reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja dokładnie tak jak Magdalena! Miq edytowałam poprzedni post z odpowiedzią do ciebie!

Magda przecież przewijak może stać na podłodze i mozesz go stawiać na łóżeczko tylko przy przewijaniu i zdejmować... ja tak robię jak mały leży w łóżeczku bo nam przeszkadza.
My będziemy z przewijaka jeszcze długo korzystać :-D
 
reklama
u natkusia to nie zazdroszczę, mój się śmieje, że ja mam taka piękną szyjkę właśnie dzięki regularnym seksikom:tak:
oo kwiatuszku dobrze, że mi przypomniałaś muszę portki mężowi podwinąć oszzzz
dziewuszki dzięki za radę, to zamówię przyjdzie razem z łóżeczkiem:tak:
 
Fifka olej teścia dziś. Jutro będzie spokój. Nie wdawaj się w dyskusję.
Trzymam kciuki by wyjazd do Anglii się udał :-)

Natkusia śliczne te literki!

Necia piękna ta Twoja księżniczka :-)

Magdaleno już pisałam na FB piszę i tutaj WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

images



Miq przewijak jest niezbędny i używa go się non stop. Zainwestuj bo jak Ci młode się posiura podczas zmiany a nie będziesz miała nawet ceraty, to będziesz miała dwa razy więcej roboty :-)



KOCHANE, MAM WIEEEELKĄ PROŚBĘ.
WEJDZIE W TEN LINK I KLIKNIJCIE "LUBIĘ TO", W TEN SPOSÓB ODDACIE GŁOSIK NA ZDJĘCIE SYNKA MOJEJ ZNAJOMEJ A WALCZY O PIERWSZE MIEJSCE!!! PROOOOOSZĘ ŁADNIE I DZIĘKUJĘ ZA POMOC :-)
Wielka Galeria Humoru | Facebook
 
ael zrobione :-) a postaram się dziś raz jeszcze z tym moim dziadem porozmawiać

ja obiad zrobiłam prawie zupka się gotuje a ryżu co na drugie ma być już sobie pojadłam :-)

fifka wiem kochana na zdjęciu ma spodenki z paczuszki, a bodziaczki już dwa nosiła :-) nawet się suszą już po kolejnym praniu :-) na już są na nią te ogrodniczki portasie w paseczki i bodziaczki 3 szt, a na zaraz też kilka rzeczy :-) Małgonia w tej chwili waży jakieś 3100 g :-)

miq heh dobrze że się łyso zrobiło twojej teściowej ;-) moja niby do wnusi to tamto super ale poza tym jakoś żeby jej kupowali to nie, śmieszną minę miała jak dowiedziała się że moi kupili jej teraz łóżeczko turystyczne, przywieźli a to pieluszki a to skarpetunie 3 pak z napisem I love daddy :-) a no i oczywiście też używam przewijaka usztuwnianego na łóżeczko ale ja trzymam go w szufladzie łóżeczka i wyjmuję jak jest potrzebny
 
Ostatnia edycja:
kwiatuszku święte słowa moi rodzice choć nie mają to sobie nie kupią a co chwila coś wnusi, a teście na brak kasy nie narzekają a wiadomo.
 
reklama
kwiatuszku, żebyś wiedziała, no ja po tej ciotce bym się nie spodziewała, teściowa aż się gotowała, jak ciotka z zaciekawieniem pytała o ciuszki, łóżeczko, a jaki wózek bo ona o nic nie pyta, dalej nie wie jak jej wnuczka będzie miała na imię
zamówiłam łóżeczko z całym wyposażeniem, będzie szuflada to faktycznie będzie gdzie przewijak schować, no i ten przewijak i jeden ręczniczek z kapturkiem heh może i przyjdzie na dzień dziecka:)

moim rodzicom też się nie przelewa i od początku mówią, że nam chociaż 200 zł do łóżeczka dołożą,a teściowa...
kwiatuszku 11?
 
Do góry