reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam z rana:-) na wstepie musze Was przeprosic, ze Was ostatnio bardzo zaniedbuje ale Aluś jest bardzo absorbujący...ostatnio wogole nie chce spac, tylko trzeba mu spiewac, nosic na rękach, bo inaczej ciągle płacze...jak już jednak pojdzie spac to ja jestem tak padnęta ze sama musze sie polozyc... wczoraj moj mały synek nie spał od 18 do 2 w nocy.... ja już o polnocy miałam taki kryzys spania, ze gdy mąż przejął małego mi nawet nie przeskadzały w spaniu jego wrzaski, choc byli w tym samym pokoju
Goyya nie zaszkodzi, aczkolwiek mysle ze chodzi Ci o zdjęcie pantomograficzne a nie panoramiczne, panoramiczne to o wiele wieksza dawka promieniowania i już się je bardzo rzadko robi
Natkusia no gdzie ten Twoj Michas:-) czyzby sie zbuntował i jednak postanowił sobie u mamusi jeszcze posiedziec
Fifka Ty piszesz, ze do roku bys chciała karmic, a ja już myslami jestem przy dniach kiedy moje piersi już będą tylko moje:-(mam problem z jedną, wogole mi nie chce sie zagoic... co juz jest lepiej, Maly znow popsuje... z drugiej karmi się super ale moj głodomór nie najada sie z jednej piersi
 
reklama
Heja Ho!

Miq cMok w brzucholek :*

Co do Smyka to ja o tym pisałam.. bardzo się opłaca :tak: my mieliśmy kupować tam wózek i byłoby różnicy 400zł :szok: ale też na inne rzeczy się opłaca no ale wózek kupiliśmy w necie przez moje wizje.. ale kupilismy tam nosidełko i inne rzeczy i ładnie zaoszczędziliśmy :-) (lepiej niż w necie)! mam jeszcze kupon do końca roku i go wykorzystamy na starsze nosidełko ;-)

Netka no Gosieńka jest do schrupania :* chyba jakoś z Michasiem musimy "pozbyć" się Konrada ;-)

Sun Kochana tulę :* ja absolutnie nie chcę robić Ci nadziei :no: ale w moim przypadku też beta nie wyszła w 36dc (a miałam 28) .. wyszła mi dopiero w 44dc z tego powodu, że ładnie mi się owulka przesunęła więc organizm płata figle.. i nie bądź zła na siebie za to, że zrobiłaś bete, miałaś nadzieje i masz prawo do tego :* i proszę Cię nie trać wiary..

Fifka Konrad pięknie stoi :tak: zdolny chłopieć.. ale te minki do zdjęć robi boskie :-) fajnie, że spędzacie takie aktywne dni.. Jeju ten mój Michał jest okrutny dla mnie bo ja też już chcę chodzić na spacery :-(

Pyscek jak się czujesz? <tuli>

Sil najlepszego dla Dominisi :*

Lilly kurcze szkoda, że przeżywacie ten skok rozwojowy :* jakoś to trzeba przetrwać no nie? Dacie radę :tak: dużo siły i cierpliwości :-)

cześć Nala :* fajnie że zajrzałaś oo kurcze.. to Aluś was ładnie ustawia po kątach :tak: może brzuszek go boli albo coś? A jak tam karmienie, mam nadzieję że z piersią ok


u nas nic nowego i chyba zeświruję :sorry2: miałam kilka akcji wieczornych, że były ładne w miarę regularne skurcze, dosyć bolące ale zasypiałam i budziłam się rano już bez skurczy :dry:
Mój syn się bawi ze mną.. jak miał nie wychodzić to się pchał.. teraz ma wychodzić to się buntuję więc jak stwierdziłam, że jak on taki jest to jak będzie chciał wychodzić to ja też się zbuntuję i już :cool2:

Cioteczki jeszcze poczekacie :confused2:
 
Ostatnia edycja:
Witam
miq: matko co za ludzie.. ale z drugiej strony widziały gały co brały.może ona tak lubi albo co.. różne ludzie mają zboczenia..Brzuszek prima sort i ekstra superduperaśny!:-D
nie mam pojęcia, ona mi wyglądała na taką "dziewczynkę z biednej rodziny" a on taki chłopaczek cwaniaczek, ale naprawdę szkoda mi jej było
ja to mam szczęście do takich sytuacji, wczoraj znowu jak byliśmy w hurtowni była syt na odwrót, to laska rządziła, wybrała Mutsy Transportera i nie chciała brać pod uwagę żadnego innego, nawet dosłownie powiedziała łepkopi, że to ona będzie chodzić na spacery to po co się wtrynia


Miq
przykre jest to co piszesz.... ale też znam kilka takich przypadków choć nie zawsze tym "dyktatorem" jest facet... Uważam ze związek to wspólne decyzję i podstawą każdego związku powinna być rozmowa. :tak:

Haha wy to macie problemy z tym wyborem wózka! :-p

A brzuszek jak zwykle przecudowny! Tylko ucałować!! Boże jak ja za swoim tęsknie! :-D
no niestety tak jest, czasami, ja na szczęście mam cudownego męża, w naszym związku partnerstwo jest na pierwszym miejscu...
aaa i udało się, ruszyliśmy wczoraj na wycieczkę po hurtowniach i wózek wybrany, teraz czekam na wypłatę, a zdecydowaliśmy się na Roan Bebe beni 4runer, kolr jak na zdj
a Kondrado to zdolniacha, mówiłam, że nawet się nie obejrzysz jak sobie pomaszeruje
eve to widać fasoleczka daje popalić, jak ja się cieszę, że przechodziłam początki ciąży praktycznie bezobjawowo he he
miq przegięcie z tą "młodą parą".... biedna dziewczyna :baffled: już widzę jak ich wspólne życie będzie wyglądać.... No i PIĘKNY masz brzuszek!!! :tak: buziaczki :*
no mają się co niektóre kobiety... ja chyba z racji wykształcenia lubię obserwować ludzi i takie sytuacje zawsze wzbudzają we mnie sporo emocji
 

Załączniki

  • 8743_fuchsiarouge.jpg
    8743_fuchsiarouge.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 24
dzień dobry kochane ależ natworzyłyście :szok:

lilly ulżyło nam ogromnie teraz żeby tylko z dokumentami zdążył i pięknie będzie

Fifka, Sil ależ wasze dzieciaczki smakowitości zajadają :-)

nala fajnie że zajrzałaś, buziaki dla Alusia :*

eve jeszcze chwila i zapomnisz o mdłościach

natka hihi proszę jakie branie ma Gosia :-) no patrz ja chciałam żeby poczekał chwilę ale widzę że wziął sobie do serduszka to bardzo ;-)

miq śliczny wózeczek , mój mi się średnio podoba kolorsytycznie ale spacerówkę kupię już taką jak mi się będzie podobać

magda biedne futerko :*

pyscku mam nadzieję że CLO podziała jak należy

sleep my love a gdzie ty jak cię nie ma

sil fajnie że się sprzedały może i ja bym spróbowała tylko jakoś pisanie mi bokiem wychodzi chwilowo no i nigdy artykułów nie pisałam
 
Witam
Pyscku ja też Ci kibicuję za ten cykl!!!:tak:
:*:*:*
Wiem wiem żonko :* Ale chce żebyś wiedziała ze bardzo ci kibicuję i mam OGROMNĄ nadzieję ze te CLO ci pomoże! :*
Wiem :** no od Ciebie clo musi dać efekty nie ma innego wyjścia :)
Pyscek jak się czujesz? <tuli>
czuję się dobrze, dziś mnie brzuch boli od rana ale pewnie emocje już dają popalić ... dziś mam pogrzeb babci tak więc przeżycia są i będą ... może to głupie ale wczoraj kładąc się spać przypomniałam sobie że nie kupiłam chusteczek a pewnie będę ryczała jak bóbr więc muszę dziś zakupić... a w nocy śniła mi się babcia ... śniło mi się że byłam u niej w domu i ona była taka radosna ... jak kiedyś za czasów mojego dzieciństwa ... ehh ...
zaniedbałam Was na forum ostatnio, ale wiadomo z jakiego powodu ... postaram się od jutra częściej zaglądać ...


No a teraz lecę szykować ubrania i szykować się pomału bo potem mąż wróci wcześniej z pracy zje, wykąpie się i jedziemy ... :(
 
Super fura kolor tez
A u mnie wczoraj lekko był jeszcze zabrudzony sluz a dzis moze jakas jedna niteczka a reszta bialutka ale raczej wodnista mam nadzieje ze @ sie nie rozkreci z tego:) ale z drugiej strony juz nie robie sobie nadziei bo tyle cykli za nami i jak to mowi sun dlaczego miałoby sie udac wlasnie teraz
Sun poczekaj jeszcze kilka dni moze faktycznie owu Ci sie przesuneła życze ci tego z całego serca bo wiem jak pragniesz maluszka
Jeszcze na dodatek moj wczoraj zasnel z reka na moim brzuchu bo mnie tak bolal i jak tu nie myslec o fasolce:)
 
Natkusia wydaje mi się, ze go nic nie boli... bo on się na rękach uspokaja i zasypia ale wystarczy go tylko odlozyc do lozeczka i ju placz, a z piersiami szkoda gadac... ehhh jak mi się marzy juz mleko modyfikowane...no ale jeszcze troche chce wytrzymac ale moj cel karmienia przez 5 miesiecy może okazac sie nie osiąlny.
Co do kuponow ze Smyka, to rzeczywiscie sie oplaca! Ja kupiłam monitor oddechu i wyszło mnie taniej niz w jakimkolwiek sklepie internetowym i allegro, mam jeszcze 2 te kupony i pewnie z nich skorzystam jak bedzie potrzeba:-)
 
Mąż jak wszedł do hurtowji i zobaczył wózek to powiedział o taki kolor mi pasuje,wziął wózek w łapki i mówi o i nawet taki mógłby być to gdzie ten co miałaś pokazać? A ja yyy.no to ten właśnie,w kolejnej hurtowni zwrócił uwagę na ten sam,więc decyzja była prosta
neciuszka to co dostaliście inny kolor niż chcieliście?
Dziewczyny wypełniałyście ankietę bebilon? Jak kiedyś wypełniałam i wczoraj dostałam taką niespodziankę
 

Załączniki

  • DSC_0085.jpg
    DSC_0085.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
necia: no przeca jestem! Gdzie ja bym bez was dzień rozpoczęła!

eve: :zawstydzona/y: a mdłości szybko przejdą mam nadzieję

nat: bo weźźźź już jedź na tą porodówkę i niech się zacznie noooo;P

nalaa: znam to i współczuje. chociaż mój całe szczęście w nocy jest spokojny. z tym, że mój "dzień" zaczyna się ostatnio koło 4:) Trzymam &&& żeby olek szybko z tego wrósł i spał spokojnie

lilly: ale fajnie twoja gwiazda wygląda w tym nosidełku:)

fifka: dzieci są jak guma. ile razy przyjaciolka mi mowiła ze maly znów spadł w nocy z kanapy.. ja nie mowie oczywiscie ze nie strach, ale w razie niemca nic mu nie bedzie mysle;)

puscek: tulę mocno:(:*
 
reklama
Pyscku, tulę mocniutko, trzymaj się, może nie dzielnie, ale po prostu

Fifka, ja nie chcę jej całkiem odstawiać, ale karmić max do roku, teraz chcę ograniczyć. Zresztą, ja mam nadzieję na pozwolenie krowiego mleka.

A piszę o wszystkim, o czym mi wpadnie do głowy, byle się o słowa kluczowe załapać. Wczoraj pisałam o dzieciach, mam artykuły o hotelach, urlopie, ślubach, pracy, kredytach, różnie. 1000 znaków zawsze się da napisać :)
 
Do góry