reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sleepy to jest płyn do prania nie płukania! Do płukania nic nie używam bo ta Lovela ślicznie pachnie. Są też proszki, ale ja nawet nasz rzeczy piorę w płynach bo nie lubię proszków...


Podobno jak ma się zgage znaczy ze włosy rosną u dziecka :-D


Miq gratuluję "pewnej'" córki!!



Boże jak ja bym chciała żeby druga mi się córa trafiła... marzy mi się parka :-)

Necia już idę :*
 
reklama
Mała śpi, ja nadrobiłam i na szybko odpisuję :) bo mam ochotę obejrzeć o 21.30 YCD :)

Necia -ogromnie się cieszę :) Gosia silna dziewczynka i widać, że chce szybko do domku :)
Magdalena - możliwe, że faktycznie ma cyca za często i np wie, że będzie go miał za niecałą godzinę dla tego zjada mniej z niego. Dzieciaczki są cwane - uwierz :) ja z Kalą jeździłam do poradni laktacyjnej, bo jeść chciała co godzinę i już byłam taka zniecierpliwiona i sfrustrowana, że poszukałam porady. Okazało się, że Mała za mało aktywnie ciągnęła i wyobraź sobie, że przy tej położnej laktacyjnej po 15 minutach Mała była najedzona i następne karmienie było po niecałych 3 godzinach. Tak czy siak - szukaj porady i pomocy :) a mąż??? oj ja na swojego narzekać nie mogę... :) tylko jeden tydzień był masakryczny, ale nie z jego winy, bo po szczepieniu Mała chciała tylko do mnie i na jego rękach po 5 minutach płakała, że tchu złapać nie mogła.
Ael - Wiktor cudny - a jego nowa fura - no, no :tak:
Sleepy - ty to faktycznie prze agentka jesteś :) ja prałam pierw w loveli, ale że Kala brudziła dużo ulewając z początku, to spróbowałam tańszy proszek - Dzidziuś i podszedł :)
Miq- cudne zdjęcie :) a Niunia czasem bąbelka z powietrza nie puszcza na nim? no śliczna :)

Wiecie co usłyszałam ostatnio od znajomego ??
Słuchajcie, on ma kolegę, co ma synka małego i wyobraźcie sobie on mówi, że mu szkoda pampersów i jak mały zrobi "twardą" kupkę to wyskrobuje ją i zakłada tego pampersa: "bo szkoda!" nosz kurka!!! jak tak dziecku można.... aż mi włosy zdębiały.
 
Miq śliczna córunia!!!!! Gratuluję! :*

Sleep ja też używam płynu do prania z LOVELI i polecam ;-) dobre też są z JELF i też nie uczulają raczej ;-)

Fifka ja też kupuje żele do prania albo płyny zamiast proszków! Głównie dlatego, że małego proszku nie opłaca się kupować a jak kupiłam raz 5kg vizir to miałam go 4 miesiące i pod koniec tak się zbrylił (bo wilgoć w łazience) że musiałam go pól godziny rozłupywać żeby dodać do prania...

Necia gratuluję silnej księżniczki! oby tak dalej :)

A ja mam tyle roboty!!!!! :szok: małż wykąpał małego więc zdążyłam ogarnąć chałupkę, nakarmiłam go i zasnął ale właśnie jęczy więc muszę go jeszcze polulać a potem naszykować wszystko co rano muszę mamie zawieźć! (w ogóle przez to wszystko zapomniałam się wam pochwalić, że przyszło łóżeczko turystyczne :-)) potem naszykować i wyprasować ubranka na wesel dla mnie i Bartka i jeszcze miałam zamiar zrobić sobie pazurki :sorry: ale co z tego wyjdzie to się okaże w praniu...
 
Dagne no co ty................... :szok: To ja pampersy po 60zł (te prenium care) zmieniam co dwie godziny i praktycznie po jednym, dwóch siku wyrzucam.... bo walczymy z zapaleniem skórki na jajeczkach u mojego... to mi nawet brew nie zadrży... to jest dla dziecka!!! :shocked2:


Magdalena ja się raziłam jak pare razy został biały nalot na jeansach... od tamtej pory stwierdziłam co płyn to płyn... lepiej się płucze.
 
sleep ja też tak myślałam, do dziś:-D normalnie był taki strumyczek wygięty, szkoda, że nie powiedziałam, żeby to wydrukował
 
Fifka ja też kupuje te premium care ale w aptece dbam o zdrowie z kartą "dla mamy i maleństwa" (którą bez problemu można sobie założyć) one są w cenie 39.90 ;-) jak dla mnie są rewelacyjne!!! Zwykłe pampersy active baby za każdym razem kiedy Tosiek zrobił kupkę wszystko się wylewało na plecy i z boków... a te nic a nic nie przepuszczają!!!!!!!

Dagne A co do tego kolesia to jak dla mnie to mało tego, że jest sknerą jakich mało to jeszcze jest obrzydliwy!!! Bo już pomijając fakt, że jak można coś takiego dziecku robić to ja bym w życiu nie potrafiła się czymś takim "bawić" :eek::eek: a zawsze można mu poradzić, że sam niech nasra za przeproszeniem do majtek a potem niech tylko wyrzuci z nich to co zrobił i założy je spowrotem :/


U nas nie raz zdarzy się tak, że Bartuś nasiusia do wody w wanience jeszcze za nim zdążę go umyć i ja lecę ją wymieniać a małego zawijam w ręczniczek i wkładam do łóżeczka! A jak mój mąż to kiedyś zobaczył to też mi powiedział, żebym nie przesadzała to też mu porównałam, że niech sobie nasika do wody a potem się w tym wykąpie...
 
Ostatnia edycja:
miq: Ja już nie będę moich wątpliwości rozwijać dalej... Wystarczy że przypomnę,że na naszych suwaczkach w którymś tygodniu pojawia się inf. że młodzież ćwiczy oddychanie połykając wody i odróżnia ich smaki. Taki optymistyczny akcent wieczoru..

Dagne: hit! A czym oni zeskrobują tą kupę? Nożem kuchennym proponuje.. Ludzie mają wyobraźnię...
 
reklama
Do góry