reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Miq ja tez zamierzam karmic piersia, dlatego na razie nie szaleje z butelkami, kupiłam laktator aventu i tam w zestawie jest butelka i smoczek dla najmniejszych, choc mam nadzieje ze nie bede musiala z niego korzystac. Nie wiem jak jest w praktyce, pewnie zycie wszystko zweryfikuje, ale w tych wszystkich poradnikach laktacyjnych pisza, ze jak sie dokarmia dziecko odciagnietym pokarmem, zeby robic to lyzeczka albo ze strzykawki, zeby nie zaburzac odruchu ssania:baffled: jak u Was to wygladało, dziecieczki wracały do cyca, po butelce?
Fifka mam nadzieje, ze mata sie sprawdzi, ale jak nie to trudno, jak to mowią darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby :-p
 
Ostatnia edycja:
nala moja Małgosia w szpitalu była karmiona butelką moim mlekiem i teraz je normalnie z piersi a jak nie dojada bo mam za mało mleczka to dostaje butlę u nas nie ma z ssaniem żadnego problemu
 
nalaa to pewnie zależy od odpowiedniego dobrania butelki, ja też będę karmiła cycem (mam taki zamiar) i dlatego chcę butelkę Tommee Tippee bo ma smoczek podobny do sutka
 
MIq pewnie zalezy i od butelki i od dziecka:-) a Ty Neciuszka, jaka butelka karmilas?
Fifka Ty widziałam ze Aventem, i nie miał pozniej mały prolemow ze ssaniem?
 
No ja coś tam kiedyś tutaj wspominałam, ale pisałam tego posta akurat do Fasolki, więc nic dziwnego, że nie wiedziałyście :) a potem jakoś tak stresując się tą całą operacją wyrzucałam to z pamięci i wolałam o tym nie myśleć :) a Fifka Twoją mamę rozumiem bo sama miałam torbiel wielkości orzecha włoskiego :/ i też nie mogę siadać :/ ja przez następne parę dni pewnie będę mniej aktywna, bo ciągle jestem mocno śnięta po tej wczorajszej narkozie, miałam Was nadrabiać a zasnęłam przy którymś tam poście...
Ael przepraszam, za brak smska, to się więcej nie powtórzy :blink:
 
nala butelką TT albo dawały jej z jakiś swoich takich śmiesznych szklanych z nan.

pyscku miło cię widzieć jak tam u ciebie?? :-)

a ja patrzyłam aqua aerobic jeszcze z miesiąc i chyba będę mogła w domu coś zacząć robić żeby wracać do formy a potem za kolejny miesiąc na aqua aerobic :-)
 
reklama
Do góry