reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
KWIATEK i co tam u Ciebie?? Jak sie sprawy mają? Poprawiło sie nasienie chociaz odrobine? Twoj cos łyka?
FIFKA gdzie jestes?
 
hej kochanie obecnie czekam (NIE) na @ mam 21dc dzis, 5dni po owu mialam 2dniowe brudzenie i bol brzucha wiec wzielam lutke teraz mam żółty sluz dziwny, a mialam badac w tym mies progesteron i prolaktyne bo juz rok minol od ost badania ale jak wzielam lutke to juz nie moge
co do nasienia kochana to kontrole mamy jakos w okolicach 14lipca na poczatku miesiaca bede dzwonic umawiac nas na kontrole mam nadz ze cos sie polepszyło lecz lekarz mowil ze wieksze efekty beda po 6 miesiacach. dzikuje ze pytasz a jak ty sie czujesz?

łyka testosteron i tamoxifen

edit i czesto mnie dusi na pecherz
 
Ostatnia edycja:
KWIATEK a to jednak cos bierze, to dobrze, no poprawa nasienia nie nastepuje szybko, to fakt, ale jak widzisz po nas, da sie to naprawic, nawet , zeby zajsc naturalnie, a nie dawali mi szans nawet na IUI. Cuda sie zdarzaja, nie ma spraw beznadziejnych;-). A ja czuje sie dobrze, siedze na wolnym i tak juz zostanie chyba do konca, bo mnie szef wkurzył jak wrociłam do roboty i wrociłam na zwolnienie i nie wiem co zrobic z wolnym czasem heheheh.
 
U mnie słabo.. skurcze co ok 8min więc myślę że raczej się nie rozkręci :sorry:
W każdym bądź razie jutro oxy i wypychamy Michasia na świat (oby!) ;-)

Więc ja uciekam spać co by mieć dużo sił.
Info będę przekazywać Fifce.

Buziole dla cioteczek i liczymy na kciuki!
 
Natkusia czekam na wieści!!! :* I kciuki trzymamy! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Amalfi jestem :-) Odpisałam na Pw :tak:



Sun gratulację!!! Wspaniałe wieści! Kurcze żeby teraz poszczęściło się też w tej drugiej sprawie! :tak: Byłoby fantastycznie!!!!



Gocha nie raczej nie zęby... chociaż może... ? Już jeden ząb mu wylazł ostatnio. On nie wygląda na chore dziecko... ale czasem zaczyna marudzić i nosem ciągać... też trochę mi kicha i kaszle... ale nie jakiś mocno więc ale na razie nic z tym nie robię i czekam. :tak:



Lily jest witamina C w kropelkach dostępna w aptece :tak: Kupiłam ostatnio jak mały miał chrypkę bo pediatra kazała więc jest w domu. Ale powiem ci ze mały nie wygląda na chorego... :confused:



Nala ja rodziłam w jednym z nielicznych szpitali gdzie ZZO jest za darmo dla każdej pacjentki. Nie jest to refundowane przy naturalnych porodach ale jak mówił mi anestezjolog - bo rozmawiałam znim podczas porodu - że tam dyrektor sam za pieniądze szpitala daje te znieczulenia pacjentkom żeby więcej kobiet chciało tam rodzić. :tak: W końcu oni za każdy poród dostają kasę z NFZtu nie? I BARDZO się cieszę ze tam rodziłam! Super opieka była!



Mały padł spać - caaaałe szczęście... a zdjęć dzisiaj nie będzie bo już się przebrałam w pidżamę... zaraz też walnę się spać...
 
reklama
magdalena mąż też najczęściej jeździ z nami. wczoraj jej z piętki pobierały ale skrzep się zrobił, dziś w laboratorium z paluszka wzięła i odrazu pobiegła dać do badania, jutro powinniśmy znać wyniki. na szczęście my wchodziliśmy bez kolejki to nie trzeba było czekać z nią w tym dzikim tłumie. eh z tą kasą u nas się rozeszła jak nie wiem nawet becikowe trzeba było nadszarpnąć poważnie przez te wszystkie opłaty do obrony i wyjazd do warszawy. byle do 10tego ;)

Fifka czasem teściowie potrafią zaskoczyć cooo? mimo że wkurzają niemiłosiernie to piękny prezent będziecie mieli :-)

lilly oj wiem co czujesz a w tym tygodniu widuję męża jak wiezie nas do lekarza a potem pędzi do pracy i wraca późno. mieli mieć 3 tygodnie postoju więc urlopy i wczoraj się dowiedzieli że nic z tego bo ksiądz zgodził się dla jednego ze stałych klientów na 100 tys okładki, może choć ładną książkę mi małż do czytania przyniesie z odrzutów ;)

sleep no proszę ty to się urządzić umiesz ;-)

sil ja mam od jakiegoś czasu z netii jestem bardzo zadowolona, mam na łączu tp bez ruszania tel stacjonarnego bo to teście korzystają i to wygląda tak że na papierze na teścia a rachunek do mnie przychodzi na maila i ja pilnuję zapłąty

fifka lepiej się czujesz? też się do ciuchlnadu muszę wybrać kiedyś :)

kwiatuszku oby @ nie przylazła :* &&&&&&&&&&&&

gocha
śliczny synio :*

miq dobre tyle jak byś miała zasiłku, jak się czujecie kobietki już coraz bliżej końca :-)

monalisa co lekarz to podejście inne mój kazał nie czekać bo właśnie stwierdził że odrazu łatwiej zajść, mnie się udało w 3 cyklu

natka urodziłabyś już :-p życzę szybkiego i bezbolesnego porodu :*

nala jak się miewacie? buziaki dla Alusia od cioteczki :*

natworzyłam się hih
 
Do góry