reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

fifka dokładnie tak jak Ael mówi. Możesz podawać sok jabłkowy albo suszone śliwki lub jabluszko w słoiczku to będą kupki nieco rzadsze.
Atanku gratulacje dla Amelki.
lamiav figura pierwsza klasa.. nie wpędzaj mnie w kompleksy
natkusia spokojnie na nerwy przyjdzie czas ;)
 
reklama
Witam :-)
Fifka gratulacje egzaminów :-)zdolniacha z Ciebie
Lamia Ty oszalałas, laska z Ciebie pierwsza klasa!!!sexi mama:-)
Natkusia Ty dziewczyno trzymaj kolejke:-p przede mnie się tu proszę nie wpychac;-)
Eve zgadzam sie z dziewczynami, prawie= negatywny, musisz robic przez kolejne dni
Atan brawo dla Amelki:-)
 
witajcie
u nas weekend minął aktywnie, jak już pisałam wcześniej stawialiśmy altankę, nie będzie taka piękna jak ze sklepu ale już będzie można wyjść z domu i sobie posiedzieć, jak na razie stoi konstrukcja i foliowy dach ale pierwszego grilla już zrobiliśmy, akurat odwiedzili Nas przyszli rodzice chrzestni-wcześniej bardzo się nie lubili a teraz dziecko nasze dziecko ich pogodziło, planowali co kupią na chrzciny, udawali, że mnie nie ma he he
 
Ne ne ne!
Wy mnie źle zrozumiałyście ;-) to nie jest tak, że siedzę i obgryzam paznokcie z nerwów bo się zaczynają lipcówki :-D Ja się nastrajam pozytywnie tym faktem, że czas tak szybko leci i jeszcze troszkę a Michaś z nami będzie a nie ukrywam, że z mężem nie umiemy się doczekać :-) Także luz, ja tam bez stresu - na razie ;-)

Nala jakbym śmiała ;-) Ty z Aleksandrem macie pierwszeństwo :tak:

Miq no widzisz.. Mała jeszcze w brzuchu siedzi a już godzi ludzi :-)
 
natkusia ja Ci się nie dziwie, u mnie jeszcze tak daleko a też nie mogę się doczekać a jednocześnie się boję
 
natkusia: mozna ćwiczyć karmiąc tylko czytałam że po zakończeniu ćwiczń trzeba godzinke odczekać i dopiero karmić, bo coś tam się w mięśniach robi .
jeszcze nie dawno sama czekałam na ten dzien koiedy zobaczę mała a tu już ona ma ponad miesiac, za szybko ten czas leci

miq: no to ładnie pogrilowaliście ,ja jeszcze w tym roku sezonu grillowego nie rozpoczęłam

Moja mała podan 3 odziny baraszkuje i nie chce spać to przez smoczka, bo za bardzo ja rozprasza, a z 2giej strony spokaja

nala:
no ty juz nie długo do rozpakowania, oj będą nowe dzieciątka

fifka: jak wrócisz z zakupów to chwal sie tym co upolowałaś

neciuszka:
gdzie jesteś i co robisz z Małgosią ?? no i gdzie fasolka też ostatnio jej nie widać , silka, danao ??
 
marzy mi się taki większy grillek z karkóweczką, szaszłykami a wczoraj to taki na szybko tylko kiełbaska, taki większy zrobimy jak dopracujemy altankę;-)
 
ja to bym zjadła jakąś dobra rybe z grilla no i szaszłyczki do tego jakaś fajna sałatka ,sosik uuu mniam maniam a na deser truskawki i jakiś fajny drineczek ;-)
 
reklama
no jak mogłam pić alkohol to nie specjalnie mnie do niego ciągnęło a teraz mi się chce zimnego piwak, wytrawnego winaka albo egotycznego drinka :-), no ale póki mleczko ściągam to soczek będzie
 
Do góry