reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

alg bardzo dziękuję smacznie brzmi na pewno kiedyś wykorzystam ale nie teraz ponieważ karmię piersią a tutaj same pyszne zakazane rzeczy ;-)

Fasolka no męża tylko wałkiem a opieka nad Łucją to co odpoczynek? oj kochana tulę mocno pewnie tak nie myśli i już nie wiedział co powiedzieć. A waga nie tak dawno urodziłaś powoli wszystko wróci do normy ja mam brzdęka jak nie wiem teraz powoli się pozbędziemy kochana :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja używam mikroskopu donna i jestem zadowolona zawsze owu sie zgadza ale potrzeba conajmniej 1 cyklu na nauczenie sie rozpoznawac paprotki:)
i najlepiej robic go nie na czczo tylko tak 3godziny po jedzeniu bez spozywania jedzenia i picia
 
kobity mam cyca kurzego rozmrożonego i brak pomysłu co z niego zrobić do młodych ziemniaczków

Kochana, masz możliwość gotowania na parze? Jak tak to zrób w piersi kieszonkę, albo rozkrój pierś od trójkątnej strony, tak by powstał duży kawałek mięska, ułóż na folii pierś natrzyj mięso solą, troszkę pieprzu, tymiankiem, wrzuć jakie chcesz warzywa, na wierzch pół łyżeczki masła, zawiń by mięso pokryło warzywa i gotuj na parze godzinę a nawet trochę dłużej.
 
Necia Gosieńka jest cudna. Ile ona teraz waży?

Z mężem o co poszło?
hmm przyszedł z dworu i wyżył się na mnie, bo grill się źle pali i pogoda nie taka, a że ja już nie pozwole po sobie jeździć jak po psie i reaguje podniesionym głosem na agresję to mnie wyzwał od najgorszych wypomniał, ze mało zarabiam i że jestem gruba. Nie mam już sił do tego wszystkiego. Zapie*alam w domu jak jakiś wół,nie mam totalnie czasu dla siebie i jeszcze taki burak tego nie doceni.

W kwestii jedzenia, pediatra powiedziała mi,ze nie wolno śmietany pytanie dlatego,ze jest tłusta czy dlaczego?
 
Ostatnia edycja:
fasolka: a mężowi należy się kop w dupala, i możesz mu go ode mnie sprzedać , pokaż swoja małą bo dawno ją widziałm

ael: ja mam tez jak natkusia łóżeczko z szufladą i jest super bo dużo mi się tam rzeczy zmieściło a mam ciasny pokój

kobiety jak wy to robicie że macie cas u tu poczytać i odpisać, co ja siąde na kompa to zaraz się zrywam

A wy wasze maleństwa karmicie jak się budzą czy same budzicie co 3 gdziny?? BO ja jak byłam w szpitalu to mała 2 dni nie chciał nic jeść tylko spała i była bardzo anemiczna i kazały mi ją budzic co 3 godziny, i tak robiliśmy do tej pory, ale przed wczoraj była znajoma i sie na nas patrzy jak na wariatow że my dziecko budzimy i mówiła żeby dać jej spać i nie budzić i ja juz nie wiem co robić, ????

Mleko mi sie z mojego jednego biednego cysia kończy i tylko jednorazowo ściągam po 30-40 ml :no::no:szkoda mi bo myślałam ze sie mała rozkręci i pociągnie sama a nie z butli

neciuszka: ale toja maleńka robi cudne minki , buziaki dla niej od cioci Gagi

natkusia: jak tam sie czujesz , odpoczywasz, leżysz ?

fifka: już mi przesłałaś te ksiązki na maila tylko nie mam kiedy przeczytać , choić bardzo chce, ale jak mała w dzien śpi to mnie też rozkłada , i w ogóle dzien przy niej mi leci tak szybko ze nie wim co i jak i kiedy :confused2:
I co byłas z młodym na uczelni po w pis w chuście ,?? ciekaw jestem czy ktos to skomentował ;-)

no i ja sie moją mała pochwale zaraz fotę wstawie, a powiem wam że moja to taka siłaczka że nie wiem, ona już głowę ze 30 sekudn trzyma i nie chce jej połozyć, boję sie bo strasznie się wygina, prostuje
 
Ostatnia edycja:
lamiav po 1 zazdroszcze moja glowy nadal nie trzyma.. wiec gratuluje po 2 karm na wezwanie nie budz w szpitalu tezmi tak kazali a polozna powiedziala ze sama sie obudzi jak bedzie glodna wiec karmienie na zawolanie ;-) pediatra tez mi tak powiedziala ;-)
po 3 jak mam czas gdy niunia spi to ja siedze a czytam gdy karmie laptop przedemna a ona je w pozycji spodpachy ;-) w tej nam najwygodniej ;-) lub na lezaco klasycznie nie lubimy ;-)
po 4 czekam na foty ;-)

zafasolkuje łucja sliczna ;-)
 
fasolka: no prosze jaka panienka sliczna, i dla ciebie buzi od cioteczki ;-)

atan: a to ja tak jakoś nie mogę sie zorganizowac , jak byłam zawsze poukladana, tak teraz jakos nie moge sie ogarnąć , spróbujemy jej nie budzić i zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieje ze noc przespię chpciaz trochę

a to fotki
niunia spi
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3318eb0a80e54245.html

to ja godzilla na spacerze :-D
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/511dd7f14d6e24d6.html

Adusia przed kąpielą

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71cefeca50cb8c72.html

Pępuszek odpadł równo 2 tygodnie po porodzie, ale jakos tak nie do końca i lekarka kazała psikać octosptem czy jak to sie nazywa, i ma sie zagoić,
 
Ostatnia edycja:
reklama
fasolka: moja juz waży 3600, a jak sie urodziłą to 3550, co prawda według lekarza mało przybrała na wadze, ale ja widze jakie jej sie policzki juz grube zrobiły, no i długa bo 58 cm a moze juz wiecej bo jak dla mnie to i dłuższa jest niż była :-)
Ty to będziesz sie swoim maleństwem troszke dłużej cieszyć, bo maleńka, a moja tak szybko rośnie, ja to bym czas zatrzymała zeby była taka malutka z rok czasu, bo chce sie nia nacieszyć, i tak jeszcze mi łza sie w oku kręci jak ona spi a ja sie na nią gapie to nie moge uwierzyc za mam take cudeńko w domu
 
Do góry