reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczyny ale my chcemy kupić łóżko dla nas, mnie i Pawła nie dla Wiktora :-D
Pisałam o polecenie łóżka nie łóżeczka :p sierotki moje :-)



Necia, Fasolka, Lamia, Atanku cudne te wasze dziewczynki! No po mamusiach urodach jak nic po mamusiach :-)
 
reklama
ael ja mam taką XANTIA – kanapy – sklepy meblowe ABRA

Fifka super przynajmniej masz wpis ale rzeczywiście często to kpina. a maleńka maleńka chcieliśmy jej założyć jednego bodziaka od ciebie z długim rękawem po kąpieli ale w końcu co innego trzeba było bo pół klaty na wierzchu ;) jeszcze za duże na nią ale jeszcze chwila i powinien być dobry :-)

atan śliczna :) ja mojej wczoraj kupiłam przytulankę taką że będzie mogła złapać za rożka i uszka żeby łapeczki ćwiczyć

sun a wciry chcesz? ty wróżko ty :p szklaną kulę ma czy co :p
 
Ael ja mam po prostu łóżko z materacem i tai rodzaj spania sobie najbardziej chwalę! :tak:


Atanku buzi dla Amelci! Fajna ta jej zaba!

Dziewczyny ja wiem ze to chore.. ale mój dzieciak siedzi sam!!! Normalnie łapie się za swoje spodenki i się podciąga do siadania a jak leży na podwyższeniu albo na kolanach to sam siada i koniec... a jak ni to bunt :szok:
 
reklama
Fifka po prostu Twój synuś rośnie... i próbuję czegoś nowego .... tak więc wielkie gratki dla synusia :-)
 
Do góry