reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
to super, ładnie rosnie, no pokgrtulować ci mamuska, że taka stokt=rotkę urodziłaś i pieknie przybiera na wadze.

kobietki papa bo moi rodzie przyjechali w odwiedziny
 
lamiav sliczna ;-) i jaka duza moja ma dopiero z 60cm ale urodzila sie 51cm a wazyla wychodzac 2780 a teraz w poniedzialek miala 4450g ;-)
 
fasolka z moich pomiarów wynika że ma 47 cm a ile waży nie wiem nie mam jak zważyć jej pojedziemy ją do ośrodka zdrowia może zważyć. mam nadzieję że ci się humor poprawi :*

lamia śliczna ta kobietka twoja :)

moja zjadła podrzemała i teraz leży sobie u taty na brzuszku :-)
 
Siemka :-) moja nadal w pampersikach 2-5 kg :-)
Ja dzisiaj znów do głowy dostaje, czy mała się poprawnie rozwija, czy wszystko jest ok. Kiedy zacznie trzymać główkę i takie tam.
A do tego wszystkiego pożarłam się z mężem i jest mi koszmarnie i źle. Wygarnął mi jaka jestem tłusta i koszmarna i że nie pracuje i w ogóle.


Pytanie jakie surowe warzywa i owoce mogę sobie dokładać do diety? Bo narazie jem jabłko i marchewkę i już mnie mdli na samą myśl. Nie wiem czy już mogę dokładać sobie różne produkty do diety. Pewnie i tak niebawem strace pokarm,bo już muszę Łucję dokarmiać mm.

Nie przejmuj się mężem! Powiedz mu, że on też nie wygląda jak kulturysta więc niech się nie czepia (no chyba, że wygląda... :sorry:) a poza tym spokojnie mu powiedz teraz co czujesz i, że nigdy nie spodziewałabyś się takich słów z jego ust... weź go na litość to zawsze działa

A co do owoców i warzyw to tak jak Ael Ci napisała tylko z tego co mi mówiono to owoce pestkowe jednak są zakazane, ja sobie robiłam na obiadek np zupę krem z marchewki, albo z szpinaku... pycha!!!!!

Fasolka tulę a małża to patelnią albo czym bo kapec za słaby chyba że drewniaka masz ;-) a z głowy myśli to ja ci wygonię chyba powoli kobito wszystko jest dobrze dzieci urodzone w terminie trzymają główkę nie odrazu a twoja Łucja przecież wcześniak i dopiero weszła w wiek niemowlęcy tak naprawdę. także wystawiasz tyłeczek mi ale już

Natkusia już się poprawiam :) a ty kochana leż i odpoczywaj bo się martwię. jaką pościel zamówiłaś chwal się :-)

witam nową staraczkę :-)

siema cioteczki ;)Zobacz załącznik 464312
Zobacz załącznik 464313


Druga fota cudeńko!!! :*:*:*

moja nadal w pampersiakach w rozmiarze 0 poniżej 2 kg

Fasolka i Lamia Wasze dziewuszki też śliczne!!


A ja już wróciłam do domu... egzamin... śmiechu warte :-D pan wyświetlał pytania poprzez rzutnik a my tylko zaznaczaliśmy 1.a, 2.c, 3.b... itd :-p notatki na wierzchu i nawet zdąrzyłyśmy obgadać wszystkie zaległe ploteczki :-) poza tym jedna z koleżanek zaprosiła mnie i jeszcze jedną znajomą na weselę 16 czerwca i pokazywała nam zdjęcia sukni ślubnej...

W każdym bądź razie mąż mnie miło zaskoczył bo wracam a tu młody śpi jak zabity a on przyszykowane już wszystko do grila i poszedł właśnie grilować polędwiczki wieprzowe!!


Atanku co do rozmiarów pampersów to odpisałam na "wystaranych" więc nie będę się powtarzać ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kochane test już zakupiony, tak więc jutro rano zrobię i ogłoszę co pokazało... mimo, że już wiem co będzie... :-p
 
Magda i zrobiłam furrore ale o tym na koniec posta! :tak:



Necia dobra dobra... nie wierzę w takiego farta :rofl2:

A Maleńka śliczna jest!! Takie kochane maleństwo...




Magdalena dla mnie też t jest niesmaczne... ja dłużej niż do roku czasu nie chciałabym karmić...

Co do studiów mam podobnie... dzisiaj dostałam wpis za "dziękuję" a nie byłam na żadnych zajęciach... W dzisiejszych czasach studia to kpina...



Sun kciuki trzymam za test!! Wierzę całym sercem ze w końcu ci sie uda!!


Iwasku piękna ta lista!! Jesteś wielka!! :-)
Co do nocki współczuję.... mój też ostatnio bardzo marudzi przed snem i nie bardzo chce zasnąć sam tylko ze mną... ale dobrze ze w ogóle spi...


Alg
Witam na forum!!! ZAPRASZAMY! :-)


Pok i ty Brutusie przeciwko mnie? :rofl2: na razie nie trzymać :-p


Natkusia ty też??? No matko... czy tylko Kwiatuszek jest za mną? :-p Nie w owulke a 4 dni przed....
I gratuluję 33 Tygodnia!!! :* a łóżeczko SUPER! Ja kupiłam bez szuflady i żałuję...



Ael a po co nowe łóżeczko?? :szok:


Atan ja przeszłam na2 jak Konrad osiągną wagę 5 kg i siku wylatywało bokiem... i były idealne :tak:



Fasolka
żartujesz???? Tak ci powiedział? :szok: boże.... PATELNIĄ GO!
Co do małej to Necia ma racje... wrzuć na luz... Ja już ci pisałam ze Konrad nie od razu ponosił główkę a Twoja teoretycznie dopiero sie urodziła... Zresztą NIGDY tego nie rób i nie porównuj dzieci bo wpadniesz w psychoze... każde dziecko rozwija się po swojemu...



Lamiav Adranna jest śliczna i taka podobna do ciebie!! :tak: Wykapana mamusia!




No nareszcie juz chyba wszystkie z was!! Teraz szybko bo mały zaczyna się budzić i zaraz muszę go kąpać!


No więc przyszłam na zajęcia z małym! Na początku pouśmiechał sie do koleżanek czym były one po prostu zachwycone ale zaraz potem zaczął marudzić bo chyba za dużo oczy się na niego patrzyło... przyszła wykładowczyni i w śmiech! Zaprosiła mnie do siebie popatrzyła na małego i powiedziała że za macierzyństwo mam plusika dodatkowo :laugh2: mały zaraz potem rozpłakał się ze głodny wiec musiałam go w sali w kacie nakarmić... Przy okazji zobaczyłam fajną zależność. Koleżanki bez dzieci i mężów jakoś tak popatrzyły fajny i tyle... ale MAMY to oszalały na jego widok!!! Nawet jak same maja małe dzieci w domu! :-D Jedna się śmiała ze zwali na mnie jak jej się zechce i spłodzi trzeciego! A jedna z kolei prosiła o przepis na syna bo ma same córki i by chciała kolejne dziecko ale jak ma być baba to te w domu jej wystarczą :rofl2: Fajnie było!



Teraz idę do małego bo zaczyna płakać...
 
reklama
Do góry