reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej Dziurka!! Dobrze cię widzieć!! :*


Ja tego nie odbieram tak jak ty... po prostu jesteśmy z dziewczynami zżyte i łatwiej jest jedna drugą zranić... to tak jak w małżeństwie:

Najpierw jest zauroczenie, więc każdy się stara uważa na słowa i jest cud miód i orzeszki... z czasem zaczynają się schody bo coraz więcej spraw wychodzi, małżonkowie się kłócą ale to nie znaczy ze jest miedzy nimi źle. Czasem takie spięcia są potrzebne żeby oczyścić atmosferę :tak: Jest nas tu dużo, każda ma inny charakter i wywodzi się z innego środowiska, spięcia są nieuniknione... zresztą... ja jestem tu na forum od półtora roku i od zawsze były spięcia...



Lily
hahaha Oj każde małe dziecko jest śliczne! :tak: i zawsze najpiękniejsze będzie swoje własne :-p tak było jest i będzie zawsze bo te swoje się ogromne kocha!! :-)




Miq wiem jak ciężko bo mówię ze mam to samo! Energia mnie w ciaży roznosiła! :-D



Avinashi ja bym poszła na bete... te testy sikane są często zawodne... mi w pierwszej ciąży w ogole nie wychodziły....



Pyscku
ja zaciskam kciuki!!! &&&&&&&&&&&&&& i ja też właśnie jestem taką osobą która po CLO zaciążyła :tak:






Mój syn zwariował... śpi od 8......... wstał teraz na karmienie i znowu zasnął... noż zdaje się ze w nocy spał :szok:
 
reklama
w oczekiwaniu na zaśnięcie dziecięcia musiałam nooo

Żonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

sil a to pieruny, pani z którą ja załatwiałam wsio z netii bardzo sympatyczna i jak się umawiała tak dzwoniła, również sprawdzić czy wszystko dotarło jak należy

pysku musi być dobrze innej wersji nie uznaję :-)

avinashi dziewczyny dobrze mówią ;-)

a teraz idę grzecznie gotować obiad i kończyć pakowanie wszystkiego co potrzebne. i prezent imieninowy dla mamy nie chce mi się w żadną reklamówkę zmieścić :baffled:
 
Sleepy, aj Ci nawet romans z Dziureczką wybaczę :)

Pyscku, ktoś umiera, ktoś się rodzi.. Może tak miało być, masz cudnego orędownika w niebie

Nawiasem, mówiłam Ci, Dziureczko Kochana, że dzielna kobieta jesteś? To odnośnie tej zerówki
 
Fifko potwierdzasz jedynie moje słowa,czasem trzeba spojrzec z perspektywy,żeby zauwazyc cos więcej. Ja na forum od ponad 2 lat:-)

Sil...a przestań:zawstydzona/y::-pale dziekuję za dobre słowo:tak:
Żona szykuj sie szykuj
Sleeeeepyyyyyy:-)
 
Jęki
Hejka dziurka Ja na telefonie bo laptus w naprawie
Pyscek &&&
Fifka s/uczniem konradek spi moja po 22 zasypia i budzi się po 4 rani amdziu i dalek spaćh
 
hola hola Sleepy proszę mi się tu w mój związek z moją prywatną żoną nie wcinać, masz swoją no masz? to do mojej co najwyżej dzień dobry :-p bo będę gryzła :-p:cool2:

Sil weź no pilnuj swojej kobiety :-p
 
necia: ty wiesz.. ja taka niewyżyta jestem teraz ze podrywam wszystko co ma avatar;);P

Sil: moje komputerowe serce(procesor?:p) należy do ciebie;):*

dziura::zawstydzona/y:
 
Dziurko nie jest tak źle! My tu się wszytkie kochamy i wybaczamy sobie szybko :*


Nawet nie wiesz ak się cieszę ze cię u nas widzę! I potwierdzam słowa Sil! Powinnaś ddstać jakiś order za siłę którą masz w sobie! :* Jesteś niesamowita!!!


hehehe jesteście zdrowo walnięte wszystkie..... żony i nie żony! Ale za to was kocham!! :-D
 
reklama
Jęki
Hejka dziurka Ja na telefonie bo laptus w naprawie
Pyscek &&&
Fifka slicznaniem konradek spi moja po 22 zasypia i budzi się po 4ranoo i zjem i ocpadailej spi
 
Do góry