reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama

Miq bardzo fajne te spodnie :) Ja mam 1 jeansy i żałuję, ze nie kupiłam sobie jeszcze jednej pary chociaż :) Tak to chodziłam w materiałowych albo spodniach dresowych Rafała :)

Mała coś się wierci za bardzo...mam nadzieję, ze nie chce już wyjść :)
 
witam kobietki

nie jestem w stanie was nadrobić ale witam i całuję każdą z osobna w co się da :-p

byłam dziś u malutkiej wprawdzie teraz obolała leżę i odpoczywam ale co za uczucie. To moje maleńkie szczęście waży w tej chwili 1560 gram spadła z wagi urodzeniowej, ale oddycha sama nie ma żadnych rurek wspomagających, z karmieniem to dają jej jakoś sondą czy coś ale ogólnie na stan w jakim się urodziła jest naprawdę dobrze. na zdjęciach może nie wygląda ale jest maleńka i drobiutka, ma śliczne długie paluszki i duże stópki i blond meszek na główce. Otworzyła te swoje śliczne oczęta i obdarowała mnie dwoma najpiękniejszymi uśmiechami na świecie. Za każdym razem jak o tym pomyślę beczę ze szczęścia.

Macie ciotki kilka fotek nie pytam czy chcecie :p
Zobacz załącznik 454938Zobacz załącznik 454939Zobacz załącznik 454940Zobacz załącznik 454941Zobacz załącznik 454942
malutka jest sliczna caluski
No zobaczymy co mi odpisze... jka będzie kręcić to damy kasę :-p
na all sa super posciele w 3D ja oststnio kupilam bardzo mlodej parze na slub taka zaplacilam 250zł i do tego kamasutre ilustrowana
na poprawinach podeszli do nas i powiedzilei ze juz kilka pozycji wyprobowali troche bylo smiechu ale fajna pamiatka:)
Mała coś się wierci za bardzo...mam nadzieję, ze nie chce już wyjść :)
niech tam siedzi

a my po wizycie u androloga jednym slowem nie jest za ciekawie zaproponowal invitro ale nas na to nie stac w tej chwili ja nie pracuje.
wiec przepisal m leki i zobaczymy co sie bedzie dzialo
 
kwiatek: tulę mocno.. To te wyniki męża tak źle wypadły? Coś mówił więcej co można poradzić czy tylko in vitro zostało? Na pocieszenie powiem ci, że moja ciocia na walkę o maleństwo wydała majatek,sprzedali samochód itd.ale w końcu się doczekali i mają super chłopaczka!
 
no nacieszyłam się maluszkiem, nie mogłam go za badzo nosić bo już kolos 10 kg waży a ma nie całe 7 miesięcy, ;-)ale super taki usmiechninęty i wesoły chłopczyk.

laura: ja kipiłam jedne spodnie ciązowe, jeany i tez byłam z nich zadowolona, 2gie takie raczej eleganckie dostałam od siostry i niestety załozyłam je dosłownie 3 razy i zrobiły sie za ciasne ale były wygodne

kwiatuszku: a co powiedział lekarz, macie szanse na naturalne poczęcie czy juz tylko wam zostaje prze invitro ?

slyp: ale co ja poadze jak mam powera na sprzatanie :happy:, tyle ze nie mam za bardzo co,
Dzwoniłam do mnie znajoma co ma chody w sz[italu i mówiła ze jak trafi sie zmiana na moim porodzie gdize ona zna połozne i pielęgniarki to mi załatwi tą oddzielną salę i tak sie zastanawiam ze coś by je kupił tylko nie wiem co czy dac kasę, a jak dac to ile, bo mówiła tez ze jak zechce to mozę być przy porodzie jako osoba towarzysząca, a ona w tym szpitalu wczesniej pracowała jako połozna, i teraz nie wiem co robić
 
Ostatnia edycja:
ivf zaproponowal bo to dla nich kasa
ale pozniej wspomnial ze jest inne wyjscie ktore nie gwarantuje poprawy
wiec przepisal m leki i zobaczymy co sie bedzie dzialo
tylko zeby m tolerowal je bo jak bedzie cos sie dzialo ma odstawic
lekarz najchetniej by nas naciagnel ale my sie nie damy
ponoc tylko pomagaja 40%osob ale moze my jestesmy w tych 40% trzeba miec nadzieje
miał tylko3% i objetosciowo sie zmniejszyło tez a przeciez w listopadzie nie było tak tragicznie brał witaminy
za 3mies zob czy leki pomagaja i za kolejne 3 znow
 
kwiatuszku: to zycze zeby mąz dobrze raagował na leki i zeby wam sie udało. A nie mówił nic o inseminacji, tak pytam bo moi znajomi mieli mieć, tyle ze u nich ona miał problemy bo jakoś mu sie przegrzewały plemniki a ona znowu miała jakieś inne probelmy, ale tak sie zatało ze na pare dni przed zabiegiem udąło im sie naturalnie począć dziecko,
 
reklama
Do góry