reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
To fktycznie mało ciekawie ale najważniejsze że Małgosia jest śliczna zdrową dziewczynka i Ty też będziesz zdrową szczęśliwą mamusią :tak:
 
Dokładnie tak Iwasku :tak:

wstawiłam kompot właśnie z jabłek i rabarbaru :-) a na sobotę dla rodziców upiekę kruche ciasto z rabarbarem :-)
 
Ael to jest dobra stara lekarz która jest bardzo polecana i przez innych lekarzy i przez inne mamy... ale spokojnie... mam swój rozum i nie zamierzam go karmić stałymi rzeczami bo skoro mam swoje mleko to szkoda go tracić (a jak będe dokarmiać innymi rzeczami to zaraz będzie go coraz mniej... ) w każdym bądź razie z tego co ja zrozumiałam on ma zalecenia podawania stałych posiłków ze względu na brzuszek.


Iwasku no w sumie moze i racja... widzisz Twój mały jest prawie o kg cięższy... niby Konrad mały nie jest ale ostatnio słabo na wadzę przybierał. Poza tym u niego z tym brzuszkiem są problemy a ja nie mogę być wiecznie na diecie bo się w anemię wpędzę... przecież mały wysysa ze mnie witaminy... a dokarmianiem poprawiamy mu trawienie dzięki czemu będe mogła więcej jeść :tak:



Necia mam nadzieję ze u ciebie też wszytko wróciło do normy... :*
 
Fifciu masz rację karm mlekiem najdlużej jak możesz, szkoda tracić jeśli masz. Nawet nie wiesz jak bardzo nadal bym chciała dalej karmić Wiktora piersią.
Moim zdaniem jak Konrad dobrze reagował po marchewce, nie ma sensu tak drastycznie zwiększać i urozmaicać diety :-)


Czy któraś ma może internet w Netii?
 
witajcie
neciuszka: ciesze sie ze Małgosia zdrowa i teraz trzymam &&&&&&&&& za ciebie i twoje wynki
miq: ja mam tez butelke TT i z tą rurka, ale ona jest zbędna bo i tak na nadgarstku sprawdzam ciepłotę mleka, czyści sie dobrze w zestawie jest taka miniaturowa szczoreczka, ale wszystko jedno czy ona jest czy nie
Ja tez mam kilka rzeczy nie potrzebnych : gaziki nasączone spirytusem, grzebyczek, ale on był w zestawie ze szczotką a szczoteczke do włosów używam bo małej sie to podoba mimo że ma malutko włsoków, wkładki laktacyjne- bo nie mam mleka, gruszka do nosa- b jest dziadowska nic nie wyciąga tylko sie denerwuje jak jej używam wiec pójdzie w smietnik,
Niezbędne dla mnie są : przewijak, pieluchy tetrowe - do wycierania, przykrywania i ogólnie sa potrzebne ja mam 15 szt, duża wanienka, boz małej by szybko wyrosłam i w domu sie zbiera za duzo rzeczy,

slyp: w szpitalu jak byłam to pielęgniarka tez podawła te kropelki espumisan na brzuszke małej i pmogło jej i do tego wkładała jej w pupkę cieniutką rurkę którą odporwadzała gazy i nic to małej nnie bolało nawet była zadowolona, ale nie wiem czy taki zabieg można robić samemu

magdalena:
ja małą tez czesze bo to uwielbia, raz spróbowałam dla zabawy i skoro to lubi to sie czeszemy :tak:

fifka: no to konradek ładnie rośnie ,oby tak dalej
Ja po spotkaniu z Magdą, troche krótko, ale ja sie nie mogłam zebrac, i zostało nam mało czasu, fjanie ma ż sobie tak jeździ, zwiedza, no i przy okazji moze z forumowymi kolezankami sie spotkać ;-)

moja niunia wczoraj skonczyła miesiąc :-)
 
Ostatnia edycja:
Lamia wszystkiego najlepszego dla Adriany z okazji ukończenia miesiąca życia!! :-)


Necia jak Ci chodzi net? Bo nam się muli już drugi dzień, dziś jest gorzej, wczoraj z gościem rozmawiałam i chwilę było dobrze. Potem wieczorem jak Paweł chciał zadzwonić to na technicznym na infolinii odezwało się, że jest jakaś awaria.
 
reklama
Do góry