reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

natkusia: a witak kochana, wypoczywaj sobie, napewno wszystko będzie dobrze, jestes pod opieką lekarzy wiec usi byc dobrze, mi tez sie szyjka skróciła ak byłam w 25 tyg, polezałam ,leki brałam no i fakt ze do 37 tygodnia brałam luteine i magnezu kupę, no i leżałam ale widzisz jak ładnie donosiłam ,tak ze teraz rodzic sie nie chce :-D
 
reklama
kobiety mam tak twardy brzuch że zaraz ocipieje, ale spoko skurczy brak, chyba dzisiaj przesadziłam z tym chodzeniem.

Czy ja mam Cię uświadamiać, że twardnienie brzucha to też skurcze są???
Ty już możesz sobie ze spokojem jechać na IP, jeśli nie puści do wieczora, to lepiej to sprawdź.

Ael waży bo go przystawiam tak często jak tego potrzebuje ;-) ja jestem przekonana, że chodzi o niedojadanie ponieważ nawet jak byłam na praktykach i małego zostawiłam mamie to dałam jej dwie butelko mojego pokarmu po 120ml i mama mu dała jedną a on dalej marudził i maruydził więc zgrzała mu drugą, wypił z niej 80ml i dopiero sobie odbił i gadał z moją mamą uchachany na całego....

Kochana, ale jak będziesz dawać więcej mleka, to po pierwsze piersi nie dadzą radę a Bartuś będzie ważył za dużo. Uchachany jest po jedzeniu, bo jest przyzwyczajony do tego, że jak on zamarudzi to zamykacie mu buzię piersią czy butelką z herbatą! Teraz wie, że jak będzie marudził to to dostanie. Po jest szczęśliwy bo dopiął swego celu.


Cześć dziewczynki :*

dziękuję każdej za trzymanie kciuków :*

W szpitalu zostanę min do piątku bo chcą mnie poobserwować.. Dostałam kroplówkę z Mg na bóle i skurcze, brzuch boli mniej i twardnienie też się zmniejszyło. Z szyjką tragedii nie ma ale lekarka powiedziała, że ruszyła więc muszę uważać bo może postępować dalej. A ciśnienie mi coś poszło w górę, na izbie przyjęć miałam 158/96 a przed chwilą mi mierzyli i też wysokie 143/89 więc nie wiem co się dzieje :confused2: będą dalej mi kontrolować ciśnienie i czekam na jakieś ważne wyniki wymazu. Podpięli mnie pod ktg ale definitywnie mój syn tego nie lubi i tak kopał w to, że po 5 min mnie odłączyli bo nie było sensu :-D

Fasolka cieszę się bardzo, że Łucja już w domu :* super!


Wysokie ciśnienie może być oznaką gestozy, gorzej jak przekształci się w zatrucie ciążowe.
 
Ja wam powiem ze ja mam jakoś zupełnie inaczej... ja ani razu nie miałam czegoś takiego ze miałam Konrada dość... Nie lubię jak znika mi z oczu, świetnie czuję się kiedy jest blisko i ani razu nie czułam się zmęczona byciem mamą... Dla mnie taki stan jak teraz mógłby trwać i trwać, bo czuje się w swoim żywiole...


A teraz wkurzyłam się na teścia... zaszłam do nich żeby wziąć fotel bujany i teść zaczął swoją gadkę żeby Konrad szybciej rósł bo wtedy będzie u niego siedział... że jak rodzice będą niedobrzy to on go przed nami schowa.... itp. A przypieczętował to tym ze nie widział śladów kół wózka dzisiaj i ze od poniedziałku on będzie go codziennie na spacery zabierał... p o m o i m t r u p i e.... Ja z Konradem codziennie wychodzę... jak nie w wózku to w chuście (tak jak dzisiaj) jak on chce Konradem się nacieszyć, zapraszam do mnie albo ja zajdę z małym... ale na pewno nie dam go zabrać mi z oczu... a jak będą takie sytuację ze my czegoś małemu zabronimy a on będzie mu mówił ze "rodzice nie mają racji" i mu na to pozwalał to przysięgam ukrócę te kontakty...


Po kiego grzyba zachciało mi sie tego fotela... tylko sie wkurzyłam jak do nich zaszłam...
 
Ostatnia edycja:
ael: ale ja nie wiem ,ze to tez jako skurcze sie liczy, bo oprócz tego twardego brzucha to czuje sie dobrze, no kręgosłup boli ale co sie dziwić jak ja pół dnia przechodziłam dzisiaj, to c ona serio jak bedzie długo twardy mam jechać na IP?
a moja mała myslałam ze po takim aktywnym dniu da mi odpocząć a tu niespodzianka, przychodzi 19sta godzina a ona zaczyna wariować,
 
Kurcze ale chodzi o to, że zdarzały się sytuacje jak np na chrzcinach ze dostal MM i nie jeczal poki nie wrocilismy do domu i go nie wykapalismy!! a minęło około 3.5 godziny a na cycku nie ma nawet szans zeby w ciagu dnia zasnal na dluzej niz 15 min!
 
Magda a moze masz za mało tłuste mleko? I dlatego mały szybko je trawi i zaraz jest głodny? To by miało sens...


O boze... mam 1011 podziękowań :szok:
 
Ostatnia edycja:
Fifcia, normalnie o tym samym pomyślałam dziś, że dostanę szału, jak usłyszę, że rodzice nie są dobrzy a dziadek to naprawi... I wiesz, że nie ma złego mleka, więc ja popieram Ael, że się przyzwyczaił
 
Poszłam się kąpać a tu już tyle postów :szok:

Sil właśnie o dziwo jestem spokojna a ostatnie mierzenie miałam leżąc i też wysokie.. Już rano w domu takie miałam ale miejmy nadzieję, że to pogoda ;-)

Ael nie kracz! Wszystko będzie dobrze, Michaś się wierci to jestem spokojna..

Lamiav a Ty jak się czujesz?

Mag głowa do góry :*

Dziewczyny w szpitalu każą mi liczyć ruchy dziecka między godz 7-8, 14-15 i 18-19 a wiecie może jakie są normy?
 
reklama
Sun chcialam wlasnie pisac o wynikach ale widze laski mnie wyprzedziły mysle ze te ujemne oka na reszte to nie mam pojecia
Truskawcia my leczymy nasienie m dostal tabletki w lipcu dopiero kolejna wizyta i badanie nasionek najwazniejsze zeby leki nie dawaly skutkow ubocznych bo bedzie musial je odstawic.Lekarz wyjechal z ivf ale powiedzialam ze chcemy podjac leczenie i krecac nosem wydusil recepte ze pomaga to tylko40osobom na 100 ale moim zdaniem to tak duzo.Jestem pełna nadzieii...
Soglam ja juz sie przyzwyczailam do tych niepowodzen to juz chyba 17cykl wiec tyle jeszcze przetrwam jestem pelna nadzeii tylko zeby leki pomogły
Natka lez i pisz co sie u wa dzieje


to znalazlam w sieci i wkleilam w ten watek
https://www.babyboom.pl/forum/stara...-nasienie-stosowanie-i-efekty-leczenia-58181/
 
Ostatnia edycja:
Do góry