reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Słonko nie wiem o której wyruszamy bo jedziemy na dwa autka. Fajnie by było się zobaczyc!

Zmykam bo mnie wygania moja brzydsza połowa od kompa;)
Buziole
 
halo halo:)

ale fajnie macie z tym spotkaniem! ja też chce, o!;P

isia: samochodzik mieliście moje marzenie:) to jest a6 z paskiem z tyłu? jak będę duzia to go sobie kupie;)

powiem wam, że mój mąż chyba chciał błysnąć i zapytał ostatnio jak tam dieta idzie moim pietruszkom... komentować czy nie..?:p
 
dzień dobryyy
nie chce ktoś marudyyy na pół dnia? ależ wam dobrze z tym spotkaniem kobietki :-)

sleep hah może nie komentuj :cool2:moja dieta się buja chwilowo przez moje sabotujące dziecko jem co popadnie i kiedy popadnie kiedy akurat ma chwilę że nie ćwiczy płuc ;-) a przepraszam dziś zjadłam we względnym spokoju śniadanie bo małż jeszcze jest, ale zaraz wychodzi i się skończy

też mam audi ale duuuużo skromniejsze :zawstydzona/y: :-)
 
necia: i dobrze, poczekaj na mnie i zaczniemy od nowa za jakiś czas. Póki co boli mnei nawet jak nie ćwiczę:/ Było parę dni super i od wczoraj wróciło. Sama nie wiem co to za cuda... A co do samochodu to ja nie dość że mam starego fiata to jeszcze ztuningowałam go na pewnym skrzyżowaniu;P Ale kto ma 4-kolorowy samochód? No kto?:p
współczuje marudzenia małej.. Rozumiem cię doskonale.. Oby to żelazo paskudne odstawili jej jak najszybciej&&&
 
Przepraszam, nie nadrobię. dajcie jakiś skrót... Za mną 3 noc w całym Domikowym życiu z nią przespana, a raczej przeczuwana. Padła o 7, wstała o 10 z płaczem, o 11 z płaczem, a potem do 1 nie spała, a jak zasnęła to każdy mój ruch ją budził... jestem nieżywa
 
sleep tym razem to raczej nie żelazo bo nie zachowuje się jak by ją brzuszek bolał, tylko chyba znów skok rozwojowy mamy i marudzi, miałczy i co tylko. mówisz że masz tuningowany samochód? :-D mój mąż średnio co dwa lata musi coś zrobić jakaś stłuczka czy coś haha. Narazie audi nietknięte ale dopiero rok mamy ;-) a pewnie że poczekam na ciebie. wydaje mi się że boli cię bo za szybko za dużo robiłaś jednak, bo z wierzchu szybko się goi ale w środku nawet do pół roku bo miałaś mięśnie tam poprzecinane przy cc.

sil współczuję :* moja za dnia wymęczy da popalić ale nocą nawet że śpi

lilly, fifka chyba Małgonia sobie do serca moje groźby o śliwkach, soczkach i czopkach wzięła bo nocą zrobiła co powinna
 
reklama
Do góry