reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Necia ha!! w bikini :-D caly czas w krótkich spodenkach i bluzeczce na ramiączkach byłam :-D muszę sobie kupić strój jednoczęściowy ale teraz to i tak mam okres więc nie było jak się rozbierać!

Sil ja bym skakała z radości na Twoim miejscu :-)
 
reklama
sil czuję się podniecona razem z tobą :cool2:

magdalena łeeee to ja myślałam że jakieś roznegliżowane foto wyproszę :-p

miq jak tam się czujecie dzisiaj w te upały?

no ja już poprasowałam jutro mycie okien i gruntowne porządki czas zacząć
 
Witajcie Dziewczyny!!

Dawno mnie nie było,gratulacje dla świeżo upieczonej mamy!!:-)
U nas wszystko w porządku ostatnio miałam usg genetyczne z dzidzia zdrowa to najważniejsze! Dowiedzieliśmy się że będzie to chłopczyk :D więc bedzie to Kajetan :)) ciesze sie strasznie! Jedyne co mnie martwi to mój maly brzuszek..

A jak tam wasze dzieciaczki?? pewnie rosna jak na drożdżach :)
 
Claudusia jeżeli na usg wszysyko ok to się nie martw
Ja też mam nieduży brzuch,widocznie tak jesteś zbudowana anatomicznie,że maleństwo ma tam wystarczająco dużo miejsca,żeby się rozwijać
 
Lily a boli od wszystkiego po trochu.... od zimnego piwa, od śpiewania.... :laugh2:

No Konrad śpi całe szczęście w huśtawce w ciągu dnia... choć czasem najpierw musi wyciszyć się na rączkach zanim go odłożę...

Mały wycałowany! :-)


Sleepy o matko.... fakt, to jesteś niecałe dwa miesiące po CC.... może faktycznie tobie za wcześnie na ćwiczenia.

Ja wczoraj na gillu sobie pozwoliłam na piwo, chipsy, tort........... no i sałatkę z MAJONEZEM.... A dupa rośnie.....



Pyscek cieszę się ze humorek ci się poprawił! Ja cały czas zaciskam kciuki za ciebie!!



Necia no bezboleśnie nie jest.... mały maruda straszna ale a szczęście mam na niego sposób! - DZIADKOWIE! - Jak mam dość to biorę małego pod pachę i idę do teściów... tam oni już tam tak odworócą jgo uwagę ze jest spokojny a i ja mam chwilę na oddech i odpoczynek dla rąk... :sorry:


Nicola nie kombinuj... ta 12.30 jest jak najbardziej w porządku na robienie testów. Ważne jest tylko żebyś nie piła z 2 godziny przed wykonaniem testu. :tak: i jak robiłaś wcześniej o tej 12.30 to rób tak dalej (jak zrobisz plus minus z godzinę dwie później czy wcześniej to nic się nie stanie)



Magdalena on w wodzie siedzi? Ja chciałam małego do basenu wsadzić ale troszkę się boje ze go przewieje... Ale z Bartusia to już kawał mężczyzny! :-)

I widzę ze ty też sobie poimprezowałaś troszkę :-D



Sil no!!! Super!!! Nie dziwię ci się że się tak cieszysz!! Każdy kroczek zbliża was do zamieszkania w nowym gniazdku! :tak:

Co do zlotu to zobaczymy jeszcze! Na razie Natkusia ma wyjść ze szpitala i odchować maleństwo :-)



Claudusia jak dobrze cię widzieć!! GRATULUJĘ!!! Już uzupełniłam listę na blogu :tak: Jak się czujesz kochana? Boże... to już POŁOWA!!!!??? Kiedy to minęło???

Co do brzucha to zobacz sobie... to ja w 23 tygodniu ciąży.......
Zobacz załącznik 479605

Nie przejmuj się wielkością.... na tym zdjęciu to ja jeszcze się wypinałam.... brzuch było widać gołym okiem dopiero koło 27 tygodnia a zobacz, mały zdrowy i wszytko z nim w porządku!





No idę obiad jeść! Dzisiaj zrobiła kurczaka po tajsku (jak to dumnie brzmi! A to po prostu kurczak pieczony w rękawie w sosie tajskim) z pieczonymi ziemniaczkami! :-) PYYYCHA!! Zaraz mój mąż idzie do pracy a ja będe znowu z teściową w domu sprzątać..... zebrało się troszkę "zaległości" i bez pomocy - zwłaszcza przy dziecku w skoku rozwojowym - nie ma szans ze coś zrobię...
 
Fifka dzieki wielkie to ide działac bo moja godzina sie zbliża a co do tego nie picia wody 2 godziny to tak robie i z nie cierpliwoscia oczekuje tej 2 kreski ale jak narazie jest bardzo słabiutka ja znikam do pracy jutro sie odezwe jaki był dzisiejszy wynik miłego dzionka i usciski dla Twojej malutkiej pociechy:tak:
 
reklama
Fifcia ja juz sama nie wiem co sie ze mna dzieje wczoraj po sexie krwawilam a dzis nic u mnie dzis 25dc chyba dzis odstawie lutke ja juz sama nic nie wiem wczoraj sutki mnie draznily dzis juz mniej
 
Do góry