reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej dziewczyny :)

Sleepy nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę, że ten bobotic u Was zadziałał :tak: super sprawa :-) trzymam kciuki, aby Filipek już zawsze był takim zadowolonym maluszkiem i żeby kolki już nigdy Was nie dręczyły :tak:
A z tym włącznikiem to tak sama sobie poszłaś i tak po prostu kupiłaś sobie włącznik? :-p:-)


Neciuszka
no Julcia śpi ładnie, bo zazwyczaj nie budzi się w nocy wcale, albo jeśli już to tylko raz nad ranem ok 5, więc nie jest źle :) a Ty pewnie siedzisz teraz z dziurką :tak: czekamy na jakieś małe sprawozdanko :-p

Magdalena ale superaśne zdjęcia!!! i to w baseniku i te z piankami :tak: fajna sprawa te pianki prawda? zawsze to bardziej miękko niż na samej podłodze, no i cieplej przede wszystkim:tak: a basenik super! sama się zastanawiam, czy nie kupić już jakiegoś małego do mojej mamy na ogród, ogólnie myśleliśmy nad kupnem takich rzeczy w przyszłym roku, planujemy nabyć taki większy dla całej rodzinki, i jakąś piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawkę :tak: ale nie wiem, czy się nie skusić na jakiś basenik i piaskownicę już teraz:tak::-p

Sil super, że już tak daleko jesteście w budowie :tak: jak już dachówka będzie położona, to już będzie dach nad głową i można się wprowadzać :tak::-p
A Domi wstała o 3 w nocy i już do rana nie spała?? no i zdolniacha ta Twoja córa :-) ładnie sobie z miseczką poradziła :tak: ja Julce chyba bym się bała powierzyć miseczkę z jedzeniem :-p bo to mogłoby się skończyć koniecznością zrobienia remontu :-p

lamiav ojoj a co młody przeskrobał?

Claudusia!!!
o jak super, że z maluszkiem wszystko dobrze!!! GRATULACJE!!! :-) No i chłopczyk :tak: pewnie narzeczony sika z radości :-) a brzuszkiem się nie martw, bo to na prawdę indywidualna sprawa, ja z kolei miałam tak wielki, że ludzie nie mogli uwierzyć, że noszętam tylko jedno dziecko :p:-D

Fifka
no to się ciesz kochana, że Ci Konradek w huśtawce zasypia!! :-) korzystaj z tego, póki jeszcze ona działa na niego usypiająco :tak: i jak nigdy zazdroszczę Ci teraz takiej bliskości teściów :-p ja też chce czasem móc sobie odsapnąć!!!:sorry:



Magdalena, sil my mamy takie krzesełko KRZESEŁKO stolik do karmienia oddychająca tapicerk (2432864473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jesteśmy nim zachwyceni! :tak: ja już nawet nie wyobrażam sobie życia bez niego! :p
Przede wszystkim, główną jego zaletą są 4 kółka, bo większość krzesełek ma tylko dwa. A tutaj te 4 kółka są z dobrej, cichej i nie rysującej gumy, i jak maluszek siedzi w środku można wszędzie z nim pojechać. Julia jeździ ze mną do kuchni, do łazienki gdy idę się kąpać, gotujemy razem, sprzątamy :tak: oczywiście na stoliku leżą zabawki więc się nie nudzi i aktywnie uczestniczy w obowiązkach domowych :-p krzesełka na dwóch kółkach nie da rady transportować z dzieckiem, więc przenoszenie go w kółko po całym domu robi się uciążliwe... druga zaleta, to rozkładane oparcie, można je ustawić do poz półleżącej i całkowicie leżącej, dla niesiedzących jeszcze samodzielnie dzieci, no i regulowany podnóżek :) a to wszystko w przystępnej cenie. Więc na prawdę polecam, doradziłam to krzesełko dwóm moim znajomym dla ich dzieci, i one również są zachwycone :tak:
 
reklama
powróciłam ;)

gocha witaj :-)

magdalena super te puzzle też trzeba będzie się potem zaopatrzyć ;-) no a że Bartuś przystojniak pierwsza klasa to nie muszę mówić chyba ale mówię :-D

sil chciałabym to zobaczyć jak Domi wcina :-)

lamia na pewno ciężko, a ty masz dorastające to jedno dziecię :-)

lilly
cioteczka była ale jak dla nas oczywiście za krótko:-(ale obiecała poprawę :-p pogadałyśmy Małgosia ani myślała przy cioci spać :-D a krzesełko zapisałam sobie na zaś linka

ciocie kochane: Dziurka (żono ma), Fifka, Sil, Magdalena, Lamia, Fasolka, Iwasek, Atan, Natka pięknie dziękujemy :* foteczki w galerii zamieściłam :-)

ja nie wiem czy to możliwe chyba nie ale Małgonia maruda okropna i nie wiem czy to skok tylko czy dziąsełka, ślini mi się okropnie pcha rączki do buzi i wydaje mi się że przy dolnych jedynkach takie wklęsłe jakby kreseczki ma w dziąsełku a reszta gładka i o co chodzi? :eek: tak na zaś czym smarowałyście bąbelkom dziąsełka?
 
Ostatnia edycja:
no i mam całe 15 minut dla siebie , czyta dla forum :-D
bo mała zasnęła, ufff przyznaję sie ze jestem zmęczona, młody na dworze pojechał na rowerze do męza do pracy i wrócą razem, obiad nastwiony, żyć nie umierać

lyli:
a no bo mały naspyskowął męzowi i rzucił słuchawką, wiec dostał kare ze ma w domu siedziec ,no chyba że przprosi lub cos koło tego, a że on uparty to nie, i zaczą tu straszyc ze do matki pojedzie, i się zaczelo a ze ja z nim siedze, bo mąz dzisiaj w pracy to musiałm mu tłumaczyć półtorej godziny jak wygląda normalna rodzina, i w ogóle,

no to juz posiedziałm mała sie budzi

neciuszkaL: jeszcze szybko tobie, a nie weim c oMałgosi ale moja tez sie ślini i takie bąbelko jakby puszcza juz ze 3 tygodnie i tez nie wiem co to jeste, ale zębów nie widzę
 
lam ja zębolków też nie widzę ale kto wie może to jakaś zapowiedź czy cooo :eek: jeszcze troszkę czasu minie zanim wasz młody się odnajdzie w nowej sytuacji itp, a jak to dzieci w jego wieku pyskować też będzie czasem ;-) ale na pewno sobie poradzisz :-)
 
ja juz kurna nie ogarniam z tymi paczuszkami tez bym chciala sie złozyc a nawet nie wiem do kogo sie odezwac ostatnio Ael sie zajmowala i wiem ze teraz tez zbiera na jakies ( nie bede zdradzac ale widze ze dla neci tez ktos zbierał nieładnie)
 
Dzis mam 25dc zapalenie minelo ale dopiero po konkretnych globulkach
wczoraj poo sexie plamilam dosc mocno ale dzis juz nic nie wiem czy jutro testowac czy odstawiac lutke i czekac na @?? poradzcie??brzuch troche pobolewa .wczoraj mialam tak wrazliwe sutki ze masakra ale to pewnie po lutce w jakims stopniu
 
kwiatuszku kurcze ja nie wiem bo lutki nie brałam tylko dupka i to krótko bo zadziałał. jak brałam dupka to miałam brać do mniej więcej tego dnia cyklu co ty masz teraz odstawić i jak @ w ciągu 4 dni nie przyjdzie testować. ale czy przy lutce tak samo to nie wiem :-(
 
reklama
no i znowu mam chwilke dla siebie, ale padam na łeb na szyję, takze życze tylko wam miłej nocki i wpadam w pościel, oj nie wiem ile tak pociągnę
 
Do góry