reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael ale na 100% będzie negatywny, tak więc nici z Twojego planu... :-D

Zmykam dziewczynki... postaram się być wieczorkiem... ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam pok sliczna zosienka ;-) gratuluje jeszcze raz ;-)

magdalenko powodzenia na egaminie &&&&&&&&&&&&&&&&

witam nowe staraczki ;-)

neciuszka gratuluje zakupow ;-)

iwasku magenta 10 pkt 55 cm ;-) dzis moze ja wypisza ;-)

a ja mam pytanko do mamusiek kiedy przeszlyscie na 3 pampersy bo z 1 na 2 przeszlam kidy niunia mi siuski bokiem dawala i znowu daje i to w 2 roznych firmach pamersow wiec chyba mi wyrosla z 2... mama mi przywiezie tez 2 ale wieksze bo happy bo kiedys przed porodem kupilam moze sie sprawdza... a paluszek ma strupek ;-)
 
Ostatnia edycja:
Siemka :-) moja nadal w pampersikach 2-5 kg :-)
Ja dzisiaj znów do głowy dostaje, czy mała się poprawnie rozwija, czy wszystko jest ok. Kiedy zacznie trzymać główkę i takie tam.
A do tego wszystkiego pożarłam się z mężem i jest mi koszmarnie i źle. Wygarnął mi jaka jestem tłusta i koszmarna i że nie pracuje i w ogóle.


Pytanie jakie surowe warzywa i owoce mogę sobie dokładać do diety? Bo narazie jem jabłko i marchewkę i już mnie mdli na samą myśl. Nie wiem czy już mogę dokładać sobie różne produkty do diety. Pewnie i tak niebawem strace pokarm,bo już muszę Łucję dokarmiać mm.
 
Ostatnia edycja:
Fasolka tulę a małża to patelnią albo czym bo kapec za słaby chyba że drewniaka masz ;-) a z głowy myśli to ja ci wygonię chyba powoli kobito wszystko jest dobrze dzieci urodzone w terminie trzymają główkę nie odrazu a twoja Łucja przecież wcześniak i dopiero weszła w wiek niemowlęcy tak naprawdę. także wystawiasz tyłeczek mi ale już

Natkusia już się poprawiam :) a ty kochana leż i odpoczywaj bo się martwię. jaką pościel zamówiłaś chwal się :-)

witam nową staraczkę :-)

siema cioteczki ;)Zobacz załącznik 464312
Zobacz załącznik 464313

moja nadal w pampersiakach w rozmiarze 0 poniżej 2 kg
 
Atanku widzisz szybciutko się ta ranka zagoi malutkiej, nie martw się :-)
Co do pampersów Amelka waży już 4 kg to możesz przejść spokojnie na trójki.


Fasolciu dajcie sobie czas, Łucja to wcześniak, więc spokojnie. Ja myślę, że jak będzie mieć 3 miesiące to już będzie ładnie główkę trzymać. O co poszła z małżem?

Co do warzyw możesz ogórek, sałatę, cukinię, seler, porę, z owoców jabłka, banany, morele, brzoskwinie, takie sezonowe i nie cytrusowe. Najlepiej spojrzeć na skład słoiczków dla dzieci do 1 roku i takie owoce i warzywa jeść :-)


Łohoo, moi rodzice przyjadą, małego widzieli na wielkanoc :-)


Necia Małgosia jest boska na tych zdjęciach :-)
 
Natkusia Ty się kochana pilnuj bo mi się nie podobają Twoje kłucia pochwy :/

Ty mnie nie strasz.. :eek: wizytę mam za 8 dni i muszę wytrzymać do tego czasu.. na szczęście większych skurczy nie mam, plamień również nie.. więc źle nie będzie tylko ta pipka eh!
Biedny Wiktor.. ząbkowanie to chyba najgorsza rzecz.. masz maść na ten ból? Podobno dobre są te szczoteczki Szczoteczka do masażu dziąseł albo jakieś gryzaki..

Sun mino wszystko trzymam &&&&&&&&! I też będę powtarzać "a nie mówiłam?" :-p

Fasolka każde dziecko rozwija się w innym tempie.. i wydaje mi się, że nie możesz porównywać Łucji z nie-wcześniakiem bo chyba jest troszkę inny rozwój. Głowa do góry :-)

Netka cudeńko małe :*:*
łóżeczko kupiliśmy te: http://allegro.pl/show_item.php?item=2314982204 a pościel ta: http://allegro.pl/show_item.php?item=2322537494 (brązowe paski, beżowe pieski i żyrafa i kwiat) :-)
 
Ostatnia edycja:
stroiła minki u taty na kolanach :-)

natkusia luks łóżeczko i pościel :)

kobity mam cyca kurzego rozmrożonego i brak pomysłu co z niego zrobić do młodych ziemniaczków
 
Ostatnia edycja:
ael no ma 4,5kg i 60 cm dzieki kupie dady 3 w biedronce ale spróbuje wykorzystac te pampersy co mi zostaly z 40 sztuk...

necia malgosia sliczna ;-)

fasolka pisalam w czoraj ze moja tez nie trzyma glowy wiec nie przesadzaj !!! bo kopa w dupke dostaniesz a schudniesz raz dwa zobacz ja z 106 mam juz 88 a wogle nie cwicze tylko spacerki z wozkiem ;-)

natka sliczne lozeczko i posciel ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na cycki kurze to ja polecam "gorącą meksykanke" tj.
Na patelni podsmarzyc mala cebulke pokrojona w kostke i 2-3 ząbki czosnku pokrojone w plasterki. Piersi z kurczaka (ja biore zawsze 4) rozdzielic i pociac na 3 badz 4 kawalki. Jeżeli ktoś woli mniejsze to moze być kostka. Wrzucić na patelnię, podsmażyć, dodać cebulke i smażyć jeszcze chwilkę. Następnie dodać cale pomidory bez skorki z puszki (400 gram) i wszystko razem dusić na patelni ok 10 min. Następnie dodać do smaku, papryke ostrą i słodką, kilka ziaren zielonego pieprzu, kilka ziaren ziela angielskiego i lyzeczke curry. Do tego bazylia i oregano. Jeżeli ktos lubi wyrazistosc smaku to lyzka stolowa sosu sojowego ciemnego. Mozna dodac sol ale zazwyczaj pomidory już są słonawe, wiec trzeba sprawdzic. Wszystko to zostawic pod przykryciem zeby sie dusilo na jakies 40 min. od czasu do czasu mieszajac. Danie jest gotowe kiedy pomidory rozgoruja sie na papke i wyparuje troche wody tak, ze sos pomidorowy robi sie gęstawy.
Mozna podać z modymi ziemniakami poblozonymi delikatnie smietaną i posypanymi koperkiem. :tak:
 
Do góry