reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lam: Życie jednak bywa przewrotne. Udaje się zajść jak się odpuszcza, zdecyduje na invitro, adoptuje.. Szkoda że do tego szczęścia trzeba przejść przez taką smutną, długa drogę:/ będzie dobrze kwiatek, trzeba wierzyć! Tobie też się uda!
 
reklama
kwiatuszek: ja też wierze ze wam się uda, często zdarzają się takie cuda, w naj mniej oczekiwanym momencie i bach pojawia sie dzidzia

slyp:
no powiem ci ze było zaskoczenie u tych znajomych bo sie póxniej okazało ze będzie parka, i mają blixniaki Filipa i amelkę :-), a najlepsze jest to że córka podobna do mamy po prostu miniaturka jej a syn do ojca, identyczny tylko malutki :-D jak ich widze to gęba mi sie sama smieje

a mi mama przyniosła dla mojej dzidzi fajną sukieneczkę,

wiecie co za ściana mam takich sąsiadów co sie dra , własnie znowu jest awantura, on chyba pijany ona go wyzywa od chu..... i skurwy...... i jeszcze inne ogelbi ida, coś sie tłucze ja nie wiem czy to dzwonic na policje czy co?Wiem ze mają dwie córki a jadna z nich w wieku 14 lat urodziła małe dzieco ,które teraz ma może z roczek, i oni tak się awanturują pare razy w tygodniu ale dzisiaj to jakas większa sprawa
 
Ostatnia edycja:
Sleepy skoro nie kupiłaś spodni to w czym chodzisz??? :szok: Ja głównie w leginsach w ciaży chodziłam ale spodnie też były bardzo przydatne!


Magdalena super sukienka!!! I prześliczne bransoletki!! Chyba sobie też takie sprawę :tak:


Miq piękne spodnie!!! Już wyobrażam sobie w nich twój tyłeczek :-D Bardzo seksowne!


Laura niech siedzi.... za dużo ostatnio tych wcześniaków...


Kwiatuszku
trzymam kciuki zeby się wam tam poukładało po tych lekach no i żebyś zaciążyła :* ile teraz Iin Vitro kosztuję?


Lamiav zaraz swoim maluszkiem będziesz się cieszyć! Malutko zostało :-)



No my już kupiliśmy wersalkę! :-D ale przyjedzie dopiero jutro pod wieczór. Ciesze się jak głupia!! :-) Dzisiaj ostatni dzień na starym łóżku!!!!


A no i pokaże wam mojego kawalera!
 
Ostatnia edycja:
lam: pokarze tą sukieneczkę. Chłopakowa mama sobie powzdycha do koronek;)

fifika: hehehe, z gołym tyłkiem chodzę;) Nie no najpierw wystarczyły zwykłe, potem musiałam rozpinać guzik jak siedziałam, potem urosłam jakoś cała i musiałam chodzić z rozpiętym rozporkiem, ale spodnie mi się przez szersze biodra trzymały na tyłku idealnie;P Więc myślałam, że to rozwiązanie tymczasowe aż kupie ciążowe. A potem przyszły mrozy i siedziałam w domu ile mogłam a teraz to już mi się nie opłaca kupować i mam takie dwie pary spodni sprzed ciąży w których się "klinuję" bez zapinania rozporka i przy tunikach nie podpada ;P

Gratuluje zakupu! oby służył wiele lat;)
 
Ostatnia edycja:
kurde napisałam posta i zjadło więc od początku, tyle ile doczytałam

magdalena sukienka śliczna

lamia szalejesz, pytałaś o mleczko kazali mi odciągać z obu na raz po 15 min w sumie z każdej to najpierw było 10 ml a teraz 20-30 ml bywa

sleep ty już w każdej chwili, życzę żeby dobrze było

laura, miq
mam nadzieję, że u was dobrze i proszę mi się nie przemęczać

kwiatuszku trzymam &&&&&&&& za was uda wam się zobaczysz, a jak macie szansę inaczej i czujecie że teraz ktoś chce was naciągnąć to nie dajcie się

my dziś pracowity dzień mieliśmy

byliśmy u Malutkiej ogólnie jest dobrze ale musieli odstawić karmienie moim mlekiem jeszcze jej jelitka sobie nie radzą jak trzeba i robiły się zastoje, więc mam mrozić i powiedzą kiedy znów spróbują, na szczęście po spadku wagi przybrała na 1620 gram, dziś biedna płakała marudziła bo jeść się chciało ale uspokoiła się jak ją głaskać zaczęłam.

miło mi poinformować że oficjalnie została dziś zarejestrowana jako Małgorzata Aleksandra

załątwiliśmy też sobie sprawę wypłaty z ubezpieczenia pieniążki będą zaraz po niedzieli więc szafa się robić będzie, szwagier też już się powoli wynosi z rzeczami to po niedzieli mąż malował będzie i meble będą przestawiane. ja sobie odpoczywając będę segregować nasze rzeczy robiąc miejsce w komodzie dla Malutkiej na jej rzeczy, powoli się wypierze teściowa obiecała poprasować żebym ja nie musiała nic robić. Jeszcze słaba jestem biorę leki, zaraz znów się dziabnąć w brzuch muszę nawet. jutro szwy mi ściągają więc każdy mi odradza wyprawę do szpitala potem, chyba mąż sam pojedzie jutro odwiedzić Malutką

no i kupiliśmy łóżeczko dziś :-D i dwa kompleciki ubranek w rozmiarze 50

fifka super nie ma to jak nowe łoże :)

lamia pokaż kiecę

miq przegapiłam gdzieś twój tyłeczek i spodnie chyba
 
Ostatnia edycja:
fifka: jak pieknie sobie krzyczy mały szkrabek, no i fajnie że kupiliście wersalkę, o to jutro będziemy ogladać ;-), a wyz mężem pewnie testować nowe wyrko ;-)

slyp:no dobra zrobię te fotkę, choć juz len mi sie włączył :sorry:

neciuszka: o tak szybko szwy ściągają ? , jejku jak to leci twoja mała ma juz 6 dni, a mi sie wydaje jakby to dopiero co było, no i gratuluję że ju zmała jest oficjalnie zarejestrowana i moja tez będzie miała na 2gie Aleksandra, bo i ja tak mam :tak:. Dobrze ze możecie odwiedzać malutką, dotknąć, pewnie to niezwykłe przezycie jak tak koło niej jesteś i ją głaskasz,


o to sukieneczka
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fda7048ad85f7588.html#
 
Ostatnia edycja:
kobiety czy ja moge jakąś herbatkę przeczyszczającą wypić lub coś żeby mnie pogoniło, bo mam znowu zaparcie gigant - co mi polecacie zrobić
 
reklama
Do góry