reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
W ciąży też tak miałam, dopiero po porodzie mówię :) jaki się wieeelki zrobi (znów) Mnie się ten biały podoba, ale ja jak mogę, unikam różu dla Dominiki. Takie zboczenie. Ma parę ciuszków, żeby nie było, że nie, ale wolę inne kolorki
 
Miq ten biały faktycznie fajniejszy! Ten różowy jest z "różowy" :-D Jak ja kocham rampersy :-p


Sil to tak jak ja z niebieskim dla Konrada! Mam niebieskie ciuszki ale wolę inne kolorki. A zwłaszcza uwielbiam małego w zieleni :-)

A z tym pęcherzem to racja... fajne uczucie po porodzie, bo człowiek zapomina co po parcie na pęcherz :-p
 
ja nie mam ani jednego ciucha różowego, bo do mnie nie pasuje, ale tak dla "zapieczętowania i oswojenia się" chcę córeczce coś typowe dziewczęcego zakupić, w ogóle uwielbiam ciuszki Babaluno
 
A ja się zastanawiam nad fotelikiem 0-18 espiro optima, bo mamy możliwość kupienia taniej, ale chcieliśmy kupić już taki 9-36, żeby były dwa, a tak to nam wyjdą 3...
 
Miq śliczne te ubranka.. MI też podoba się to białe :tak:

Fifka Ty już się tak nie chwal :-p;-) uważaj bo Konrad może dać Ci popalić jako np nastolatek hihi

Ja miałam robione ktg przed chwilą, które nie wykazało większych skurczów.. Ale tętno małego spadło do 80 a normalnie ma 140-150 :sorry2: pielęgniarka na to nic nie powiedziała, więc chyba jest ok :-)
 
reklama
Nie kupowałam. Moja sukienki ma dopiero teraz i mąż uważa, że są niepraktyczne, bo się podwijają i to jest fakt. Ubieram od przypadku do przypadku. Zresztą, ja bardzo nie lubię dla dzieci jeansu, bo jednak jest troszkę sztywny i maluchom niewygodnie.
 
Do góry