reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
miq śliczny brzuć buziak ode mnie i Małgoni

lamia boli wokół blizny po cc ale tylko z prawej strony. ano poszło godzenie ;) bo jak to chłop nie użył głowy do myślenia ale już sobie wszystko wyjaśniliśmy.

mała śpi mi na kolanach wisząc na cycu ja muszę zapytać lekarza czy mogę ją chustować to mnie nauczycie może <prosi>
 
o boziu oglądał to ktoś?ale się zbulwersowałam, jakby mi mąż coś takiego powiedział to bym go:wściekła/y:
jejku czekam i czekam na tą kasę z ZUSu i nie ma, nie wiem co tam się dzieje z moją firmą, bo to oni przejmują kasę z ZUSu i wypłacają z innymi wypłatami, a ja chciałam, żeby mała na dzień dziecka miała łóżeczko zamówione
 
Oj też mam smaka na zupę fasolową mhmmm :sorry2:

Lamiav musisz przejść ten okres.. ja słyszałam od wielu osób, że chusta jest extra wiec może skusisz się na nią :tak:

Netka dawaj jakieś fotasy Gosieńki! :-) z brzuszkiem już ok?

Miq cMok w brzuch :* rośnie, rośnie :-)

a wiecie co.. przyszły mi literki!!!!!!!!!!!!!!!



Tylko powiesić na ścianę nad łóżeczkiem :-)
 
natka śliczne te literki :-) płakała mi teraz przez 40 min co chwila bo brzuszek dokuczał teraz lepiej dałam kropelki i może zaśnie nie śpi od po 7. dawałam na fb ale chyba cię nie mam w znajomych i wczoraj tutaj dałam :-)

ale proszę dzisiejsze :)
Zobacz załącznik 469776
 
jaka ona jest jeszcze malusieńka :-) kochany ten Wasz Skarb :tak: :* jakbyście bliżej mieszkali to bym wycałowała i wyściskała :cool2:

Dziewczyny które w ciąży miały abstynencje seksualną.. jak sobie z tym radziłyście? Nie ukrywam, że doszłam do takiego punktu, że cała chodzę :dry:
 
natkusia boskie te literki ja też na pewno zamówię:tak:
ojjj u Nas nie ma abstynencji, na szczęście mąż nie ma oporów a mi seksik nieziemsko smakuje:zawstydzona/y:
Neciuszka jaka ona słodziutka, już sie nie mogę doczekać swojego skarbeczka
właśnie zachwycam się wózkami Tako Laret w imitacji lnu boskie są, ciekawe jak to na żywo wygląda i jak z czyszczeniem tego
 
natka ja miałam abstynencję z miesiąc przed porodem bo ciągle coś to ciężko było musiało nam wystarczyć mizianie się bez molestacji ;-) dziękuję kochana jest a każdy uśmiech wynagradza wszystkie cięższe chwile :) no daleko kochana mieszkasz nieco.

miq zleci jak nie wiem i będziesz miała Liliankę w ramionach
 
reklama
ALEŻ JESTEM ZŁA!! Właśnie teść przyszedł napsuł krwi i poszedł sobie... Boze aż cała się trzęsę ze złości.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo on obejrzał wczoraj w TLC o jakimś gościu co miał alergię i przyszedł mnie pouczać co ja powinnam zrobić zeby mi te plamy z ciała zniknęły.... :no::no::no: Boze lekarze leczą mnie od wielu lat i nie mogą dosć co mi jest a ten po obejrzeniu programy stał sie lekarzem i wie co mi jest.... nawet nie dał sobie powiedzieć że ja byłam już u Alergologa i miałam już robione testy... nawet nie chciał mnie wysłuchać. Nawrzeszczał i poszedł sobie... zaraz mnie coś trafi... Mąż stanał w mojej obronie... ja pierdziele... oby ten wyjazd do Anglii wyszedł...




Miq piękny brzuszek! :* ślicznie w ciaży chodzisz! Jesteś taka szczupła tylko piłeczka z przodu!



Lamia główka jest na wysokości piersi (policzkiem powinna leżeć na cycu) a nóżki jak ta chcesz... mój już jest długi to mu wystają :-p ja tak wiąże w kołyskę -> http://www.chustomania.pl/online/chustomania/cis-web2_chust_media.nsf/0/9D8696B4C39BC60DC125739C0078B108/$File/kolyska_krzyz.jpg mały jest tak pod skosem i nogi wystają z boku ale wole jednak nosić w kieszonce niz w kołysce.


Natkusia piękne te literki!!!! Kurcze ja bym nie miała gdzie powiesić...
Ja nie miałam z tym problemów bo mi sie nie chciało... ja sie nawet pod koniec cieszyłam ze nie możemy... :sorry2:


Necia jeju jaka kochana zabka z Małgosi!! A jaka maleńka! Konrad przy niej to już kawał chłopa...
 
Do góry