reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
fifka moja uwielbia zasypiac przy karuzeli z projektorem i dzwiekiem serca wiec kombinowalam cos podobnego bo niestac mnie na 2 taka sama karuzele.. a w lipcu sie przeprowadzamy na miesiac do moich rodzicow bo pol miasta z nowu bedzie remontowane... wiec ciezko maz bedzie mial do pracy jechac a z mojego starego domku ma 20minut


fifka sliczny konradek cwiczy na chuscie ;-) a z mamunia jak slodziasto wyglada ;-)
 
Ostatnia edycja:
Atanku to nie chusta a kołderka :-D Tez mam w paski :-)




A mnie właśnie zalało po 45 dniach! :szok: Moja druga @ po porodzie!! :-D
 
Ostatnia edycja:
Atanku ja tam też fanką piłki nożnej nie jestem. Wczoraj mąż mnie prosił żebym z nim oglądała mecz więc obejrzałam, ale raczej więcej już nie będzie chciał :) wszystko komentowałam itp. i jeszcze mu powiedziałam, że chyba najwyższa pora żebym wysłała swoje CV na trenera polskiej reprezentacji :) Fajnie, że Twój mąż tak się zajmuje niunią! Chociaż troszkę Cię odciąży.

Magdalena właśnie wiem, że jak sie chodzi do niego to rodzi się w Zabrzu więc raczej nie będę u niego prowadziła ciąży. Tak jak pisałam wcześniej jakoś mnie do siebie nie przekonał, a ja muszę mieć takiego lekarza, któremu ufam i wiem, że mogę na niego liczyć. Mój mąż się upiera, że mam jeździć do mojej pierwszej lekarki, tylko że ona przyjmuje w Kędzierzynie Koźlu, a to 60 km... :( sama nie wiem, jeszcze mam 2 tygodnie, bo potem gdzie nie pójdę to mi karte ciąży założą.

Pati pytałam o rocznik, bo mój to też 91 :) Neciuszka wiem, że jestem młoda :) uprzedzam Cię :-D

Fifka współczuję @, ale to chyba dobrze, że przyszła nie? :)

Kwiatuszku a czemu dopiero od sierpnia chcesz zacząć pracę? Zresztą nieraz jak się wysyła internetem CV to oni się odzywają po miesiącu, dwóch jak człowiek już zazwyczaj coś ma albo zmienił plany :sorry2:

a ja się pochwalę! Zrobiłam na jutro deser w pucharkach :) Wygląda pysznie! Jak tylko znajdę adapter do karty microSD to wrzucę zdjęcie żeby Wam troszkę smaka narobić :)
 
eve ależ się staro poczułam teraz :-p a poważnie to śmieję się bo mam brata niewiele młodszego od was :-) 60 km do lekarza pod koniec ciąży to za dużo będzie jeździć tym bardziej że pod koniec masz częściej wizyty.

a jaki ten deserek? kobiecie na diecie smaka robić będziesz :-p ja jutro planuję na obiad naleśniki z mięsem zapiekane

ja tam kibicuję ale siatkarzom grają o 17.30 :-)
 
Eve: To my takie młodziutkie mężatki będziemy:-D Czy dobrze widzę po twoich suwaczkach? Dzidzia poczęta w noc poślubną?:-)

Neciuszka: Dlaczego staro? Przecież kobieta ma tyle lat na ile się czuje a nie ile ma w dowodzie:tak:
 
hej kobietki ja juz po działeczce, ale jestem wykonczona, powrotna droge pokonałam ekspresem 15 minut (gdzie normalnie zajmuje mi około godziny) to prawda że macierzyństwo uskrzydla :-D bo gnałam jak głupia bo mała płakała, i bałam sie ze deszcz nas złapie, nie wiem jak m isie to udalo tak szybko

magda;ena: gratuluje ząbka buziaki dla przystojnego kawalera Bartusia ;-)

fifka: zycze powodzenia na egzaminie
eva;samo słowo deser mi juz smaka robi a mam byc na diecie :angry:

atanku: fajnie ze masz łóżeczko u babci, i ja sie musze postarac bo napewno sie przyda.
Amelk śliczna i jak jej ygodnie w foteliku, my tez tak na zakupy jeździmy bo wygodnie
 
reklama
Eve no niby dobrze :-D Jeszcze o drugą dzidzie się nie staram... ale z drugiej strony znowu byłabym styczniówką/lutówką gdyby nie przyszła :-p


Eve, Pati to wy młodziutkie jesteście! :tak: - ja co prawda tylko 3 lata starsza od was więc o czym ja tu mówię :-D



Lamiav dzięki! Przydadzą się... :zawstydzona/y:


Mój M chodzi jakiś zły... miał nadzieję na mały numerek a mnie wzieło i zalało... :zawstydzona/y:
 
Do góry