reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

lamiav ja smoka dałam w 2 tyg życia. I tylko do spania. Tak zostało do dzisiaj. Mała weźmie do buzi tylko jak jest śpiąca. Taki wyznacznik zmęczenia ;D
Fifka ja też byłam tymi zaleceniami zaskoczona. Jako, że Lili nie toleruje mleka nam zostały w posiłki, zupka i deserek i tak jest do dzisiaj.
Ael niiee..
 
reklama
Fifka a mi sie to znow podoba :-) ale to juz pewnie koncowka zajec bo na poczatku to oswajanie z woda itd :-p mam nadzieje tylko, ze we wrzesniu Bartek nie bedzie juz za duzy i bedzie mial jeszcze odruch plywania...

Lamia u mnie tez w jedenej od pół roku a w drugiej od 3 msc ale i tak nastepne zajecie beda od wrzesnia wiec doopa
 
OTO NIKOLA MAgenty ;-)
534436_382427291802859_100001067743675_1053014_1930162312_n.jpg
 
Pytałam się o marudę, bo pewne dziewczę, którą uważałam za koleżankę, a jest fałszywa, stwierdziła, że jestem strasznie marudna o wszystko i ją to denerwuje....


Lamia ja mam podgrzewacz Brevi, ale myślę każdy grzejący jest dobry :-)


Ewika powiem Ci, że mały od soboty jest taki grzeczny śmiejący się, a przed dużo marudził a dziąsłą wtedy nie spuchnięte.


Madzia mój też ma podrażnioną skórę na brodzie od ślinienia się. U nas pomogła maść robiona którą mi przepisała pediatra.


Śliczna ta Nikola :-)
Atanku do kiedy zostaje Magenta w PL??
 
Kochana!!! :*

Ael kurcze jak będziemy we wtorek to tez o to zapytam! jak już wieczorem się wykąpiemy i przemyje mu buzię czystą wodą to tak jakby łagodnieje ale rano znó wraca :wściekła/y:

Lamia ja mam podgrzewacz z TT! ale tak jak pisze Ael to chyba nie ma różnicy! moja kuzynka kupiła ten najtańszy z Allegro (30zł chyba kosztował) i również grzał ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ael dobrze wiedzieć, że to mija. Jeszcze w środę mamy szczepienie i pewnie będzie też kolorowo bo każde szczepienia Lili bardzo odchorowuje ;/ Nawet myśleć mi się nie chce.
Mogę się pochwalić, iż zakończyłam pisanie pracy licencjackiej. Jeszcze obłożyć, obronić i FINITO!!1
 
ewika gratulacje :)

mnie zostało w dwóch napisać po jednym rozdziale i małżowi też jeden i kawałek. i konieeeeccccc będę miała czas dla siebie wkońcu.

moja myszka marudzi po tym szczepieniu :-( niby śpi niby nie płacz co jakiś czas

ael marudnia nieee ale powiedzieć od serca potrafisz nie raz i dobrze ;-)
 
reklama
Do góry