reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
slyp: no to ja nic nie myslę tlyko czekamna sygnał od ciebie :-D i na start rodzę ,

miq
: ja to też jestem taka niecierpliwa ze musiałm miec wszystko przygotowane, także ja już od miesiąca jestem na 100% gotowa :-)

magdalena: ja też miałam tylko cywilny slub i powiem cie ze dostalismy sama kasę, oprócz jednego kompletu sztućców, które lerza schowane w szafie, bo juz mieszkaliśmy ze soba. A co do twoich znajomych, t zlezy czy oni dopiero się wprowadzili - bo jesli tak to możesz zapytać czy cos im trzeba i czy konkretnie upatrzyli, mnie jaby ciotka zapytała to bym jej powiedziała ze zamiast sztućców wole maszynke do mielenia bo akurat nie miałam i by mi sie przydała. Z reguły ludzie wolą, kasę, lub mówią konkretnie co im trzeba

No ja juz poszaląłm z odkurzaczem, mopem, wyszurowałam okap w kuchni, i myslę co by tu jeszcze zrobić ?! :sorry:
 
Nie no jakiś czas już mieszkają ale wynajmują i wiem, że jeśli chodzi o tego typu rzeczy to mają jakąś taką zbieraninę od wszystkich kto czego już nie potrzebował :-p właściwie to napisałam do niej sms'a, żeby mi wprost powiedziała czego potrzebują czy po prostu kasę.... ja wiem sama po sobie, że my najbardziej chcieliśmy kasę w prezencie ale dostałam sztućce i komplet obiadowy i wszystiiego używam! Nie jest to takie jakie sama bym sobie może kupiła ale nie też najgorsze i zawsze to jakaś oszczędność na początek póki się urządzaliśmy bo nie musiałam już tego kupować a wiadomo, że z kasy którą zebraliśmy też bym kupiła coś najtańszego bo była potrzebna na co innego... od koleżanek z pracy dostałam porządne żelazko i bardzo się cieszę bo jakbym musiała kupić je sama to kupiłabym byle jakie byle by było :-p no ale jak mi nie napiszę co konkretnie potrzebują to jednak wsadzę te 300zł do koperty...

A ja dostałam chyba pierwszej miesiączki... a najlepsze jest to, że zawsze mnie już chwilę przed już bolał brzuch a teraz nic i poszłam do ubikacji a tu niespodzianka....
 
Ostatnia edycja:
No tak,ale czy ktoś wam powie: kupcie mi ta narzutę na łózko z tego i tego sklepu za 600zł? No pewnie nie powie. A jak się dostanie od dwóch par po 300 zł to już ją sobie możesz elegancko zakupić jak ci się podoba:) Czy zestaw garnków to też więcej niż te 300zł. Pewnie wszystko kwestią tego jak jesteście blisko- zawsze jak chodzi o takie sprawy to jest niezręcznie:/ Myśmy dostali dwie pościele. Jedna taka że leży i czeka na jakieś wesele na które my będziemy zaproszeni. Najlepiej żeby parą młodą byli ludzie po 50;) A druga całkiem ładna. Używamy jej i jesteśmy zadowoleni. Ale czekała dwa lata zanim dorobiliśmy się wkładu w odpowiednim rozmiarze.. A gdyby zamiast tego było w małej kopercie z 200 zł..:D;)

Lam: No! Nie masz co sprzątać, sygnał gdzieś dopiero za tydzień będzie.. Spokojnie..;) Chyba że baardzo cię nosi to możesz zrobić sobie spacer do tej cukierni o której mówiłaś i na pocztę;P
 
Ostatnia edycja:
magdalena: ja licze ze po porodzie to też będę miała niespodzianki w postaci @ bo zawsze je bardzo cięzko znosiłam więc bede bardzo szczęsliwa jak mi przejdą po porodzie bóle miesiączkowe.

Koleznak mnie odwiedzi z synkiem półrocznym przyjechała z Anglii do rodziny to wstapi , jupi bede miała zajęcie :-)
 
my mimo, że wkładaliśmy do zaproszeń kartki, ze prosimy o pieniążki, to i tak dostaliśmy 3 komplety naczyń:szok: jeden taki porządny to chciałam, bo wiadomo jak to się sobie kupuje oby było. Więc 2 komplety mają taki sam wzór (jedne zloty a drugie srebrny) jednego z nich używamy a drugi jest taki wypasiony z filiżankami, więc na większe imprezy naczynia mamy, a ten 3 zupełnie nam nie przypadł do gustu i sprzedaliśmy:sorry:

aa przyszły moje portki ciążowe, są wygodne, jedne z bardziej wygodnych jakie miałam, tylko oczywiście pół metra za długie bo kurdupel jestem
 
reklama
Do góry