reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej :p

czytałam i zapomniałam co komu chciałam napisać ...

betka wzrosła po 6 dniach jest 1772 :)
siedze w szkole i nie wiem jak tego dokonam ale musze tu być do jakieś 21 :(
 
reklama
Witam się

Olcia
GRATULUJĘ!!! Piękna betka :-) teraz dbaj o Was a wszystko będzie dobrze :*

Mag rzeczywiście teściowa przeszła samą siebie :sorry2: no ale takie one są yh..

Co do wózka to my wybraliśmy Jedo Fyn Classic i zdania nie zmienię bo to jedyny wózek który ma wszystko na czym mi zależy a wybierałam go 6 mscy!! Szybciej bym auto kupiła :dry::-D

Wczoraj mama mnie mega wymęczyła.. Przyszła do mnie i robiłyśmy porządek z ciuszkami :-) dzisiaj zaczynamy prać, w przyszłym tyg prasować i już będzie wszystko ładnie przygotowane! Oczywiście fociaki wykombinuję ;-)

Dziewczyny szczególnie Iwasek i Netka.. zaczynam się trochę martwić.. jestem miesiąc na tej diecie cukrzycowej i lecę z wagi :-( dzisiaj stanęłam i znowu -0,5.. Łącznie na minusie mam 3,5-4kg :szok: co prawda przed ciążą miałam lekką nadwagę ale martwie się czy to jest normalne i czy czasami Malutkiemu się nie szkodzi.. eh
 
fifka no właśnie przekręcenie gondoli to tylko kilka sekund.
Olcia gratulacje betka piękniutka
magdalena współczuje. Niektórzy rodzice są naprawdę nieodpowiedzialni. Dobrze że ciocia jest w pobliżu to dziecinie przykro nie było. A teściowa.. hmm.. temat rzeka
 
Olcia gratuluje betki :-)
Mag_dalena, az szkoda tego biednego dzieciaczka, to na pewno był dla niego ważny dzień, a wiadomo, że takie najlepiej się spędza z mamą
Natkusia to będziemy miały takie same wózeczki, ja tez jestem zdecydowana na classica( jakos kolory mi sie nardziej podobają) a jaki TY kolorek wybralas? My raczej jestesmy zdecydowani na C-212, czyli błekitny i czy bierzesz w zestawie z fotelikiem, który proponuje firma, czy fotelik jakkis inny?
 
Aj no ja już się nawet nie denerwuję!!
Fifka ale to dziecko jednak potrzebuje jej uwagi! Kurcze nam jak nas mamy oleją to się przykro zrobi i tyle i ewentualnie jeszcze możemy im to kiedyś wypomnieć ale on... ona nigdy nie ma czasu żeby do niego iść jak coś robią w przedszkolu... jak był pokaz umiejętności dzieci to też ja szłam :baffled: jeszcze wtedy w ciąży...
 
Nala my bierzemy na 90% kolor 302 special edition (brązowy ze jasną skórą) :-) w przyszłym tyg jedziemy zamawiać :tak: co do fotelika to ja jakoś jestem uprzedzona do takich zestawów 3w1 i chcę fotelik z atestami, wybór padł na Maxi Cosi Citi :-) a wy jaki fotelik? ten Wasz kolorek b. ładny :tak:
 
Nala my bierzemy na 90% kolor 302 special edition (brązowy ze jasną skórą) :-) w przyszłym tyg jedziemy zamawiać :tak: co do fotelika to ja jakoś jestem uprzedzona do takich zestawów 3w1 i chcę fotelik z atestami, wybór padł na Maxi Cosi Citi :-) a wy jaki fotelik? ten Wasz kolorek b. ładny :tak:

OOO teraz patrzyłam na wasz kolor i jest śliczny, tez rozwazałam taką kawe z mlekiem, ale u nas kolory wybiera mąż:-) a nad fotelikiem ciągle sie zastanawiam, bo z jednej strony bedzie małemu słuzył bardzo króciotko, a nastepny fotelik juz mamy od znajomych firmy romer, wiec trzeba kupic tylko taki dla noworodka, a nie wiem czy bedziemy jezdzic az tak duzo, zeby inwestowac, w drozsze, no ale z kolei chodzi o bezpieczenstwo mojego dziecka, wiec juz sama nie wiem:confused: no jak widzissz jestem w kropce:-)pewnie podejme decyzje już w sklepie
 
Witajcie
Magdalenko,dzięki za uwagi na temat wózków,co dl samochodu męża to niestety za mandaty itp. płacą z własnej keszeni
olcia widzisz a tak się martwiłaś
 
Nala u nas też mąż wybierał, chociaż trochę go nakierowałam ;-) co do fotelika to my też dużo jeździmy i wycieczkujemy się.. We wrześniu planujemy jakieś krótkie wakacje w górach z Malutkim więc u nas fotelik to dosyć ważna sprawa. No i też bezpieczeństwo dziecka.. oglądałam testy i o matko, jak zobaczyłam co dzieje się z niektórymi fotelikami to podziękowałam :baffled: ale oczywiście to jest kwestia indywidualna :tak: Już nie umiem się doczekać kiedy będziemy mieć Michałkową fure :-D
 
reklama
Kurcze fajne te Jedo,ciekawe czy u Nas w gdzieś w hurtowni mają,musiałabym pomacać,zależy mi aby wózek nie był za wielki,taki wiecie nadmuchany
 
Do góry