reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hejo !! Witam się z upalnego śląska :-)

Natkusia ślicznego masz synka ! Gratulacje ;-);-);-)

Magda Bartuś jest uroczy ! Mam nadzieję że przyszłe lato też będzie takie upalne i będziemy się pluskać już we 3 z Mateuszkiem :)

Fifka mm kurczak po tajsku ! :-) Mogę wpaść ? Powodzenia w porządkach i ucałuj Konradka ! :*

Claudusia wit;-)j w klubie nie dość że mamy ten sam termin to jeszcze obie chłopaków się spodziewamy :D

Sil gratulacje ! Już coraz bliżej końca ! :)

Nikola trzymam kciuki za pozytywne testy owu ! Chociaż ja jestem zdania że najlepiej jest zajść nie stosując żadnych wspomagaczy ( jeśli to możliwe ) i wyluzować !! Ja się starałam 1,5 roku stosowałam i testy i temperaturę, ziółka, tabletki i co przestałam się starać i jest Mati :-)

Pyscek &&&&&& Dorwij męża i czekamy na efekty !!


A tak w ogóle to umieram z gorąca !! A w nocy chyba przeszły ze 4 burze i cały czas się budziłam jestem padnięta ! A w ogóle to Mati coraz mocniej kopie :D Cudowne uczucie to jest ! Aaaa mam pytanie ile razy w ciągu dnia trzeba odczuwać ruchy bo ja czuje tak 5, 6 razy dziennie i to bardzo dokładnie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fifka no ja też się bałam dlatego siedział w wodzie dokładnie minutę o ile w ogóle! wsadziłam go dosłownie na parę sekund i stwierdziłam, że tylko go obmyje z potu i zawinęłam w ręcznik, wysuszyłam, wysmarowałam kremem z filtrem i tyle było z kąpieli :-p
Widzisz, trudno zostawić te Nasze potomstwo ale jak miło też jest odetchnąć od nich :-p

Gocha no burze były w nocy okropne! co do skurczów to ja już nie pamiętam ale tu masz fajny artykuł Ruchy dziecka: jak liczyć ruchy dziecka w ciąży - www.mamazone.pl

A ja pozwolę sobie jeszcze wstawić parę fotek Bartusia bo przyszły dzisiaj nasze puzzle :-)
Zobacz załącznik 479631 przedstawiam Wam moją nową "zabawkę"
Zobacz załącznik 479632 a może któraś z dam pobawiłaby się ze mna??
Zobacz załącznik 479633 jest naprawdę fajnie!
Zobacz załącznik 479634 co to za dziwne stworzenie?
Zobacz załącznik 479635 o!! i jest też mama!
Zobacz załącznik 479636 gdzie to uciekło?
 
Może faktycznie panikuje, lekarze mówią że wszystko jest dobrze wody płodowe i mały ma prawidłowe parametry, ale ja oczywiście panikuje :) Fifka faktycznie miałaś mały brzuszek jak na 23 tydzień ja mam troszke mniejszy niz Ty na zdjeciu :] jakoś na dniach postaram sie zrobic fotke to wrzuce i same zobaczycie :-)
 
Gocha, Eve, co u Was?
Magdalena, duży Bartuś :) ile on ma teraz długości? Jak się czujesz?

Donoszę, że moje dziecko samo je. Dawałam jej zupę, nie chce, pluje, zamyka buzię. No to zdjęłam śliniaczek, chcę wstać, a ona ręce wyciąga do miseczki. Chwyciła, najpierw wypiła wodę, a potem ściągała wargą górną to gęste, podgarnęłam jej łyżeczką i zjadła całe :) straty: dwie łyżeczki gęstego :-D
 
Sil mi go nie mierzą na wizytach, w ogóle kiepska ta nasza pediatra ale jak byłam z nim na szczepieniu i leżał na tej wadze a tam jest naklejona miarka to takby wychodziło 71-73cm
A czuje się dobrze, "okres" mam wyjątkowo mocny ale to może przez te upały... dziękuje, że pytasz.

No i gratuluje zdolnej i samodzielnej córy! Bartuś też łapie miseczkę jak go karmię ale nie próbowałam nigdy go z nią zostawić... zresztą on przy jedzeniu siedzi w leżaczku a Ty jak karmisz małą?
 
U mnie też nie mierzą bo nie chcą naciągać dzieciaczków, ja sama moją mierzę. Wychodzi mi jakieś 75 cm i 7.8, ale dokładnie wagę poznam w piątek, bo na tej mojej to cuda wychodzą ;)

Też w leżaczku je, miseczkę jej trzymałam, bo ona chce ją całą zjeść, zresztą, ona w ogóle lubi jeść. Przy czym ja mam taki nowy leżaczek i on ma pozycję siedzenia no i Domi też już sama siedzi i ona przy jedzeniu od razu siada.
 
No ładnie! Ja też rozmyślam nad sprzedażą dotychczasowego leżaczka i kupieniem czego z czego będzie mógł Bartuś korzystać jeszcze jakiś czas bo ten, który mam jest tylko do 11kg, póki co nie przekracza i pewnie jeszcze troszkę czasu nie przekroczy bo przystopował z nabieraniem wagi ale jednak wolałabym coś stabliniejszego w czym móglłby właśnie usiąść... :-p
 
My dostaliśmy, a tamten też pożyczony miałam, spakowałam, bo już jej się nie podobał, a odkąd siedzi to bym się ją bała tam wkładać. Chrupki natomiast je w każdej pozycji i w każdym miejscu.
 
reklama
hej kobiety ja nie lubie tak znikac i sie pojawiać ,ale czsu mi brak, cięzko być matka 2ki dzieci :-p, a dzisiaj mieliśmy małe spięcie i młody miała kare, ale chyba sobie przeymslał wszystko i jakoś to sie dobrze skonczyło

magdalena: 'bartus super kawaler, tylko go brać na zięcia:tak:

a no i mała juz płacze wiec wiecej nie dam rady nikomu odpiac
 
Do góry