reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

miq mam wrażenie że jej głupio że obiecała się zająć małą żebyśmy wczoraj to skończyli ten rozdział. niby mówi że ma katar i to dlatego ale mogła iść na dwór z nią i by ok było jak by na spacer poszły. tak czy siak mam pozmywane ;-)
 
reklama
Dlatego zmywarka to po prostu obłędna sprawa... kiedyś zmywanie to była moja najgorsza zmowa... a teraz nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki :zawstydzona/y:
 
Lam: nie wiem czy już pisałam, najwyżej się powtórzę.. Wiesz że u mnie jest peeełno bilbordów z reklamą Zamościa? Odbieram to jako znak, że trzeba jechać;) I wasz rynek trzeba obejrzeć w końcu na żywo. Na studiach uczyłam się rzutu waszego ratusza na pamięć. Historia architektury to straszny przedmiot był;P
Co do pięt ma to sens- trochę mi ulżyło, bo pytanie zabrzmiało dziwnie;P
U nas jest z dnia na dzień coraz lepiej, ale nadal bywają dni kryzysowe. Karmię bebiko, bo jak dawałam nanpro to mały ledwo dawał radę napełnić pieluchę. Bobki jak u starego chłopa, coś strasznego. Próbowałam też infini czy jakoś tak. Podobno, cytuję, lamborgini wśród mlek. Kto by pomyślał, że kupa noworodka może tak cuchnąć rybą..
Robię się za chuda? A robię powiem ci;P 63,9 było wczoraj z rana;):D Pierwszy raz widziałam to cudowne 3 przed przecinkiem. Teraz to utrwalić i jazda dalej;)

miq: Ojjjj.. teraz jak już wiem za co opierdzielać! Won od kosiarki! chyba że masz taki traktorek, to się ew. możesz przejechać..;)

necia: gratuluję rozdziału! będziesz mieć za chwilę w domu wykształciucha wariata!;) patrz.. teściowa złoty człowiek a ty narzekasz...;)

fifka: pewnie że się podzielę;) a ddtvn dziś u ciebie chyba, nie?:)
 
ni, ja tam jestem przeciwniczką zmywarek-na razie;-) ale najgorzej już się zabrać jak się rozpędzę to zasuwam jak mały robocik, hmm jakby to powiedzieć ja lubię sprzątać, myć podłogi, jak mi wszystko ładnie pachnie, ale przy remoncie nie ma szans na dokładne sprzątanie
aa udało mi się namówić męża na kolejnego owadożera, będzie drugi dzbanecznik:-)
 
Sleepy jak to u mnie? :szok: ja nic nie wiem :-D


Miq też byłam przeciwna do póki nie dostaliśmy w prezencie :-D



A mój mały zasnął i idę wózki oglądać na allegro!
 
Fifka probowałam z tymi osłonkami ale mam taka głęboką rane ze to nic nie daje:/ musze to wygoic przez pare dni
Sleepy to teraz karmisz MM czy sciagasz swoje?
jeszcze do tego nakarmiłam go teraz z butli, zjadl 100 ml:szok: a pozniej wszystko zwymiotował:/ jejuuu ja juz nie wiem moze to za duzo, ale ciagle chcial jesc! to było mleko z jednej piersi, zawsze cała oproznia i nie wymiotuje a teraz:( nie wiecie moze czy są jakies normy ile powinien jesc 2-3 tygodniowy noworodek? moj jeszcze do tego ma jakies wahania wagi:/jak sie urodził wazyl 3500,pozniej w szpitalu spadl do 3200, jak wychodzilismy 3310, w ta sobote wazyl 3720 a dzisiaj 3585 ;((((a karmie go tak samo albo i wiecej. juz nie wiem co mam robic, a do tego polozna mi ostatnio powiedziała ze dziecko ma tyc 20-30g dziennie a moj schudl...poradzcie cos albo dajcie kopa w tylek :baffled:
 
Cześć Kochane :-)

Martocha &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&! :-)

Mag zazdroszczę wesela.. też bym poszła się gdzieś wybawić z moim małżem ajaj :tak:

Netka chyba za bardzo zaczarowałam Twoją teściową ;-) &&&&&&&&&&& za pracę! Aaa i jak będziesz miała wynik glukozy to daj znać, również &&&&&&&&&&&&&&&!

Lamiav Wszystkiego najlepszego z okazji I rocznicy :* dużo szczęścia!

Nala tak jak Fifka piszę, chyba będą najlepsze osłonki.. próbuj i nie poddawaj się :*

Miq mi mąż kupił zmywarkę jak przeprowadzaliśmy się do teściów (4 msce temu) i nie wyobrażam sobie życia bez niej.. Jak dla mnie jeden z najlepszych wynalazków! :tak:

Fifka jak tam Konradek z zębolkiem? A to chcesz spacerówkę? Ja będę miała spacerówkę z Jedo ale na pewno w przyszłym roku kupię lżejszą ale tzw parasolkę bo my z mężem uwielbiamy jeździć i wycieczkować się więc to będzie najlepszy wybór :-)

Ooo zgrozo! Dzisiaj nie mam sił na nic.. ten upał to jakiś armagedon dla mnie :-( leżę sobie na łóżku z wiatrakiem i nawet palcem nie chcę mi się ruszyć :sorry2:

A dzisiaj na 15 śmigam na depilację woskiem :-D trzymajcie &&&&&&&& żebym nie zaczęła tam rodzić ;-)
 
Nala z piersi inaczej leci... mały ma teraz dużą potrzebę ssania... a z butki to łyk łyk i nie ma.. pewnie za duzo zjadł...

Kup sobie maść bepanten bardzo pomaga na bolące brodawki... no i jeśli osłonki nie pomagają to karm jedna a z drugiej ściągaj. Ja do 3 miesiaca karmiłam jedną piersią - znaczy na zmianę, raz jedna raz druga na inny posiłek. - więc powinnaś jedną piersią go wykarmić, a z tej drugiej najwyżej ściągaj i zamrażaj albo wlewaj skoro on nie chce butli pić. Ale ściągaj zeby ci nie zanikł pokarm.


Ja nie miałam większych problemów z bolącymi brodawkami... mały od początku ładnie ssał... przejdziecie ten okres... później już nie będziesz miała takich problemów...



Nala mój też spadał z wagi... raz tył a raz prawie w ogóle nie przybierał... urodził się 2800 a wychodził koło 2600.. spokojnie... poza tym waga też jest inna przed kupką i po kupce... a z tym przybieraniem to jedno dziecko przybiera więcej inne mniej... najważniejsze zeby w ciągu miesiąca przybrał około 765 - 945 g na miesiac




Natkusia dobrze z ząbkami! Będziemy żyć
:-D O matko,... ja jeszcze się woskiem nigdy nie depilowałam :-) Nie urodź tylko tam z tego wszystkiego!!


A wiesz? Dzisiaj dostałam smsa i tak z przerażaniem patrze czy to nie ty z wiadomością ze juz rodzisz XD
 
Ostatnia edycja:
reklama
sleep nie taką zwykłą mam, to nie będę:zawstydzona/y:
Fifka spacerówki szukasz? u nas ostatnio ktoś przy tym pojemniku na odzież zostawił, bardzo ładną spacerówkę i to znanej firmy, tylko teraz wyleciało mi z głowy i mieliśmy w planach ją zabrać, ale ktoś nas wyprzedził qurcze
wiecie z wózkami myślałam, że to taka frajda będzie, ale teraz mnie to przeraża, może jutro pojeździmy po hurtowniach i zadecydujemy coś, za tydz wypłatka i kupimy:tak:
u Nas póki co nie ma miejsca na zmywarkę, ale może kiedyś...
 
Do góry