reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Tylko nie wiem jaki rozmiar.... ale znalazłam coś takiego
Prezent na Dzień TATY! DEJNA 62 krótki rękaw! (2398054051) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Fifka ja też nie!!!!!!!!!!!!!!!! ale jak zdawałam historię pedagogiki to facet siedział i czytał gazetę a jak zaczął się podnosić to na sali taki szelest chowanych ściąg i notatek, że on się tylko uśmiał i powiedział: "spokojnie, chciałem tylko stronę przewrócić" :-D
Z tym samym gościem mam egzamin za tydzień w niedzielę a w sobotę idziemy na weselę :/
W każdym bądź razie trzymam mocno kciuki!! Na pewno zdasz ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hahaha Magdalena to u mnie to samo było na filozofii :-D Gość uzupełniał jakieś swoje notatki a jak wstał to nagle jeden wielki szelest :-) to też się z nas zgrywał ze tylko kości chciał rozprostować :-p


A ten co u nas ma Historie podobno lubi oblewać... i jego egzamin trawa 15 min... no ale obaczymy.. moze trafie na to co będe pamiętać...
 
Fifka trzeba wierzyć, że się uda :-)

Boziu Bartuś ostatnio tak pięknie śpi!!! W nocy od 20 do 5 rano - pobudka na cycuchy - i od 5 do 9 a dzisiaj nawet do 10 :szok: o 12 zrobił sobie drzemkę i śpi do teraz!!!!! Normalnie go nie poznaję ostatnio
 
Magdalena no mój też ma melodie do spania ostatnio... nie dosć ze noce przesypia to jeszcze praktycznie całymi dniami śpi... :szok:


A ja właśnie małego zważyłam i jestem w szoku!! :shocked2: W ciagu 11 dni przybrał ponad 400g!!!! :szok::szok: Tak właśnie ostatnio coś cieżko mi sie zaczęło robić nosząc go... i jakiś na buzi okrągły się zrobił... kurcze az strach go dokarmiać tymi warzywkami jak będzie tak tył!! :sorry2:
 
Fifka: Na pewno uda ci się zdać:-) Ja we wtorek wieczorem mam egzamin z technologii informatycznej. Nie wiem skąd im się coś takiego wzięło na rachunkowości:baffled: Mój J jak zobaczył co tam przerabiamy to stwierdził, że oni mieli to na 2 roku Informatyki na Politechnice:szok: Więc to dopiero będzie hardcore:-(
 
Atanku no, no Amelka kibicowała pełną parą :-)

Pati ja też miałam technologię informatyczną na pierwszym roku pedagogiki. Ale my tam przerabialiśmy jak się obsługiwać power pointem :-D a na zaliczenie miałyśmy zrobić prezentację z plikami muzycznymi i filmami.... :-D śmiechu warte :-p

A ja wstawię jeszcze dwie fotki, które teraz zrobiłam :-p
Zobacz załącznik 473142 Mamo!! Zobacz co ona mi robi :-p
Zobacz załącznik 473143 Dawaj ten aparat :-)
 
sliczny bartus ;-) no dres ma z tylu napis polska a z przodu herb ;-) doktor sie zachhwycal i pielegniarka ;-)ladnie jej w czerwonym ;-)
 
reklama
Do góry