reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No właśnie nie wiem czym on to robi :szok: ale jak usłyszałam to byłam w szoku, dobrze, że to nie jakiś mój znajomy, bo bym mu pojechała... oj faktycznie mają ludzie dziwne zwyczaje...

Ja też używam pampków, teraz zwykłych, ale używałam do rozm 3 premium care. Najlepsze wg mnie.

Ok zmykam, życzę kolorowych snów zaciążonym, spokojnej nocy mamusiom i stosunkowo udanej staraczkom :D
do usłyszenia :)
 
reklama
Fasolka super wieści!! |Cieszcie się maleństwem:)))))

Necia dzielna ta Twoja kruszynka kochana:)

Miq fajnie że będzie córcia. Pewnie się bardzo cieszysz;-)

Sorka że nie wszystko jestem w stanie skomentowac ale mam urwanie cycków z synulkiem:) Płaczliwe dziecię mi sie zrobiło i chce żeby ciągle przy nim być .
I tak ostatnio przyzwyczajamy go do spania w łóżeczku . Karuzela musi grać cały czas a my bujamy łózeko...no ale mam nadzieje ze z czasem bedzie lepiej:)
 
Necia tak jak wcześniej obiecałam specjalnie dla Ciebie maleństwa :
xcdfzs.JPG
 
to zawiadamiam ze nadalw domu jestem,
fifka: mała się rusza nawet bardzo sie wierci, doszły mi skurcze, ale jakos tak chyba nie regulrne, skoro mam tego nie przegapic to chyba kłade sie spać a jak cos to chyba mnie bóle obudzą. Zastanawim sie tylko czy juz sie na zero golić czy nie, bo chce zeby mi mąz pomógł a nie baby na porodówce - ja to mam dylematy :-D
 
Ostatnia edycja:
to zawiadamiam ze nadalw domu jestem,
fifka: mała się rusza nawet bardzo sie wierci, doszły mi skurcze, ale jakos tak chyba nie regulrne, skoro mam tego nie przegapic to chyba kłade sie spać a jak cos to chyba mnie bóle obudzą. Zastanawim sie tylko czy juz sie na zero golić czy nie, bo chce zeby mi mąz pomógł a nie baby na porodówce - ja to mam dylematy :-D

Babo, jak Cię złapią skurcze, to już Ci będzie wszystko jedno czy będzie Cię małż golił czy pielęgniarki.
 
Lamiav dokładnie..... jak chcesz zeby maż cię golił to już to rób.... mój mnie ogolił (dosłownie, ja sobie leżałam a on mnie golił :-D) wyszło jakieś 3 dni przed porodem :-p Jak coś to pisz kochana! Bo jak już masz kurcze to mogą się rozkręcić! W większości przypadków porody odbywają się w nocy :tak:
 
Lamiav ty sie lepiej już ogol ja miałam 2 dniowy..
Dobranoc niunia zasnela wcześniej zobaczymy do ktorej pospi.
 
Pyscku przepraszam ze wczoraj cię pominęłam... Ale odpisywałam Lamiav w pośpiechu... mąż wrócił z pracy i zapomniał z autobusu komórki swojej i zawołał swoją mamę a ja z nim pojechałam po nią dla towarzystwa :-p


Chomiczki fajowe! Ile ich tam jest? I pomyśleć że za kilkanaście dni będą wyglądały jak chomiki a nie jak małe łyse kuleczki :tak:

Iwasku mój też płaksa w ciągu dnia od dwóch dni... Płaksa i przylepa!


Konrad pobił swoje rekordy... zasną o 20 od razu po kąpieli i karmieniu i spał prawie do 3!!!! :szok: Ciągiem prawie 7 godzin! Później zjadł i spał do 6.30. :tak: Zadziwia mnie ten mały szkrab! W dzień z tym jego spaniem jest różnie... ale w nocy pełen luz... :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :)
Boziu, jak Te Wasze pociechy śpią.... a moja dziś istny sajgon.
Ok - zasnęła po kąpaniu od razu, ale wstała o 22, potem o 1, dalej 3 i 5 a zaczęła dzień przed 7 :/
Nosz postradała rozum ta moja Miśka!! :tak: więc dziś ogłaszam, że chodzę jak zombie ;p

Lamia - oj oj oj :) może będziemy mieć nową kruszynkę forumową :D trzymam kciuki za łatwy poród :)
 
reklama
oj kobietki nic z tego, bolał mnie brzuch, troche jeszcze sie w nocu ponapinał, mała mi sie wierciła, i jakoś noc przeleciał, wiec to był jakiś fałszywy alarm albo juz zapowiedź, a miałąm nadzieje ze pojedziemy do szpitala i juz bedzie poród, jak ja nie cierpię czekac, to moja taka skaza na charakterze, jestem bardzo niecierpliwa. A nawet wczoraj kosmetyczkę spakowąłm bo tylko to mi zostało i sie musze wypakować, torby do szpitala dla mnie i niuni mi sie zakurzą :-pod tego czekania
 
Do góry