reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)


Kwiatuszku
trzymam kciuki zeby się wam tam poukładało po tych lekach no i żebyś zaciążyła :* ile teraz Iin Vitro kosztuję?

No my już kupiliśmy wersalkę! :-D ale przyjedzie dopiero jutro pod wieczór. Ciesze się jak głupia!! :-) Dzisiaj ostatni dzień na starym łóżku!!!!


A no i pokaże wam mojego kawalera!
Zobacz załącznik 455285Zobacz załącznik 455286
maly sliczny
u nas jakies min 10tys
Kwiatuszku już mi kumpela odpisała, że najbardziej potrzebują żelazka, tym bardziej, że ona też w ciąży więc jak maleństwo się urodzi to bez żelazka się nie obejdzie! :-) ale z tą kamasutrą dobry pomysł :-)

no to fajnie
 
reklama
Jestem :) nie nadrabiam, bo nie dam rady. Wczoraj cały dzień poza domem, wyjechaliśmy przed 8, wróciliśmy na 19, ale mamy płytę :) dziś mury :) AAAAACH.... będę monotematyczna :p

co tam?
 
ael: a no zaopatrzę sie w takowy sok,
Wiktor super rośnie i do taty taki pdobny jak skórka zdjęta :-)

martocha: no mnie ja z toba nie moge, papierosek mówisz dobrze robi, może sprawdze ;-)

fifika
: sliwki tez zakupię i kurde jak po tym wszystkim mnie nie przeczyści to chyba butlę oleju wypiję

Atanku:sliczny spioszek z twojej córci

kwiatuszek\: na ierwszej stronie forum jest zaladka nowy wątek do założenia

silka: a ja wiem co tam :tak:, u mnie nudy i do tego pogoda do dupy
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa będziemy mieli psa..... i to pewnie już jutro........................ zwariowałam na calej lini................. weźcie wybijcie mi to z głowy!!!!!!!! Napaliłam się jak wariatka...........................


O takiego foks terierka....

wire_haired_fox_terrier_puppy.jpg
 
Heh moja ciotka przywlokła jego do domu i się nim kompletnie nie zajmuję - ona ma problemy z alkoholem... i piesek został na głowie dla mojej babci. Babcia go nie chce już raz go wypuściła żeby uciekł... (jej starsi ludzie maja pomysły...) ale skubana wróciła! Moja mama tą suczke dobrze zna i powiedziała ze mimo ze jest szczeniakiem jest taka madra ze szok... sama sobą się zajmuję, nie brudzi nie hałasuję... i gdyby nie to ze sama ma już psa to by ją wzięła. A my mamy ogród i warunki na takiego psiaczka... Heh... gdyby to nie był sprawdzony piesek z fajnym charakterem to pewnie bym sie nie zdecydowała a tak korci mnie jak nie wiem...



A fretki? Fretki są w klatce... już wiosna to będą na wybiegu na podwórku (w domu trzymamy ich tylko w zimą i wczesna wiosna i późną jesienią jak jest zimno) To jeszcze szczeniak. Nauczy się ze fretek sie nie rusza.




Boże zwariowałam....
 
Bierz i żadne zwariowałam, pies jest pięęęęęęęęęęękny :)

A Domi nadal kaszle, a teść się obraził, że to przez nich się przeziębiła, bo im tyle wystarcza ciepła, nosz %^#^$%^$&$&$#@%#$^
 
reklama
Hejka hejka,

Fifka: Bierz malucha skoro lubisz psiaki:)

Sil: Wypomnieliście im że za zimno w domu, tak? Sorki, wolno kojarze..:zawstydzona/y:

Chcecie newsów z sleepowego brzuszka?:) Właśnie wracam od lekarza..
 
Do góry