reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Netka ojej biedna Gosieńka :-( ale bezsens z tym skrzepem.. :sorry2: ucałuj malutką ode mnie :* i powodzenia z kolejnym kłuciem..

Ewika ja się zastanawiam ile jeszcze tych badań mnie czeka :sorry2: jutro jak mnie zawołają na badanie to chyba zemdleje :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj Natkusia! oj ty biedna wycierpisz się... qiem co czujesz... ja przez dwa miesiące w szpitalu miałam niemal codziennie w podwozie zaglądanie... a te badanie rozwarcia jest takie nieprzyjemne.... :no: obyś szybko urodziła! :*



Ale ja mam dzisiaj marude nie syna..... ide go lulać... :crazy:


Kwiatuszku ja swego czasu ciągle robiłam zakupy z Małaszyńskim bo obok mnie mieszkają jego teściowie... Nawet byłam z nim na piwie bo okazało sie ze mój kumpel z pracy jest jego przyjacielem :-D
 
Ostatnia edycja:
ewika tak po żelazie, ma zatwardzenia bączek kupka to płacz najczęściej. Ostatnio robi nam co kilka dni i takie klesite dziwne i zielone śmierdzące. nie wiem czy dostałyście przy żelazie dobrze jest podawać cebion przed żelazem powoduje lepsze wchłanianie. my nie dajemy bo dopiero się dowiedzieliśmy a może od pon odstawimy ale dobrze jest podawać rano probiotyk jakiś ale to działa po dwóch tygodniach dopiero. coś takiego nam polecono BioGaia® Prodentis - klinicznie sprawdzone probiotyki - BioGaia - Clinically proven probiotics

Fifka to chyba Małgosia się na Konradka zapatrzyła albo on na nią ;) tyle że chwilo mi teściowa dziecię podprowadziła na dół ;-)

natka wycałowana od cioci :*

kwiatuszek fiu fiu :) fajnie ja co najwyżej Piaska spotkać mogę
 
Ostatnia edycja:
Necia no okropny dzisiaj z niego maruder...


A do tego wszystkiego poprosiłam moja teściową żeby pomogła mi w porządkach w sobotę... bo ja już nie mogę patrzeć a ten burdel a Konrad nic mi zrobić nie daje :no: chyba zaczyna mi w skok rozwojowy następy wchodzić... ostatnio już było tak fajnie....


No teraz sprawdziłam...:
Zobacz załącznik 478641
Mały zaczyna właśnie 23 tydzień.... no pięknie..... pociesza mnie ze później jest taka długa przerwa...

[h=4]22-26 tygodni (relacje- lek separacyjny)[/h] Okres marudzenia może zacząć się już około 23 tygodnia i trwać około 4 tygodni. Typowe dla tego okresu jest na przykład to, ze dziecko źle śpi i wydaje sie mieć koszmary senne, jest nieśmiałe w stosunku do obcych, nie ma apetytu, nie chce, żeby zmieniać mu pieluchę czy ubranie. Dziecko zaczyna widzieć i rozumieć różne relacje/stosunki.


WSZYSTKO się zgadza oprócz tego apetytu... każda zmiana pieluchy czu ubranka to taki lament jakby ktoś mu krzywdę robił.... co zaśnie to zaraz budzi się z płaczem.... płaczę nawet jak moja mama którą zna bierze go na ręce -dzikus jak nie wiem... Czasem dobrze jest poczytać coś mądrego...
 
Ostatnia edycja:
Fifka tak patrzę to jeszcze z tydzień i u nas też skok rozwojowy pewnie będzie bo ostatnio się zgadzało wg tygodni od urodzenia z jej zachowaniem zapomniałam ci powiedzieć rano jak oglądałam twoje zestawienie to teściowa weszła do pokoju i powiedziała że masz ślicznego synusia :)
 
A dziękuję w imieniu mojego synka! :-) Ale powiem ci ze jak oglądam zajęcia to mam wrażenie ze Konrad inaczej wygląda na żywo a na zdjęciach... na zdjęciach jest bardzo do męża podobny... a na żywo już nie - wiele osób to mówi :tak:
 
Hello :)
Ja nadal w entuzjazmie po zaręczynach przyjaciela, ale mi trochę moja księgowa humor popsuła, bo znów muszę jeszcze raz jechać, bo ona nie wie... No nic. W każdym razie wniosek o wychowawczy złożony, od 8 sierpnia idę na utrzymanie męża.
Jak ja się cieszę (odpukać) że moja ten skok jakoś ładnie przeszła...
 
witam dzis mialam zabiegany dzien i smutny choc mamy dzis 3 roczice slubu...bylam rozmawiac z szefem i szefowa o powrot do pracy a cic mi w prost powiedzieli ze mnie nie chca... ale przeczytalam w necie ze nie maja prawa mnie zwolnic wiec uznaje ze id na urlop wychowawczy i mam ich z glowy a potem zobaczymy czy bede tam pracowac ... choc zrzylam sie z pracownikami taki numer po 3 latach mi zrobili...ahh sorki ze tylko o sobie ale w koncu musialam sie wygadac u was bo duzo plakalam dzisiaj i glowa bolala... i dalam w koncu do serisu lapka ;-)

sil wspolczuje latania do ksiegowej... sil dominisi spoznione gratulacje 6 miesiecy;-)

fifka gratuluje 5 miesiaca konradek sliczniusi a w suwaczku masz sliczne zdjecia ;-)

wczoraj mnie nie bylo bo szczeienie niunia zle znosila ale ju wszystko oki ;-)
 
reklama
Atan przykro mi, może jeszcze się rozmyślą i zostaniesz, a nawet jak nie to znajdziesz coś nowego na pewno

ja zbieram moje zmęczone wielkie 4 litery bo jutro przed 7 jechać trzeba. dobranoc kobietki :*
 
Do góry