reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

fifka z nimi tak jest wiedzą najlepiej :* oj już nie taka mała :) ciuszki w rozmiarze 50 są idealne już a kaftaniki takie szczuplejsze to i na 56 jej zakładam. i już czuję że noszę ją na rękach :-) a pozatym wiesz Konradek jako zięć większy od żonki swojej powinien być :tak: ta bluzeczka co ma na sobie niby 56 ale takie maleńkie w realu ostatnio jej kupiliśmy.
 
reklama
Netka booszzzz kOchana malutka :* nie wiem czemu ale zdjęcia Małgosi w inkubatorze to dla mnie wyciskacz łez :zawstydzona/y:

Fifka oddychaj! wdech, wydech.. i jeszcze raz :tak: olej faceta, będziesz się stresować.. :*

No my mamy abstynencję od 2 mscy i pomału nie daję rady :-( a uwierzcie, że mam taką chcice, że jakbym go chyciła to przeleciała bym go kilka razy eh :zawstydzona/y::-D trudno się powstrzymać..
 
Dziękuje dziewczyny na życzenia :*:* bardzo mi miło :-) no cóż więc stuknęło mi już te nieszczęsne 23 lata! Co raz bliżej 30-tki :-D:-D:-D
Zaraz przyjdzie do mnie babcia z mamą na chwilkę bo babcia nie doszła w sobotę...

Natka literki są cudowne!! Kurcze ja tak na nie choruje ale już obiecałam sobie, że zamówię je jak odmalujemy sypialnie....
 
Fifka nawrzeszczał na Ciebie?:szok:jak on mógł, co za za bezczelny dziad!
mój teściu też wczoraj wyskoczył, nie wiadomo skąd miał parę groszy i się nabrzdykąlił a przyjechała siostra teściowej, zobaczyła mnie z brzuszkiem i zaczęła się zachwycać (ona jedna jest normalna z całej rodziny) moim brzuszkiem, jaki to ładny zgrabny, że nic mi w dupcie nie poszło, a ten pijany z drugiego pokoju ją przedrzeźniał - przykro mi było, przy okazji Nas poinformowała, że szykuje dla małej paczuszkę, a teściowa co Ty szalejesz nie masz na co pieniędzy wydawać?a ciotka oczy jak 5 zł i mówi, no nie mów, że nic nie składasz dla wnuczki...a teściówka zaczęła się jąkać i był koniec rozmowy
natkusia a Wy macie jakieś przeciwwskazania?
magdalena bliżej 30stki to mam ja, już za rok, 100 lat kochana, ciesz się młodością;)
jest wypłata!zamawiamy łóżeczko hura kurcze zastanawiam się nad przewijakiem, używałyście?
 
Ostatnia edycja:
Necia tam w tej paczce co ci wysalałam też jest kilka bodów takich maleńkich, niby 56 ale jednak tycie są :-) A mówię ze mała bo sobie przypominam Konrada jak ważył 3kg :szok: a teraz coraz cieższy i dłuższy :sorry2:



Oj Natkusia nie bede się stresować ale akurat swieżo po tej gadce jego to dosłownie aż dgotałam ze złosci... aj toksyczny człowiek...
Jeszcze troszkę! Już konczysz 35 tydzień. Za dwa tygodnie jak będziesz miała pełny 37 tydzień już mozecie sobie pobaraszkować :-) Bo wtedy Michaś będzie donoszonym dzieckiem



Magdalena no stara baba już jesteś :-)


Miq no nawrzeszczał ze go ikt nie słucha a on ma rację....... :no: Aj szkoda gadać i nerwy psuć...
U ciebie też patrze wesoło... u ciebie też ci teściowie nienormalni... ja mam o tyle dobrze ze zamknę drzwi i moze mi sobie pogwizdać.... Jakby nie to ze mieszkamy oddzielnie to bym chyba nie wiem czego dostała...

A bez przewijaka nie wyobrażam sobie przewijania... serio... nie wiem jak kiedyś robiło się to na łóżku!! To jest miejsce gdzie spędzamy bardzo dużo czasu, czy przy przebieraniu, przewijaniu czy wycierając i balsamujac po kąpieli! Ale najlepszy jest taki sztywny nakładany na łóżeczko.



Jutro na 14 jedziemy na szczepienie -już ostatnie dzięki bogu... następne dopiero jak Konrad skonczy pół roczku :-)

Eh... i dobija mnie ze pogoda jest do d... :no: poszłabym sobie na misto... kurcze nie lubie jak mój ma na popołudnie bo wtedy ten wieczór tak się dłuuuuży.... :dry:
 
Ostatnia edycja:
Fifka bywają toksyczni ludzie :sorry: uwierz, że ja już odliczam do tego 37tygodnia :-D

Miq anoo przez twardnienie brzucha, a teraz mi doszły skurcze i szyjka mi się skróciła więc dostałam kategoryczny zakaz .. nawet nie ma co ryzykować

Witam Mag jak tam się czujesz solenizantko?
 
No popsprzatane poprasowne tylko obiad musze dokonczyc a kwiatki chyba jutro przesadze bo musze wieksze doniczki kupic.I dzis sie bawie w krawcowa mojemu spodnie obciełam na rybaczki bo oststnio mu za krotkie kupiłam bojówki:)
 
reklama
Miq ja nie wyobrażam sobie życia bez przewijaka... niestety za niedługo będę musiała się go pozbyć bo po pierwsze Bartek już ledwo się na nim mieści, a po drugie ciężko mi się go wyjmuje z łóżeczka jak stoi przewijak... :-( i nie widzę przewijania, czy po kąpieli ubieranie go na łóżku bo mi chyba plecy pękną!
 
Do góry