reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
A Bartek nauczył się zrzucać zabawki i tylko chwilę się czymś na prawdę bawi a potem cały czas zrzuca na ziemie...

Kwiatuszku dawaj co Ci leży na wątrobie!!!
 
Kochana!!! :*

Ael kurcze jak będziemy we wtorek to tez o to zapytam! jak już wieczorem się wykąpiemy i przemyje mu buzię czystą wodą to tak jakby łagodnieje ale rano znó wraca :wściekła/y:

Lamia ja mam podgrzewacz z TT! ale tak jak pisze Ael to chyba nie ma różnicy! moja kuzynka kupiła ten najtańszy z Allegro (30zł chyba kosztował) i również grzał ;-)


Kochana maść jest z witaminą A i E i z czymś jeszcze ale nie mogę kartki odczytać. W każdym razie tłuste to jest :-)

A do podgrzewacza to bym koszyczek tylko dokupiła :-)


Ael dobrze wiedzieć, że to mija. Jeszcze w środę mamy szczepienie i pewnie będzie też kolorowo bo każde szczepienia Lili bardzo odchorowuje ;/ Nawet myśleć mi się nie chce.
Mogę się pochwalić, iż zakończyłam pisanie pracy licencjackiej. Jeszcze obłożyć, obronić i FINITO!!1


Gratuluje ukończenia pracy!! :-D
Jak coś będę trzymać kciuki jak będziesz miała obronę :-)
Mój jakoś nie odchorowuje szczepień. Ostatnio zrobił taki cyrk, że pielęgniarki i lekarka szczęki z podłóg zbierały na to co młody mi wyprawiał.
Co do ząbków myślę, że bardziej Wiktora teraz obchodzi raczkowanie i chodzenie niż wyżynający się ząbek :-)


ael marudnia nieee ale powiedzieć od serca potrafisz nie raz i dobrze ;-)

Oj kochana jesteś :****


cos mam dzis dolek zmykam nie bede smecic

Dać Ci łopatę? Bo pasem mogę smagnąć, a potem będzie herbatka i noce rozmowy.
Co się dzieje ciotka?
 
Ael to fakt... Aventowskie chyba mają koszyczek... butelki jeszcze ujdą ale jak ost wrzuciłam słoiczek to się poparzyłam przy wyciąganiu :crazy:

Kurcze jak siedzimy cały dzień z Bartkiem przed domem to pod koniec dnia nie moggę na niego patrzeć!! taki brudasek z niego, że szkoda gadać!! a po kąpieli woda - żur!! :-p


A poza tym to chciałam się jeszcze poskarżyć na moją @... wykrwawie się normalnie :confused2: w nocy zmieniałam 4 razy podpaske i jeszcze mnie rano zalało :confused2:
 
Ostatnia edycja:
Magdalena pewnie jakbym się oswoiła z takimi zajęciami i widziałabym ze Konrad sobie super radzi to pewnie byłaby inna rozmowa, ale teraz bym się tak bała pod wodę go wsadzić! :-pAle mały od urodzenia kocha wodę więc na pewno chce z nim na basen pochodzić! Ja sama też kocham pływać i bardzo mi tego brakuję...


Śliczna Nikola! Magenta jeszcze raz GRATULUJĘ!!


Ael a przestań...przejmujesz się... każdy z nas czasem marudzi i ma gorsze dni... nie odstajesz od reszty w tej sprawie więc olej durne dziewczę...


Ewka jak nie toleruję? To ona nawet mm nie dostaje? Tylko same stałe posiłki? No i gratuluję!!



Kwiatuszku
smęć :* po to jesteśmy :*
 
haha babolki przypomniałyście mi że posiadam podgrzewacz haha zapomniałam że dostałam z baby ono też koszyczek ma

coś ja miałam aaaa basen u nas też od pół roku ale mamusia się wybiera za jakieś 1,5 mca na aqua aerobic :rofl2: nie mogę się doczekać kiedy będę mogła iść na zumbę albo sexy dance
 
reklama
Do góry