak nakarmię małą to powinnam sobie gdzieś sama wyjść a ona zostanie z wnusią. moi rodzice rzadko ją widują bo jednak to nie 5 minut drogi jest. no na przyszły tydzień zaszaleję sobie na zakupach :-) na przyszły tydzień umówiłam się do neurologa z Małgosią. oj te czkawki biedna Julcia pewnie się denerwuje przy czkawce

miq no kurzu co nie miara przy tym ,ale już niedługo :)

kwiatuszku może coś się uda :) warto próbować, ja zacznę poszukiwania pewnie wiosną jak Małgosia nieco większa będzie
 
Ostatnia edycja:
Witam się z rana. Przepraszam, że nikomu nic nie odpiszę - poprawię się- ale mam dzisiaj straszny dzień. I chciałam się Wam wygadac. Wczoraj byłam na badaniach krwi na tokso i morfologię i dzisiaj odebrałam wyniki. Już nie skomentuję, że z morfologi wszystko mam na samym dole, albo nawet poza granicą dolną tylko jakieś RDW-CV powyżej normy. Ale ja nie o tym. Na te tokso... mam podwyższone sporo IGG i troszkę IGM co wskazuje na to, że właśnie choruję na toksoplazmozę :( i jeszcze moja ginka zaczęła wczoraj dwutygoodniowy urlop! Jak pech to pech! :-(
Ja nie wiem skąd te tokso by się u mnie wzięło! Przecież to choroba, która zarażają koty, a ja się panicznie boję kotów i psów. Przez co się rozumie, że nawet tego dziadostwa nie dotykam ani nie podchodzę na dystans mniejszy niż 5 metrów. Ehh..


Przepraszam, że przyszłam się tylko wyżalić. Już zmykam i nie psuję atmosferki. Miłego dzionka wszystkim
 
eve ale z tego co wiem tokso można złapać również jak się zje nie umyte owoce/ warzywa też ale nie mam pewności nie miałam z tym do czynienia. a może do jakiegoś innego lekarza się umówisz? główka do góry :-)

ja korzystając że śpi nareszcie lecę dalej porządkować to co od mamy dostałam po zamknięciu sklepu
 
Eve zaledwie wczoraj magdalena pisała,że jej znajoma ma toksoplazmoze ale ona jest w III trymestrze,a tym paskudztwem moźna zrazić się nie tylko od kotów,wystarczy zjeść niedokładnie umyty owoc lub warzywo,albo grzebać w ziemi gdzie mógł się załatwić kot,te pasożyty mogą siedzieć też w mięsie dlatego powinniśmy unikać wędzonego,grillowanego i surowego
Ja na Twoim miejscu szorowałabym prywatnie do lekarza
 
Dziewczyny!
Farbowalyscie włosy w ciazy? Tzn dokladnie rozjasnialyscie? Bo nie wiem co robic. A musze rozjasnic odrosty. Wolno to robic?
 
witam tęsknił ktoś za nami?
Nawet nie próbuje was nadrabiać produkujecie posty jak szalone.
w wielkim skrócie:
fifka na mazury to ja mam niedaleko bo do jeziora mam 1 km ;D
eve nie strasze ale ja bym do innego gina szorowała. Przezorny ubezpieczony
kwiatuszku kciuki za pracę, napewno coś złapiesz
Iwasku o do biskupca to ja mam 18 km więc jak coś to zapraszam na kawkę bo ja niezotoryzowana więc napewno nie dojadę
o tak tyle co zapamiętałam
u nas wmiarę spokojnie chyba kryzys przeszedł. Niunia znowu śpi 3 razy dziennie tylko na noc dopiero usypia o 23 i to na rękach oglądając disney junior :sorry2: a w dzień szaleje i staje przy wszystkim co na w zasięgu ręki. Cwaniara chcę się puszczać tylko równowagi nie ma.
 
Eve miq ma rację, suń do lekarza. Wydaję mi się, że jeśli przechodzisz tokso, to powinnaś chyba dostać na to jakieś leki... epiej z czymś takim nie zwlekać...

Neciuszka no to cieszę się razem z Tobą, że wypoczniesz sobie u mamy :tak: to już niedługo!! :-)

amalfi ja słyszałam, że wolno farbować włosy, wiele moich znajomych w ciąży farbowały nie raz :tak: ale ja sobie na czas ciąży odpuściłam tą przyjemność :-p jakoś tak wolałam dmuchać na zimne ;-)

Ewika szkoda, że Ty nie zmotoryzowana, bo może być z nami się do Ełka wybrała :happy2:

A moja Jula śpi :tak: idę się ogarnąć :happy2:
 
Ostatnia edycja:
lily bardzo chętnie tylko mąż ciągle w pracy a samochód przed blokiem stoi i się śmieje. Muszę sobie prawko zrobić!!
 
reklama
eve...toxo mozna zlapac z grzebania w ziemi, w krojeniu nieumytego miesa, deski np nie umyjesz, pokroisz na nich jeszcze warzywa i jezeli mieso zarazone to ty tez:-( ta choroba jest niebezpieczna w ciazy, dlatego tak jak dziewczyny pisaly szoruj do innego gina, bo tu nie ma co czekac..! bedzie dobrze :*
 
Do góry