reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

:) ale zazdrość już mnie zrzera, ja chciałam już 3 lata temu, ale mój mąż firmę zakładał, potem trzeba było rozkręcić interes więc ciągle to nie był dobry moment...ale nareszcie udało mi się go namówic ;p
 
reklama
Ano włąsnie,Avi,zamiast stresować się kolejnym testem domowym leć na betke,pewna etc. I tak jak Sil mówi....niestety bywaja i syt kiedy ciąza za słaba obumiera sama..

Więc musisz poradzić sobie z zazdrością i nakręcaniem się dziećmi koleżanek. Dla własnego zdrowia psychicznego i powodzenia w staraniach. Czasem to trwa trochę dłużej a luz wtedy jest bardzo ważny...
 
Ja też jestem bezpośrednia, więc możesz walić prosto z mostu. Raz juz poroniłam, ale to było daaaawno temu już z 8 lat i wtedy dzidzia nie była kompletnie planowana. Więc może masz rację - zaraz zadzwonie do gin i umówię się na wizytę.
 
Avi no kochana i pieknie,trzeba działać:))

Pyscku a witaj:) Współczuję Ci śmierci babci..
Mam nadzieję,że przesyłeczka dotarła....bo nie mialam odp i sie zastanawialam czy aby na pewno...
A u mnie hm....dużo jak zwykle,niekoniecznie dobrego...długo by opowiadać

Pragnę zauważyć tylko,całkiem spokojnie i ze szklącym oczkiem,że moja Panna Anna by pewnie teraz "zerówkę" kończyła:tak: A Bliźniaczki pewnie dawałyby mi do wiwatu:-p
 
Ostatnia edycja:
Tak dotarła, oj z tego wszystkiego zapomniałam odp Ci :( Przepraszam, Twoje Clo już poszło w obroty w I cyklu brania, niestety nic nie zadziałało i teraz wzięłam w obroty clo od fifki :) ale wiem że clo dobrze na mnie działa mój gin mnie jeszcze w tym utwierdził więc ten cykl i nastepny z clo a potem niestety muszę odstawić bo nie chce nabawić się torbieli.
 
Pyscku nic się nie stało,najważniejsze,że dotarło bo to tylko o to chodziło. Oj powiem Ci,że ja nie wiem kiedy zaczne dochodzic do siebie po tej ogromnej ilosci leków jakie brałam do tej pory.Ale czego sie nie robi,żeby byc mama
 
no zobaczymy dziewczyny :) kilka koleżanek powiedziało mi że one zaciążyły zaraz po odstawieniu clo bo dopiero zaczyna się rewolucja w organizmie :-p więc prędzej czy później będę mamusią :-) wiem że teraz babcia mi tam dopomoże z góry :-)
 
reklama
Do góry