reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

lilly biedactwo. napewno szybko dojdziesz do siebie.
nalaa ja malutką karmiłam swoim odciągniętym mlekiem i to dosyć często po całe dnie, jak na całodzienne zjazdy przez weekend musiałam jeździć i powiem ci że Lili nie robiła ani raz problemu jak wróciłam i przystawiałam do cycusia. Podejrzewam że to dzięki butelkom TT
 
reklama
lilly Ty idź odpoczywaj, żebyś miała siłę dla małej...
hej Pyscek topimy się...

hehe ja też się topię ... wróciłam ze spotkanka z koleżanką i synkiem, to postanowiłam zrobić sernik na zimno :) haha już stoi w lodówce a galaretka dochodzi :)

nala butelką TT albo dawały jej z jakiś swoich takich śmiesznych szklanych z nan.

pyscku miło cię widzieć jak tam u ciebie?? :-)
u mnie dziękuję dobrze :) zaczełam kuracje Clo więc mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) a po za tym to babcie znów mam w szpitalu, a wczoraj teściową zabrali :( tak więc siedze i się martwię ale wierze że będzie dobrze ;]
 
Pyscku ta twoja babcia chyba już dłuższy czas choruje i teraz teściowa jeszcze :-( mam nadzieję że clo zadziała :-) i życzę ci taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakieeeeeeeeeeej góry optymizmu na najbliższy czas :-) a magłosia dokłada troszkę mniejszą górkę ;-);-)

ja też bym się wepchnęła na sernik :D
 
a ja własnie wrzuciłam w siebie ogromną miske truskawek!!! zaraz pękne. To prawda, ze w czasie karmienia nie mozna ich jesc? tak nam na szkole rodzenia mowili
Pycek wspolczuje z powodu babci:-(
 
reklama
Do góry