reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Cześć Necia, tylko my dwie na posterunku ;)

My się cieszymy, że żadnego wesela nie ma, bo byśmy na pewno nie dali rady finansowo...
 
reklama
Dzień dobry Sil :) na to wygląda że my dwie ;) Małgonia poszła spać to mogę działać :-) zrobiłam już stronę o programie o którym nie mam pojęcia ;-)

my chyba odmówimy chociaż to bardzo dobra koleżanka bo teraz przed nami szczepionka, przegląd i ubezpieczenie samochodu, chrzciny, a gdzie jakieś ubranie bo w nic się nie mieszczę ;-)
 
Witajcie
miq: a uważaj zebys nie wpdala w zakuposzał ;-) śliczne zakupy, a taki trzy pak skarpetek to ja tez zakupiłam i są fajne , nie spadają z nóżek i nie obciskają,
nie zakuposzału nie będzie, teraz im bliżej końca to trzeba liczyć każdą złotóweczkę, a skarpetki faktycznie fajne, zawsze sprawdzam, żeby nie miały ciasnej gumki
Miq nie ma tragedii :tak: Są lepsze i gorsze dni ale do przeżycia :biggrin2: A widziałam twój kocyk! Śliczny :biggrin2: Już 26 tydzień zaraz wiec jeszcze troszkę to utulisz w nim swoją malutką ;-)
były też takie jak Twoje jale ten wpadł mi od razu w oko, a co do tygodnia to ja nie wiem kiedy ten czas tak zleciał
miliaa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Atan kciuki Amelki są niesamowite he he
Hmm... sama musisz wyczuć czy będzie się nadawał... bo ja amortyzacji też nie mam jakieś rewelacyjnej bo ogólnie mój wózeczek jest dość sztywny ale koła pompowane też robią swoje i nigdy nie było problemów na wybojach.... a kółka tam piankowe czy pompowane są?? Ogólnie wózeczek śliczny :biggrin2:
kółka są pompowane, ale mówię Wam ta delikatność prowadzenia, w ogóle tak w wyglądzie jest bardzo dobrze dopracowany a wydaje się lekki, wymiarami gondola jest 2 cm mniejsza od tej w Tako, a tamten na żywo wygląda strasznie ciężko, jak zobaczyłam te amortyzatory to szczerze zwątpiłam czy przy naszych "polnych" drogach długo będą sprawne
MartOocha &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

jejku a u Nas dzisiaj bierzmowanie młodego, koszmar teściowej odbiło, zaprosiła gości... przecież to tylko bierzmowanie i to o godz 18.00 a mój mężuś jest świadkiem. Latała wczoraj, stoły ustawiała, zamówiła nawet ciasto... zamorduje jak będą jakieś wycieczki do Nas do góry, jak ja nienawidzę jak ludzie chodzą po pokojach i oglądają co kto ma, jakby mężu nie był świadkiem to byśmy uciekli. Muszę sobie coś czerwonego do dupy przyczepić bo te czarownice (ciotki i kuzynki) zaraz będą gadały o jaki mały brzuch, o jak wyglądasz... a jak będą chcieli zobaczyć łazienkę to nie puszcze-powiem że każdy ma w domu kibel i nie ma co oglądać... o ludzie jaka ja się wredna zrobiłam...
mam w planach dzisiaj trawkę skosić ale boje się tej gorączki, już mam podpuchnięte nóżki
 
no już że dwie, trzy proszę Pań:)

Martocha: &&&&&&&&&&&&&&& i ja i filip;)

sil: jak budowa? Całe forum żyje twoim domkiem;)

fifka: Gratuluję ząbka:) Konrad się robi uzbrojony;P Ja nie wiem jak te matki karmiące dają radę w takiej sytuacji- butla zniesie wszystko, a...;);P A co do tego pisania na forum, to zgadzam się z dziewczynami. Myślę, że lepiej jest napisać do kogo coś się ma, albo nie pisać nic. Bo teraz każda będzie myśleć czy to o niej. Jeżeli masz mnie na myśli, to wybacz, ale tak jak magda pisze.. Jak nie mam czasu, to nie nadrabiam bo piszecie zazwyczaj jak szalone. I jak mam odpisywać każdej? Staram się wejść w temat po prostu i pisać dalej z wami. Sorki, ale teraz trochę strach napisać co u mnie żeby nie wyjść na egoistkę.
A z innej beczki zazdroszczę tych spacerów! Ja się boję wyjść gdzieś dalej, bo jak małego coś chwyci tonie wiem co miałabym z nim zrobić gdzieś na mieście..

necia: jak kolki? Coś do przodu? U dietetyka już byłaś? u gosi to białe to ząbek czy nie?:p i luuubie twoją teściową;)

nat: ja ząbków jeszcze nie przerabiałam, ale nie wyobrażam sobie, żeby było gorzej niż z kolkami. Po prostu sobie nie wyobrażam;P gratuluję donoszenia! Wiedziałam, że michaś nie może być taki głupi żeby w te mrozu wychodzić;) Teraz się ładne lato zaczyna, to można dopiero przemyśleć;)

pyscek: && ;)

magenta: a zdjęcie przepraszam to dała?:p Super że u was wszystko ok i zaglądaj częściej!

lam: Ja nie wiem, ale chyba muszę się przejechać do tego zamościa bo mnie ciągle prowokujesz! Zaczęło się od mazurka przed świętami (tak, jeszcze tego nie odchorowałam;P) i tak do dziś. Nie wstyd ci?!:p Jak moja synowa piękna? Na krostki coś zaczęło działać w końcu?
I ja nie w temacie, ale... czemu sil pytała się ciebie jak pięty?:cool2::-p Jakoś mnie to bardzo zaciekawiło;P

miq: padłam z tym kiblem;P hehehe;P Ale nam pokażesz?:p
 
sleep Wam oczywiście, specjalnie zrobiłam zdjęcia łazienki po zbiciu płytek i potem Wam pokaże jak będzie wszystko, już są plytki na podłodze i ścianach i fugi położone i teraz już wygląda zupełnie inaczej. Wiecie człowiek lubi się chwalić tym do czego doszedł. Ale jak widzę zazdrość w oczach, zazdrość nawet o lepiej rosnącą trawę, i pytania a jak Wy sobie radzicie, dziecko w drodze a Wy remonty... to mnie trafia
 
sleep dzień dobry szczypioreczku :-) co do zęba to nie wiem bo jeszcze u pediatry nie byliśmy więc żyję w niewiedzy dalej ale to coś nadal tam jest ;-) dietetyka w kupie z diabetologiem mam w czwartek, u Małgosi to kolki nie są ona się tak drze jak ma zaparcie po żelazie. teraz znów była akcja bo 1,5 dnia kupki nie było a ileż rano się udarła zanim zrobiła to łooooooooj a po kupie dziecko zadowolone jest i śpi ;) a weź teściowa to raz dobra i złego słowa powiedzieć nie można ale jak dowali coś nie raz to szkoda gadać. Wczoraj się sfoszyła bo jak wracaliśmy z Małgosią z kościoła to psy wyleciały i szczekają bardzo to krzyknął na nie mężu mój a ta do niego: jaki ty masz niezrównoważony charakter :baffled: nosz wszystko co mogło nam opadło. Więc wychodzi na to że mam wariata męża :cool2: a jak byś moją gwiazdeczką zainteresowana była to w galerii fotki są nowe :-)

miq ty weź się na tą pogodę nawet nie bierz za takie rzeczy bo ci manto spuszczę

to moje dziecko mnie na łopatki rozkłada patrzę w stronę łóżka bo jak zasnęła sobie na naszym to jej profilaktycznie nie ruszałam a ona obkręciła się o 180 stopni przewróciła oczkami i śpi dalej
 
Dobry :-)
Martocha i Mila &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Magdalena super to łozeczko! Moze sama sobie takie sprawie, bo jak bede jezdzic do rodzicow, to tam nie ma w czym spac
Musze sie wyzalic:-(mam totalny kryzys z karmieniem :-(Aleksander mnie tak pogryzl w jedną piers ze nie moge nią karmic bo placze z bólu, druga jest w porzadku, wiec raz karmie z tej zdrowej, raz sciagam z chorej i próbuje podawac mu z butelki ale on strasznie nie lubi jesc z butli, wierci, krzyczy a nawet jak juz zje to pozniej nie chce isc spac :-(macie na to jakies rady?bo już nie wiem co mam robic.... juz czasem mam takie mysli, ze najchetniej rzuciałabym to karmienie i problemy by sie skonczyly!
 
necia: marsz na szczypiorki! opr już tam na ciebie czeka;P Uśmiałam się z teściowej;P niezrównoważony mąż, hehe..
Truskaweczka coraz piękniejsza:-D A i mama się załapała widzę:-D elegancki przyszły szczypiorek;)

miq: ja nie rozumiem ludzi. (uwaga, będzie kolejna głęboka myśl sleepy.. ;)) Mi się w życiu sprawdza jedna zasada. To co czyni się innym zawsze do ciebie wróci z podwójną siłą. Ci zazdrośnicy nigdy niczego w życiu nie osiągną wg mnie. Ja się staram nie zazdrościć, ale przy lam i jej wypiekasz to kurcze ciężko..;)
 
reklama
Miq, w dooopę dostaniesz, chłopa nie ma?

To ja Was będę musiała na parapetówę zaprosić, a co :) pisałam wyżej, że więźba stoi w połowie :) potem jeszcze dachówki i ścianki działowe i góry i wsio na ten rok.
 
Do góry