reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pati śliczna suknia :)

Ja Wam zaraz dam "staro". Emeryturę mi będziecie płacić, jak tak będziecie mówić. Ja już bliżej 3 z przodu, niż dalej. A jak Iwasek przeczyta to Wam da jeszcze bardziej ;)
 
Po siedemdziesiątce to zamierzam zacząć nowe życie :p

Zapomniałam się pochwalić :p posiedziałam sobie dziś w swojej łazience. Chłopaki wstawili tam stolik i trzy kartony ze styropianem, czyli mam łazienkę z pokojem socjalnym, ale jest pięknie :-D I kuchnię mam, a nie jakiś twór pt tu będzie ściana :-D orgazm dla zmysłów normalnie
 
Sil: Ja po siedemdziesiątce będę leżeć do góry brzuchem i odpoczywać:-D

Mnie dopiero po ślubie czeka remont łazienki, cała kuchnia do zrobienia:-( Aż sobie tego nie wyobrażam... Chciałabym żeby było już po, ale wiadomo, że tak się nie da...
 
neciuszka: a ja dla odmiany zjadłam o 10 śniadanie i cąły dzien nic dopiero jak wrociłam po 17stej pożarłam dwa talerze makaronu z sosem i zdycham z przejedzenia mam nauczkę ze trzeba jesc regularnie a nie tak o

wspóołczuje wam z jednej strony remonów, ale plus tego taki ze potem będziecie cieszyc oko swoimi pięknymi wnętrzami :tak:

Ja przekroczyłam juz 30stkę i czuję sie akbym ciagle maiała 22 lata :-D
 
reklama
Necia, na kąpiel to musiałabyś czekać z rok jeszcze, więc lepiej idź do własnej łazienki ;)

Lamia, do wody z solami morskimi, pumeks i dużo kremu pod bawełniane skarpety na noc :) parę dni i będą piękne :)
 
Do góry