reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
MAGDALENKO POWIEM CI tak niunia w cyasie kryzysu laktacyjnego budzila mi sie w dzien co 15 max 30 minut a teraz ladnie jak zje albo idzie spac albo troche zemna pogada przewaznie duzo ostatnio spi w dzien i to mnie zaczelo martwic ze w nocy nie bedzie spac ale zawsze spi 4 h w nocy potem jemy i spimy 3h i jemy i 2 czasem 3h i potem koniec spania mamy przewaznie godzine 13wtedy i nie spi kolo 15 zasypia i spi godzinke czasem 2 potem kolo 19 zasypia znowu tak jak dzisiaj spi teraz zobaczymy ile bedzie spala kolo przewaznie zasypia kolo 20 dzis padla o 19 a budzi sie po 2 max 3 h i jest 23 i kąpiel potem niespi do 2 w nocy ;-) a karmie ja co 2h w ciagu dnia chyba ze zacznie krzyczec i szukac to po 1,5h jak bardzo chce po godzinie to ja uspokajam smoczkiem i karuzela ;-) choc mi polozna powiedziala ze mam karmic na zawolanie ale ona by chcialabyc caly czas przy cycku tak go lubi... jedynie jak sie naje pozadnie to wtedy niechce nawet buzi nie otworzy jak sie jej cycka przy buzi przystawi ;-)

WIEC BEDZIE DOBRZE Uwierz W TO ;-)

natkusia ja mialam cisnienie ciazowe bralam dopegyt ;-) i na szczescie nie urodzilam przez cisnienie ale wyladowalam na patologi ;-) dzien przed porodem ;-) bedzie dobrze ;-)

soglam stesknilam sie za toba ;-)
 
Ostatnia edycja:
Sil a to nie jest tak, że min 10? Ja naliczyłam między 14-15 ruchów 38 a wieczorem w godzinach 18-19 ruchów 49 :confused2: to nie jest za dużo? Z tym, że Mały dzisiaj cały dzień się wierci..
 
Ostatnia edycja:
Ja wszystko rozumię tyko dlaczego nie przyzwyczaja się kiedy dostaje MM? dlaczego wtedy potrafi wytrwać te 3 godziny i nie jęczeć?? Nie no nie ważne już! nie chce mi się już nawet o tym myśleć.
 
Sil i ja przez te jego gadanie normalnie mam taką nie cheć do zostawiania Konrada samego ze szok.... Co raz slyszę ze "dziecka nie wolno karać bo dziecko nic złego nie robi" (mowa o starszym dziecko a nie o niemowlęciu) albo jak to dziadek będzie go bronić "przed rodzicami" Noż ku*wa... ma mu pobronie... aż mu bokiem wyjdzie...

To samo dzisiaj z tymi spacerami... na podwórku gorąco... Ja wychodzę w samym sweterku... małego ubieram w cieniutki polarowy kombinezonik albo w sweterek na domowe ciuszki (np body i półśpichy) przykrywam kocykiem i styka. A teść chodzi i burczy na mnie że za słabo ubrany i że "ciepło kości nie połamie" Przynosi jakieś wielkie koce i zakrywa go tak ze on świata nie widzi tłumacząc "ja to Krzyśka w lipcu w tym kocu woziłem! Dzieci muszą mieć ciepło!"


Dlatego piszę ze po moim trupie będzie z dzieckiem codziennie wychodził... Mojemu Krzyśkowi małego zostawię i nie ma problemu... mojej mamie też bym zostawiła choć też ostatnio swoimi poglądami mnie zraziła - "nie reaguj na płacz małego za kazdym razem... on musi sobie poleżeć i pokrzyczeć!" :shocked2: ale teściowi to ja na pewno małego nie dam............................ Kilka razy udowodnił mi ze ma w dupie nasze zasady dotyczące Konrada wiec niech się trzyma z daleka i cieszy małym w mojej obecności...



Natkusia będzie dobrze :* MUSI BYĆ! Co do ruchów nie ma z dużo... bo to zależy od temperamentu dziecka! Ma być min 10 ruchów i to jest prawidłowe. Jak jest 38 to bardzo dobrze :tak:
 
hejka dziewczyny!
Prawie nic nie porobiłam. Wydajność mam tragiczną!
Z nowości informacja taka, że jednak ten ślub będzie ze mną w roli wice głównej w przyszły piątek:) Komedia się szykuje, nie ma co..
Możecie być też dumne, bo wyciągnęłam rzeczy dla małego do szpitala i po - przypomniało mi się, że to przecież trzeba jeszcze poprać!:szok: W czym prałyście kobietki? Moja przyjaciółka mi mówi, żeby prać w szarym mydle, bo od tych proszków dla niemowląt jej synek też miał uczulenie.. Sama nie wiem..

Natka: Będzie dobrze.. Ustawią cię tam jak trzeba i po pobycie w szpitalu będziesz jak nowa;)

Lamiav: Pamiętaj, że moje błogosławieństwo masz na poród jutro nie dziś.. W tym kontekście czułabym się pewniej, gdybyś jeszcze parę słów na wieczór napisała na forum;)

magdalena: sil pisze tak, że lepiej bym tego nie ujęła! I kopnij go w tyłek i zostaw z dzieckiem niech myśli co teraz. W sobotę np powiedz mu że bierzesz dzień wolny do 16 i liczysz na obiad. trzaśnij drzwiami i niech sobie radzi.. No hej..
 
gdzie ta Ael: zostawiła mnie z niepewnoscią, bo mam nadal twardy brzuch, i teraz mam mętlik czy jak będzie nadal twardy to jechac na to IP czy nie siać paniki, bo wiecej nic mi nie dolega

slyp: no wiesz moge do pólonocy poczekać ;-)

natkusia: ruchy liczy sie jako serie tak mi w szkole rodzenia tłumaczyły połozne, jeden ruch to seria ruchów, takich wiesz, rusza sie dzidziuś kopie, chwila przerwy i znowu zaczyna sie wiercic i to tak sie liczy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Natworzyły tyle że doczytałam tylko że Fasolka wraca a natkusia w szpitalu.

Więc Fasolko witam Łucję w domku :)

natkusia trzymaj się i nie daj się

sleep a będzie jakaś dokumentacja komedii? bo ja poproszę :D

przyszłam bo chciałam się podzielić radością mą mogęęęęę??
 
Do góry