reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
necia śliczniusia drobniusia :*

mam pytanko do mamusiek bo sie zgubiłam...

  • bo niedlugo czeka nas szczepienie i nie wiem co zrobic i nie kumam jeszcze tego 5w1 i 6w1 i co jest lepsze i czy inwestowac w te pneumo i rota ? bo to drogie ze hej..niewiem czy nas na to stac..

  • czy te na nfz starcza czy chociaz te 5w1 zrobic?
 
Atanku tej 6 w 1 połozna mi NIE polecała bo nie jest jeszcze sprawdzona. Ja wziełam 5 w 1 czyli maluszek dostaje dwie szczepionki (jedna na żółtaczkę i kolejna to właśnie te 5w 1 . Nie będzie maluszek kuty 5 razy tylko raz. Niestety ta jest płatna;/ ok 120 zł tak przynajmniej my płacilismy w przychodni.

Z tego co słyszałam pneumo i rota kosztuja ok 2 tys;/ Nie wiem na ile to prawda. Jutro się dowiem bo mam szczepienie niunia a jesteśmy zainteresowani.
 
Ostatnia edycja:
Te rota i pneumo kosztują po 300zł każda a też sie je powtarza.... My robiliśmy 5w1 bo podobno dzieci lepiej na nią reagują i faktycznie Konrad dobrze sie po niej czuł :tak:
 
iwasek: no może to przepowiadające bóle, zobaczymy co się będzie działo dalej, w koncu czekm na ten dzien juz prawie 9 mc :-D

natkusia: ja nie straszę ;-) ale kto wie co sie w nocy bedzie działo , mam nadzieje ze jeszcze nic bo mąz ma rano do pracy, jak coś to chce zeby jutro jak wróci po 19stej juz coś było i mogłabym rodzić :-) ale czy mnie organizm posłucha to nie wiem

Jestem tak roztargniona że ja głupia baba zamóiwłam ksiązkę - dla siostry nie dość że inny tytuł to jeszcze po angielski , a żeby tego było mało to jak zamówiłam to od razu zrobiłam przelew i zapłaciłam, i dopiero po tym sie skapowałam że zamówiłma nie to co chciałm, a jak ja tego dokonałam to nie wiem bo ja zawsze wszystko sprawdzam po 5 razy i jestem dokładna, jakies cos mi sie stało i teraz nie wiem co zrobić. Napisłam do sprzedawcy ale nie wiem czy mi kase odda
 
Ostatnia edycja:
Lamiav coś się święci ;-) no ładnie jesteś roztargniona.. myślę, że nie będzie problemu, powinien się zgodzić. Najwyżej siostra będzie miała książkę po angielsku :-)


matkoooo jak mnie dzisiaj zgaga męczy :confused2: coś strasznego.. mleko! mleko!

A ja nie czaje tych szczepionek.. za niedługo będzie trzeba się interesować tym.
 
necia: Jaka laska, no no..:) Tak jak piszesz.. nie widać żeby była taka malutka. Przynajmniej mi się wydaje "normalnej" wielkości jak wszystkie dzieciaczki które pokazywały dziewczyny. Mama musi być dumna, nie ma co:)

lamiav: Siedź tam spokojnie i nie denerwuj znerwicowanych oczekujących. Jeszcze nie rodzisz i koniec;P Mówiłam ci, ja mam za słabe nerwy żeby być pierwszą w kolejce i do terminu musisz dotrwać;)

fifcia: a pokażesz nam swoje typy? Czy dopiero jak wstawisz?
natka: da się link z komodą pokazać?:tak:
 
slyp: no chyba sie położę i jakiś film obejrzę muszę sie skupić na czyms innym bo już siedze i na necie czytam po raz nie wiem który o oznakach porodu, choć juz na pamięć mogłabym recytować punkt po punkcie :-), ja tak zawsze wszystko przezywam, analizuje taki głupi charakter

natkusia:
a no mam nadzieje ze się zgodzi, albo chciaz zeby miał tą ksiązke o co mi chodzi już, ciul moze byc i po angielsku , a jak nie to 40 zl w plecy plus bede musiała zamówić ta co trzeba :sorry: no ale za gapowe sie płaci, zawze moge zgonić na moją niunię, że przez nia taka jestem roztargniona ihihhi wredna matka ze mnie
 
lam: to ty sobie oglądaj spokojnie i się relaksuj, a ja ci powiem kiedy może się zacząć, ok?;) a książkę najwyżej sprzedasz z jakąś stratą.. albo angielski poćwiczysz
 
reklama
sleepy nie ma co pokazywać... mamy kilka opcji kupna wersalki, różnią się jedynie odrobinę wielkością no i kolorami.... Narazie naszym głównym typem jest ta bo fajna cena no i kolorystycznie nam pasuję:

2261734623.jpg

A teraz się żegnam bo leże już w łóżku i mały do mnie "przylgnął" i nie mam jak pisać... :confused2: a brzuszek go bolł to nie chce go zbudzić... Dobranoc :*
 
Do góry