reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscku!!!!! To kiedy ja tą ciotką zostanę ha?

a nie wiem, jak się trafi to będziesz ... :-p ( o ile nią będziesz :-()

Pyscku a dobrze zonka! A jak ty się czujesz? Jak CLO?

ja czuje się okropnie ... codziennie powtarzam sobie że muszę być silna i przetrwać ten ciężki czas :( a co do clo to dobrze się po nim czułam :) już mam kuracje za sobą ..
 
reklama
Ael wiesz za co zawracałam ci gitarę i nic

Fifka kurcze ale ja mówiłam że nie mam nic przeciwko żeby pojechał już wcześniej tylko po co kłamał. nie wiem może to wszystko zrobił nieświadomie ale mnie jest przykro i nie mogę się pozbyć myśli że jakaś baba go tam mogła obściskiwać :zawstydzona/y: może jestem przewrażliwiona bo raz coś takiego przerobiłam może hormony jeszcze nie wiem.

ael co ugotowałaś pochwal się może ściągnę. ja zrobiłam tartę z rabarbarem i jabłkami, sernik na zimno, pierś z kury z piekarnika z ziemniaczkami i surówkami.

ja jeszcze truskawek nie próbowałam w tym roku poczekam jeszcze chwilę
 
Ael ja już kilogramy truskawek wchłonęłam w siebie haha :-D w życiu bym nie potrafiła poczekać do czerwca, to jest silniejsze.. Muszę wykorzystać bo podczas karmienia nici z truskawek ;-)
ja też, jak widzę truskawki to nie potrafię przejść obojętnie, zachowuję się jak dziecko między regałami z zabawkami:-D na szczęście u mamy zjadłam sobie parę takich zdrowiutkich bez chemii, ale jak dzisiaj gdzieś zobaczę to ojjj nie ręczę za siebie
 
fifka: wyglądasz bosko, do tego włosy tylko pozazdrościć, bluzka dobrze leży a leginsy gdzie kupiłaś ??
neciuszka: oj przykro mi że cie mąż okłamała, bo chyba to najbardziej boli, może niech ci wyjasni dlaczego tak zrobił , tule kochana ci mocno
ale: ja tez ciekawa co gotowąłś dobrego

natkusia: jedz , ja tez na zapas sie ponajadałam :-)
 
a nie wiem, jak się trafi to będziesz ... :-p ( o ile nią będziesz :-()

No NAPEWNO BĘDĘ!!!!


Ael wiesz za co zawracałam ci gitarę i nic


ael co ugotowałaś pochwal się może ściągnę. ja zrobiłam tartę z rabarbarem i jabłkami, sernik na zimno, pierś z kury z piekarnika z ziemniaczkami i surówkami.

Oj tak normalnie tam mi doopę zawracałaś, że hej :p
Jak Ci tarta wyszła?
Ja piekłam schab i łopatkę w ziołach na smażonych marchewkach na oliwie oraz sosie z czerwonego wina. Po prostu nieskromnie się chwaląc wyszło bajeczne :-)
No kochana ale z takim daniem to jeszcze zaczekasz, ale polecam :-)
Nie omieszkam powtórzyć tego dania w przyszłym tygodniu :-)
 
jejku jak ja Wam zazdroszczę tych zdolności:( a tartę w jakiej blaszce/foremce robicie?
 
reklama
lamia o nic mi tak nie chodzi jak o to że kłamał bo teraz sobie wyobrażam nie wiadomo co

ael pychotka wyszła zniknęła pierwsza. Zrobiłam spód z kruchego ciasta, jabłka i rabarbar dusiłam w garczku z cynamonem, cukrem brązowym i odrobiną soku z cytryny. spód posmarowałam dżemem truskawkowym na to owocki i na wierzch kruche ciasto. a przepis na maila poproszę to jak już będę mogła zjeść to wykorzystam ;-)

miq ja mam blaszkę to tart, a kochana trening czyni mistrza więc kochana wszystko przed tobą.
 
Do góry