reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

lam: a może zadzwonisz na IP? Ale by były jaja jakbyś jednak jutro urodziła:) Dobra.. jak masz się męczyć strasznie, to ja ci już dam tą zgodę na dziś.. niech ci będzie no..;P
Przypomniało mi się, że ja się dziś dodzwoniłam w końcu do tego mojego szpitala. i babka powiedziała, że jak mam termin na 5. to mogę przyjechać 4. jeżeli nic się nie będzie dziać. Także luzik blusik:)

Necia: DAWAJ! Ja mam nadzieję że nie będzie.. Matko.. chyba sobie na głowę abażur założę i będę udawać lampę.. co za wstyd..
 
reklama
neciuszka: a dawaj te nowiny :-)

slyp: a dzieki za zgodę, :-pno moze pogonie tą moja małą do wyjścia ,poczekam do 22 giej jak mi nie przejdzie to jadę na IP bo juz brałam kapiel i nie przeszło jak na razie
 
necia chwal sie ;-)

slepy ja pralam w dzidziusiu proszku i nic jej nie bylo mam tez inne proszki ale najpierw jeden rodzaj zuzyje ;-) ale wiadomo mydlo szare nie uczula wiec jak masz to umyj jak nie to dzieciecym proszku
 
Ostatnia edycja:
Sleep obiecaj że będzie i się podzielisz pozwolisz mi mordkę pocieszyć :-p

Moje dziecko mnie zadziwia Małgosia waży 1850 gram i dziś dwa razy jadła ze smoczkiem już nie przez sondę powoli się uczy kazali mi butelkę dla niej przywieźć żeby się do swojej odrazu przyzwyczajała. Nie mogę wyjść z podziwiu.

I dostałam paczkę z anglii kupę ubranek wprawdzie takich na pół roku i więcej ale się przydadzą później i zabawek, matę edukacyjną nam przywiozą w czerwcu jak będą sami


Mordencja mi się śmieje jak nie wiem
 
Ostatnia edycja:
necia: super:) Gosia dzielna babka jest, a co:) Może wtedy niedługo wróci do domku?:) trzymam kciuki żeby jak najszybciej:)
Ja żadnych obietnic nie składam, bo nie wiem czy się w kadr zmieszczę;P Ale jak mnie zmuszą to popozuję,a co.. I się pochwalę;)

Zapomniałam wcześniej pogratulować Łucji i fasoli!:) Ekstra wieści:)
 
Witam się po wizycie
malutka rośnie zdrowo, ma ok 12 cm a z nóżkami nawet 16 cm. Potwierdziło się, że to dziewczynka (wg lekarza na 100%) bo w trakcie usg zrobiła siu siu, normalnie było widać jak sika, a tak ponoć sikają tylko dziewczynki.
Gin zbadał mi szyjkę macicy, wszystko ok
a to dzisiejsza foteczka
 

Załączniki

  • DSC00620.jpg
    DSC00620.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 28
Sleepy ja piorę ciuszki mojego małego w płynie Lovela! Ślicznie pachnie i Mój mały nie ma uczulenia. Podobno Lovela najrzadziej uczula z tych płynów i proszków niemowlęcych.


Lamiav jeśli jest tylko twardy to nie wiem czy jest sens... a czujesz ruchy małej? Jeśli pojedziesz to może być tak ze będą cie trzymać już aż do rozwiązania... (czyli nawet dwa tygodnie) nie ma sensu się spieszyć. Jedź jak te twardnienie będzie regularne! Czyli co jakieś 6-8 minut.


Necia poka!!! :-D No i gratulację dla Gosieńki!! Jak tak dalej pójdzie to szybko do domku wróci!


Ciekawe co u Fasolki... Pewnie się córeczką cieszą! :-)
 
fifka: Ale wtedy pierzesz w tym też? czy pierzesz proszkiem normalnym a potem tylko plukasz w tym lovela?

ps. matko,ale mam dziś zgagę! Zaraz oszaleje:(

miq: Super że wszystko ok:) Jak to było widać jak siusia?!:szok: Nie wiedziałam że tak się da.. wg to jakoś zaburza mój światopogląd;P Myślałam że dzieci to prze pępowinę? O ja durna..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam zaciesza jak nie wiem skoro dwa razy dziś zjadła ze smoczkiem to może już tak będzie.

miq śliczności

no to zaciesz się powiększył na dnie torby leżaczek jest.

fifka jesteś na gg? sprawę mam
 
Do góry