reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Fifka mi się wydaje, że będzie czerwcówek ale zobaczymy.. sam wybierze sobie moment :-) byle był donoszony i zdrowy a reszta mało ważna ;a, -)

Netka ciuszki super! Będzie panienka jak talala ;-) szkoda, że mój Michał nie załapie się na taką damę..

Mag Gratuluję kolejnego zęba! Bartuś przechodzi ząbkowanie bezboleśnie? Bo chyba nic nie pisałaś :> o jaki pokrowiec Ci chodzi na fotelik? Szczerze powiedziawszy nie widziałam takich opinii o tapicerce :sorry2:

Eve i widzisz.. chłopu przeszło, zawsze im przechodzi ;-) a jakie śniadanie miałaś za to :-D

Lamiav czekam na fotki po fryzjerze! Miłego dnia choć pogoda taka średnia..
 
Natka taki frote! No Bartuś jak jest troszkę cieplej to po 5 minutowej przejażdżce autem ma całe mokre plecki :baffled:
coś takiego Maxi Cosi pokrowiec CABRIO FIX - ECRU (2405720748) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
oczywiście to jest ogryginalny i cena zabójcza ale na pewno są jakieś uniwersalne dużo taniej ;-)

A co do ząbkowania to bezboleśnie! Kupiłam mu żel na dziąsełka ale użyłam go tylko raz! Jest mega radosny i grzeczny ostatnio a zęby wychodzą jeden za drugim :-p
 
witam nadrobie was potem chcialam tylko powiedziec ze w koncu s[pokoj z jazda na usg bioderek dzis bylismy ostatni raz ;-) wszystko prawidlowe ;-) i bylismy 1 raz w supermarkecie z nosidelkiem i stelarzem ;-) a niunia spala ;-)

ma=g gratuluje zabka ;-)

lamiav srubki juz nie potrzebne kupilam lozeczko za 20 zl uzywane bo to co dostalam uzywane bez srubek szukalam ich po sklepach i za ssame srobki 40zl bym wydala wiec zdzierstwo...
 
fifka hihi małż się śmiał że wkońcu jakiś turniej trzeba będzie zorganizować ;-)

magdalena idziecie jak burza z ząbkami :-)

pati trzymam kciuki żebyś niedługo mogła zacząć kupować takie ciuszki :-)

eve no widzisz już mu przeszło a następnym razem jakąś patelnią albo wałkiem go

lamia to taki jakiś twór ni to chustka ni to czapeczka

ja za to codziennie mogłabym małża molestować :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Magdalena gratuluję drugiego ząbka!! No no no! Bartoś idzie jak burza :-D I komu dobrze! Mój źle się czuje przy tym ząbkowaniu... niby nie płaczę, ale jednak widać ze jest taki marudny



Miq teraz nowe wanny są niemal za grosze, tylko nasza stara wanna jest w "zabudowie" i żeby ją wymienić trzeba zbijać kafelki... wiec co za tym idzie cała łazienka musi iść do remontu a na razie nie ma na to kasy,... :-( No ale zobaczymy...



Natkusia masz 100% rację!! Mój miał być z lutego a okazało się ze jest styczniakiem :-D i też jest super!! Ja tylko sie bałam ze urodzi się w grudniu bo nie dość ze byłby wcześniakiem to jeszcze cały rok miałby dopisany...


Atan gdzie ty też śrubki po 40zł znalazłaś...??? :szok: Kurcze a jak ktoś ma tobie wysłać wkręty jak to musi być odpowiedni rozmiar... :sorry2:



Necia ty patrz bo na Konrada ostatnio Kalinka Dagne sie przymierzała :-D Więc jak Małgosia będzie wybrzydzać to zaraz jej zięcia sprzed nosa sprzątnął :-p



A ja właśnie wróciłam ze spaceru! :tak: Miałam iść tylko do pobliskiego sklepu ale jak wyszłam i poczułam ten skwar wróciłam się po rzeczy i poszliśmy z dobre kilka km dalej do sklepu :-D Nogi wchodzą mi w d... ale fajnie było się przejść! A dosłownie weszłam do domu i teraz widzę ze za oknem leje... wiedziałam ze ten zaduch przyprowadzi ulewe...




A i ja się pochwalę!!
Wczoraj po raz pierwszy Mały się ze mną tak naprawę bawił!! :-D Od pewnego czasu nauczył się we mnie wtulać noskiem tak z zaskoczenia (trzeba uważać żeby mi zębów nie wybił :dry:) - ja to nazywam, ze robi "kaczu kaczu"
e010.gif
- zwłaszcza jak ktoś do niego zagląda, wtedy on się uśmiecha i myk - nos w mamę... i tak trze buźką o mnie. A wczoraj trzymałam go pionowo twarzą do siebie i ten zaglądał na moją twarz i kiedy się śmiałam i mówiłam "A kuku" mały się chował buzią we mnie... :-D znowu zagląda... uśmiecha się... "A kuku" - i ze śmiechem nura w mamę...
biggrin.gif
Dobre 10 minut się tak bawiliśmy :-)
 
fifka fajnie :) Małgosia od kilku dni żywo gestykuluje i minki strzela przy tym :-) coraz więcej ją interesuje. Małgosia tam nie wybrzydza tylko tatuś. Brat męża się z niego śmieje co będzie się działo jak przyprowadzi chłopaka do domu haha już to sobie wyobrażam.

małż pojechał do sklepu będziemy na obiad kebaba robić sobie tak w ramach diety haha

szukam i szukam bodziaka czy coś z jakimś napisem dla tatusia i znaleźć nie mogę
 
Ja ci wtedy wysłałam tego Pajaca z takim napisem dla tatusia :-D


U nas też dietetycznie... pieczona kiełbasa biała z ziemniakami pieczonymi :-) A syf w domu... maz wraca za godzinę... heh A JUTRO EGZAMIN NA KTÓRY NIC A NIC NIE UMIEM!!! I MAM STRASA JAK DIABLI!!!!!!! :szok:
 
Fifcia wiem ale on już za mały jest :-D my już posprzątaliśmy za pisanie brać się trzeba po obiedzie bo inaczej mąż się nie obroni teraz a dopiero we wrześniu. Zdasz egzamin zobaczysz :-)
 
reklama
Do góry