reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
sleep się od mojej proszę odtentegować, jak się zapominasz proszę sobie spojrzeć na swoje własne zestawienie kto z kim zażeniony noooo :-p kobitko jak nie wyżyta to ja proponuję Filipka sprzedać dziadkom, męża związać i przytwierdzić do jakiego kaloryfera czy co i zwyobracać :cool2:
 
necia: jedź do tej mamy już;P ja tu się zajmę towarzystwem:cool2:
swoją drogą miałam uzupełnić grafik a ja tempa pała już wszystko zapomniałam.. rany julek..

fifka, pyscek: ja w tym nic śmiesznego nie widzę;P
 
kochane fajnie mi się dziś siedzi z Wami ale muszę lecieć do teściowej :( będę później :) Tylko nie pisać mi dużo bo będę musiała nadrabiać za dużo :-p

miłego dnia życzę :) Paaa :*:*:*
 
Hej dziewczonki :-)
Noooo chwile mnie nie było a tu takie rzeczy :-)

Dziurko!!!! :*:*:* jej!! jak fajnie Cię tutaj widzieć :tak::-) opowiadaj co u Was? jak życie płynie? powiem Ci, aż łza mi się w oku zakręciła jak napisałaś o tej zerówce! Jesteś dzielna i wspaniała, na prawdę!!! szacun wielki dla Ciebie :*:*:* I przyznam Ci się, że bardzo często o Tobie myślę :tak:
Mówisz, że nie podoba Ci się nasze niegrzeczne zachowanie tu na forum? :-p

Avi ja bym na Twoim miejscu sunęła na betę zaraz, teraz, już!! :tak:

Pyscku
, a tak w razie czego na przyszłość, to już napisałam Sun na pw wiadomość dotyczącą pewnych ziółek, może Ty też byłabyś zainteresowana?

Fifka no to fakt :tak: w swojej to ja jestem zakochana bezgranicznie, a w Konradku się podko****ę :-p;-)
Ale Ci dobrze, że Synuś tak pięknie dzisiaj śpi!!! Julia dzisiaj strzeliła focha i stwierdziła, że ona jest już za stara na spanie w dzień! :-p:-D

A powiem Wam, że ja to już nie nadążam kto jest czyją żoną, a kto mężem :confused::happy2: Normalnie "Moda na sukces" tutaj!!!:-)
 
reklama
Do góry