reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magdalena: My uczyliśmy się o oprogramowaniu, bazach danych, sieciach komputerowych i tym podobnych. Zamiast zrobić nam właśnie coś takiego jak word, exel, powerpoint to pani profesor wyjechała nam z zagadnieniami na poziomie Politechniki. I teraz cały rok jest przerażony, bo nie wie od której strony się za to zabrać, głównie ze względu na to, że nie bardzo rozumiemy te zagadnienia. A tak na dobrą sprawę ie jest nam to do niczego potrzebne... Ale taki program studiów i nic z tym fantem nie można zrobić:-(
A tak poza tym to masz przecudownego synka:tak: a do tego jakiego fotogenicznego:-D
 
reklama
Pati ja miałam technologię informatyczną na pierwszym roku informatyki... :baffled: Tak... studiowałam kiedyś informatykę... a teraz robię pedagike.. czyli zupełnie zmieniłam kwalifikację :-D


Atan
Amelcia jaka kibicka!! :-D Jak fajnie jeździ sobie w foteliku! - my ostatnio w ogóle nie używamy wózka... tylko w chuście łazimy


Madgalena Bartuś jakie fajne miny robi!! Ależ kawał z niego faceta! :-D


To ja tez się pochwalę!

Zobacz załącznik 473144Z mamusią
Zobacz załącznik 473145A ku ku! - Ćwiczymy sobie obroty!
Zobacz załącznik 473146A tu znowu na ćwiczeniach :-D




Oj Kwiatuszku... kciuki za prace!! Choć teraz z nia ciężko :sorry2: Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
a my pierwszy raz fotelik na stelazu ;-) bo jechalismy na usg samochodem a potem do supermarketu to kto bedzie dzwigal jak mozna pchac ;-)

a mja niunia se sposob znalazla je i zasypia ale cyca nie puszcza juz mniee kregoslup boli...udalo mi sie wyjac i spi dalej;-)

a takie lozeczko bedzie miec niunia u babci
44291101_2_644x461_lozeczko-dzieciece-zdjecia.jpg



amowilam wam jaki fajny pojektor kupilam uzywany ? ma odglosy natury szum wody muzyczke bicie serca i 3 wymienne dyski obrazków co sie wyswietlaja na suficie i niunia na nie patrzyla wiec juz coraz dalej widzi ;-) choc u mnie nisko w pokoju sufit ;-)zaraz dam linka ;-)

http://allegro.pl/projektor-sound-spa-lampka-lullaby-homedics-wys24h-i2401302174.html
 
Ostatnia edycja:
Atanku póki się nie przesiedlismy na spacerówkę to zawsze tak jezdzilismy na zakupy....

Fifka Konradek w porównaniu do mojego Bartka to taki drobniutki jest!! Kochany :*
 
Magdalena gratulacje ząbka! I zdjęcia świetne! Bartuś śliczny. Już sie poprawiam i odpowiadam na pytanie :) Byłam u Kowalskiego na Wolności, ale jakoś nie zrobił na mnie wrażenia za takie pieniądze (100zł!). USG miał dobre, ale wizyta trwałą 10 minut i nic mi konkretnego nie powiedział.

Fifka super zdjęcia!

Atan a Amelcia kibicuje razem z Wami? Rzeczywiście ładnie jej w czerwonym!

Kwiatuszku trzymam &&& za znalezienie pracy! Tylko nie wkop się tak jak ja wcześniej w jakieś ogłoszenia, w których było co innego i praca całkiem inaczej wyglądała.

Pati może nie doczytałam, ale Ty studiujesz? I 1991 to Twój rocznik czy numer z głowy wymyślony? :)
 
magda no wczesniej tata sam na zakupy jezdzil ja 2 raz w supermarkecie od grudnia bylam ;-) bo raz zostawilam niunie z tata i pojechalam z rodzicami i teraz ;-)

eve ja fanka nie jestem meczow tylko tata a zeby mu zrobic radosc kupilam najpierw uzywany dresik za 8zl ;-) a potem kupilam mu kibicuje razem z tata a niunia dzis psikusa przed wyjsciem zrobila kupe pod plecy i tata smutny to ja szybko piore i w recznik i suszarka i zelazko i gotowe ;-)chcial sie u lekarza chwalic on ja rozbieral i ubieral i wogle tata pelna para a jak dumnie z fotelikiem jechal ;-)mnie to akurat euro tak wiesz.. nielubbie pilki noznej..
 
magdalena, fifka, atan buziaki dla dzieciaczków od ciotki :*

eve ja jak byłam potwierdzić ciążę to też szybko było i wiele nie powiedział dopiero na następnych wizytach coś więcej i dłużej byłam

kwiatuszku wysyłaj a nuż coś się trafi :-)

hih to ja jednak ciągle wokół jednej dziedziny skończyłam ekonomię i rachunkowość

pati jakaś ty młodziutkaaa ja mam brata z 1993 r :-)
 
reklama
Atan no fajne łóżeczko :-D projektor też fajny ale obserwując Konrada chyba na krótko by się sprawdził...


Aj u mnie Konrad w ogóle ostatnio wózka nie lubi... liczę na to ze jak będzie sam siedział i przejdziemy na spacerówkę to mu się troszkę odmieni, bo mimo ze chustę uwielbiam to jednak na dłuższych spacerach odczuwam już te 7 kg wagi... Chociaż tak naprawdę to ja sama jestem sobie winna bo ja po prostu sama z siebie wózka nie używam.. nie lubię... Z chusta czuję o niebo większą swobodę poruszając się po mieście :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry