reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

kurde i tak w domu nie mam żadnej herbatki, a nie wiadomo jakie zioła na co nie chce ryzykować, a jakieś domowe sposoby co by tu sjeść lub wypić żeby mnie torchę pogoniło, ja nie moge nie dość że te hemoroidy to i zaparcia męczy mnie to jak nie wiem
 
reklama
lamia nie mogę jej wziąć na ręce ale chociaż mogę dotknąć pogłaskać, dziś biedna płakała ale uspokoiła się jak ją głaskałam właśnie i zasnęła. podotykałam ją po tej maciupeńkiej rączce. tydzień dziś w nocy będzie i kazali mi jutro się zgłosić na zdjęcie.

Mam nadzieję, że te jej jelitka niedługo podejmą trawienie jak należy i nie będzie musiała być karmiona pozajelitowo znów jak teraz :( ja wiem, że to wcześniaczek i potrzeba czasu ale serce mi się kroiło dziś na wiadomość że dziś płacze bo głodna ale musi się oczyścić i będzie karmiona inaczej chwilowo.

odciągnęłam mleczko i zmykam zaraz odpocząć podrzemać bo teraz odchorowuję dzisiejszy dzień ale dużo załatwione, jutro będę musiała troszkę wystopować zaraz po zdjęciu szwów.
 
Lamia z herbatek czy specyfików to raczej mało co możesz. Dobrze jakbyś miała sok pomarańczowy ten wyciskany, wypij go na raz. Dużo witaminy c działa przeczyszczająco.

Fifka cudny Konradek :-)

Necia, Małgosia jeszcze ma czas do jedzenia, cały system pokarmowy musi jeszcze do końca się wykształcić. Na szczęście istnieje karmienie sondą więc mała będzie przybierać. Byleby nie łapała żadnych infekcji, których u Łucji Fasolki nie chcemy :-)


A mój dziabąg SIEDZI SAM BEZ KIWANIA!!! Pod względem rozwinięcia Wiktor nieźle do przodu wystrzelił :-)
Zobacz załącznik 455320
 
Martocha oooo tak kawa i papierosek to idealny srodek na zaparcia :-D

Na mnie w szpitalu podziałały suszone sliwki popijane wodą i mlekiem :-) Przeczyściło mnie jak nie wiem!


Ael ale z Wiktora już wielki facet!! Jeszcze niedawno był taki jak mój Konradek teraz... Ależ ten czas leci... a co do rozwoju to faktycznie szybko usiadł sam :tak: Podobno dziecko koło pół roku zaczynają same siadać dopiero.



Atan śliczna Amelcia! Ja nie lubie Konrada w rożku trzymć... zreszta on juz teraz by się w nim nie zmieścił :-p




Aaa Konrad waży już 5640g!!!! Właśnie podwoił swoją wagę urodzeniową!!! :-)
 
Ostatnia edycja:
malutka jest sliczna caluski

na all sa super posciele w 3D ja oststnio kupilam bardzo mlodej parze na slub taka zaplacilam 250zł i do tego kamasutre ilustrowana
na poprawinach podeszli do nas i powiedzilei ze juz kilka pozycji wyprobowali troche bylo smiechu ale fajna pamiatka:)
niech tam siedzi

a my po wizycie u androloga jednym slowem nie jest za ciekawie zaproponowal invitro ale nas na to nie stac w tej chwili ja nie pracuje.
wiec przepisal m leki i zobaczymy co sie bedzie dzialo

Kwiatuszku już mi kumpela odpisała, że najbardziej potrzebują żelazka, tym bardziej, że ona też w ciąży więc jak maleństwo się urodzi to bez żelazka się nie obejdzie! :-) ale z tą kamasutrą dobry pomysł :-)

kwiatuszek: ja też wierze ze wam się uda, często zdarzają się takie cuda, w naj mniej oczekiwanym momencie i bach pojawia sie dzidzia

slyp:
no powiem ci ze było zaskoczenie u tych znajomych bo sie póxniej okazało ze będzie parka, i mają blixniaki Filipa i amelkę :-), a najlepsze jest to że córka podobna do mamy po prostu miniaturka jej a syn do ojca, identyczny tylko malutki :-D jak ich widze to gęba mi sie sama smieje

a mi mama przyniosła dla mojej dzidzi fajną sukieneczkę,

wiecie co za ściana mam takich sąsiadów co sie dra , własnie znowu jest awantura, on chyba pijany ona go wyzywa od chu..... i skurwy...... i jeszcze inne ogelbi ida, coś sie tłucze ja nie wiem czy to dzwonic na policje czy co?Wiem ze mają dwie córki a jadna z nich w wieku 14 lat urodziła małe dzieco ,które teraz ma może z roczek, i oni tak się awanturują pare razy w tygodniu ale dzisiaj to jakas większa sprawa

Haha, ja mam taką koleżankę w pracy, też ma córkę Kingę i syna Filipa ale w różnym wieku - takie małe klony rodziców!!! zawsze jak przychodzili do niej to nie mogłam się nadziwić :-p

Co do sąsiadów to chyba bym zadzwoniła ale zaznaczając, że prosisz o anonimowość...

fifka: jak pieknie sobie krzyczy mały szkrabek, no i fajnie że kupiliście wersalkę, o to jutro będziemy ogladać ;-), a wyz mężem pewnie testować nowe wyrko ;-)

slyp:no dobra zrobię te fotkę, choć juz len mi sie włączył :sorry:

neciuszka: o tak szybko szwy ściągają ? , jejku jak to leci twoja mała ma juz 6 dni, a mi sie wydaje jakby to dopiero co było, no i gratuluję że ju zmała jest oficjalnie zarejestrowana i moja tez będzie miała na 2gie Aleksandra, bo i ja tak mam :tak:. Dobrze ze możecie odwiedzać malutką, dotknąć, pewnie to niezwykłe przezycie jak tak koło niej jesteś i ją głaskasz,


o to sukieneczka
DSC_0316.jpg | | Fotki, Zdj


cudna sukieneczka :-)

Ael gratulujęd małego zdolniachy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry