reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Strasznie ciężko Was nadgonić! :)

Sun trzymam jutro za Ciebie kciuki! Wierzę, że zobaczysz to: II :-)

Fifka w Ciebie też wierzę :) podobno każdy moment jest dobry do powiększenia rodziny!


za wszystkie staraczki trzymam &&&&&&

ja jutro z samego rańca lecę na bete :) takie jakby lekkie zdenerwowanie pomieszane z podnieceniem mnie ogarnęło z tego powodu :-)
 
reklama
Sun trzymam jutro za Ciebie kciuki! Wierzę, że zobaczysz to: II :-)

ja jutro z samego rańca lecę na bete :) takie jakby lekkie zdenerwowanie pomieszane z podnieceniem mnie ogarnęło z tego powodu :-)

Dziękuje za kciukasy ;-)

Kochana a co podejrzewasz fasolkę u siebie????? ;-)
 
Sun istnieje taka szansa, ale jak jest naprawdę dowiem się jutro :)
Nie chce zapeszać!

W takim razie nie pytam o nic więcej.... tylko trzymam kciuki za pozytywny wynik... &&&&&&&&& :-)




Idę kochane spać, bo niestety rano trzeba do pracy :-(

DOBRANOC :-)
 
Ostatnia edycja:
Woow ale dzisiaj nas przybyło! Super!
Atanku ja zmieniłam pampersiaki na 3 na podstawie wagi. Nie wiem jakz pieluszkami innej marki . Amelcia przesłodka:)****

Fasolko tulę ogromnie!!! Czasem tych facetów powinnoo się trzepnąc i to tak od serca! Chyba niektórzy rania bo nie radzą sobie ztym że "spadli" w hierarchii ważności u kobiety! Nie potrafią docenić pracy jaką młoda mama musi wykonać przy maluszku! Najlepiej zostawić im na jakiś czas dziecko (w nocy też) i ciekawe jak będą wtedy śpiewać! grrr..... Całuję CIę kochana:*


Fifciu jednym słowem uszczęśliwiłaś koleżanki i załapałaś plusa:D Same pozytywy. Synek wyrozumiały nie dokazywał za bardzo:)
Powiem Ci że też zauważyłam że nie bardzo mam już o czym rozmawiać z koleżankami które nie mają dzieci mimo iż razem szalałyśmy. One pozostały w tym swoim "mało skomplikowanym" świecie a dla nas on się zupełnie przewartośiował i zmienił. Zrozumie to tylko druga matka :)

Lamia śłiczniusia ta Wasza kobietka:) Octanisept polecam jak najbardziej:)

Sun i dobrze:) Nie rozczarujesz się ....a może miło zaskoczysz:) &&&&&&

haha Ael rozwaliła łóżkooooo z Pableeeeem :-D:-D :p


Dzisiaj moja siostrzenica miała rocznicę komunii :) Niunio zrobił furrorę. Gdał,śmiał się i ogólnie dusza towarzystwa! Martwiłam się bo przecież nie spał długo ale chłopczyk dał radę:) SIostra mi się zakochała hihihi i jej teściowa też małego na rękach nosiła bo taki słodki! Nie boi się obcych tylko się wdzięczy:D
Eve to trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&!!!! Co do ilości postów...przyzwyczajaj sie :-D
 
Iwasku wiesz co jest najlepsze? Mój mąż nigdy nie odczuł, ze dziecko jest ważniejsze. Zawsze obiad na stole koszule wyprane i wyprasowane,mieszkanie czyste, potrzeba rozmowy - proszę bardzo, przytulić - proszę bardzo, papiery w firmie zrobić - proszę bardzo, ale niestety gębę utrzeć to też najlepiej żoną :-(
Szkoda gadać, teraz się przymila i na kanapę do wspólnego oglądania filmu zaprasza, ale kit z nim niech sam się tuli. Spać też dzisiaj do niego się nie wybieram, wolę się przemęczyć z gadającą wielką Łu, odeśpię w swoim czasie.

Ale tutaj cichutko
 
Ostatnia edycja:
I słusznie Fasolko niech wie że CIę to bardzo bolało. Ja zastosowałam technikę ZRÓB TO SAM i powiem Ci że od jakiegoś czasu jestem chwalona i doceniana za prozaiczne czynności które wcześniej były normą. Skoro nie były zauważane przestałam je robić np. kanapki do pracy. Też ma ręce więc ! Jak mam dobry nastrój i zrobię to zawsze powie dziekuję,były pyszne:-D Ma wyjmować naczynia ze zmywarki...nie wyjął, dzisiejsze talerze leżą w zlewie...nie zamierzam go wyręczać bo miał czas ale wolał wymieniać czułości z pilotem. Ja zacisnę zęby i jutro go nie minie sprzątanie.
Zrozum tu chłopa! Im jesteś lepsza tym mniej docenia to co robisz. A jak robisz mało to za wszystko będzie CIę prawie po nogach całował eeeeeehhh ;)
Ale mam przemyślenia na noc :-D:-D:-D:-D
 
reklama
No niestety tak jest, ja też planuje tak zrobić,bo nie po to bozia rączki dała,żeby się opier*alały. A skoro ja nic nie robię, o czym ostatnio słyszę kilka razy w tygodniu tomu teraz pokażę co znaczy, ze ja NIC nie robię. Od dzisiaj najważniejsze są potrzeby Dzieciątka i moje, a później męża, o ile ważniejszy priorytet się nie trafi.

Spadam bo padam na pysk, poczekam aż malutka wstanie najedzenie i śmigam do spania. Do kolejnego spisania :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry